dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

24 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

24 211 ogłoszeń

220 000 zł55 050 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty Oferta skierowana do okolicznych rolników, chcących powiększyć swoje gospodarstwo rolne, lub osób zamierzających prowadzić tego typu działalność. Gospodarstwo rolne we wsi Krasice, gm.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Najem okazjonalny, brak prowizji dla Biura. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Krótka 1 w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł32 m² 10 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70,80 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestrzeń i klimat, którego nie znajdziesz w bloku ul. de Gaulle'a, zabrze Szukasz mieszkania, które nie jest kopiuj-wklej z katalogu dewelopera, ale ma własny charakter, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

50,68 zł/m²26 m² 1 318 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale użytkowe na wynajem! Jeśli szukasz miejsca, w którym wygodnie będziesz prowadził działalność biurową, medyczną, gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro podatkowe czy też kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Kolista Zapraszamy do wynajęcia przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62m2 , zlokalizowanego w Bielsku-Białej przy ul. Kolistej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia komfortowy lokal o powierzchni 40 m w Cieszynie (ul. Wiejska 1D), idealny na: szkolenia warsztaty konsultacje spotkania biznesowe lub indywidualne Do dyspozycji najemcy: sala.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł4 496 m² 148,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w Myszkowie przylegającą do Ul. Kościuszki Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w Myszkowie w bezpośrednim sąsiedztwie Ul.Kościuszki Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł168 m² 3 982,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom z fotowoltaiką i pompą ciepła po kompleksowej termomodernizacji Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 168 m , usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł40,84 m² 10 994,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł46,66 m² 4 029,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w Rybniku dzielnica Chwałowice, na czwartym piętrze niskiego bloku. Układ mieszkania: - 3 niezależne, ustawne pokoje, - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł6 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną w strefie przemysłowej w Czyżowicach o powierzchni 6300m2. Działka znajduje się w I linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 093 m² 86,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1093 m , położoną w miejscowości Wręczyca Wielka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bielsko-biała, biała wschód lokal biurowo- usługowy 25M2, 2 pomieszczenia Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu usługowo- biurowego zlokalizowanego na 2 piętrze w budynku biurowym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł48,34 m² 16 135,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością oferujemy Państwu lokal w Kamienna Apartamenty o powierzchni 48,34 m2 zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą i garażem podziemnym wielostanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 000 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, opatowice, ul. Wiśniowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położoną w Tarnowskich Górach -.

Szczegóły ogłoszenia

7 620 000 zł3 000 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży hala produkcyjna o powierzchni ok. 3000 m2 2 suwnice o udźwigu 20i 5t Wysokość do belki suwnicy 6,20m Wysokość 9m Rozładunek z poziomu 0 Brama (wys.5 x szer. 5,00m).

Szczegóły ogłoszenia

69,23 zł/m²65 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne pomieszczenia biurowe idealnie nadające się pod działalność biurową, handlową, magazynową bądź usługową. Lokal zlokalizowany jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

24,39 zł/m²123 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 123m2 w centrum Gliwic. Lokal znajduje się w budynkach poprzemysłowych adaptowanych przez właściciela w stylu nowoczesnych loftów.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ruda Śląska / Nowy Bytom / ul. Piotra Niedurnego - 39 m2 / 2 pokoje! Cena do negocjacji! we speak english Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i praktyczne ,2.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 100 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 1100 mkw. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach: 12x110x15 metrów. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 700 m² 191,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Działka budowlana w Wieprzu blisko rzeki sołana sprzedaż, działka budowlana, położona w Wieprzu, województwo śląskie, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł300 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale aranżacyjnym, położony przy ul. Zamenhoffa w Myszkowie. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 568 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

11,54 zł/m²130 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Hutki gmina Konopiska przy drodze wojewódzkiej 908 przy długo terminowej umowie najmu odświeżenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł290 m² 4 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

20 minut od katowic dom wolnostojący gotowy do zamieszkania Z dużym ogrodem Szukasz świetnie skomunikowanego blisko Katowic domu w Bobrownikach? A jednocześnie cenisz sobie ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł2 449 m² 207,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko W realton działka na sprzedaż! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Ornontowicach przy ulicy Zamkowej. Powierzchnia działki: 2449 m2 Informacje techniczne: -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł110 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Chcielibyśmy przedstawić Państwu dom jednorodzinny położony w Rybniku-Boguszowicach budynek oddany do użytku w 1983r położony na działce 0,048 ha. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57 m 2 w dzielnicy Śródmieście przy ul. Nowowiejskiego. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł26,80 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,10 m + piwnica 1,70 m , zlokalizowana na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Spokojna część Mysłowic z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

28 600 000 zł272 496 m² 104,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości tworzą kompleks 100 graniczących ze sobą działek o łącznej powierzchni 272.496 m2. Działki w większości leżą na terenie płaskim, w części są ogrodzone. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 943 zł39,23 m² 11 469,36 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,65 m² 28,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie (48 m ) Gliwice, ul. Kolejarzy 8 | 1. piętro Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 348 zł276 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn 276,36m 2 -jedna otwarta powierzchnia, -wymiary hali 14,7x18,8m, -dostęp z poziomu 0 - wspólna komunikacja, - wymiary bramy wjazdowej wewnętrznej: szer. 2,4m, wys. 2,25m,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 336 m² 299,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Rybnik, orzepowice, ul. Długa - 1336 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1336 m , położona w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Mam do zaoferowania ciekawą ofertę nieruchomości z potencjałem. Budynek z lat 80 w którym kiedyś były prowadzone różnego rodzaju działalności takie jak: sklep motoryzacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł71 m² 3 661,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i niezwykle ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane w samym sercu Bytomia przy ul. dr. Józefa Rostka. To wyjątkowa szansa dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł250 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom po remoncie wolnostojący o powierzchni 250m2 położony w Golasowicach gmina Pawłowice. Dom ocieplony styropianem 15mm, podpiwniczony posadowiony na płaskiej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł190 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Przy ul. Staropogońskiej w Sosnowcu czeka na Ciebie klimatyczna, miejska kamienica o powierzchni 190 m , posadowiona na 401-metrowej działce. To nie jest zwykły budynek. To gotowa baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 925 zł72,60 m² 9 599,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie w promocji dodatkowe zniżki dostępne tylko teraz! Nie przegap okazji to jedno z najlepszych mieszkań w tej inwestycji pod kątem układu.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł790 m² 2 215,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 566 m²

Na sprzedaż Rezydencja położona w Porębie, w ustronnej części miasta, otoczona polami i lasami. Charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem i otwartą przestrzenią. Jest to dom,.

Szczegóły ogłoszenia

2 753 600 zł1 721 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość. Zakład produkcyjny. Pełna własność gruntu. Działka 6400m2 z obiektem branży spożywczej, przetwórstwo ryb, a konkretnie wędzarnia, zakład jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach