dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 786 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 786 ogłoszeń

300 000 zł1 059 m² 283,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Tarnowskich Górach przy skrzyżowaniu ulic Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł72,70 m² 2 352,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, gminie Częstochowa przy ul. Mochnackiego 2c/6.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł42,14 m² 10 560,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy - idealne dla miłośników natury i komfortu. Na sprzedaż wyjątkowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł894 m² 120,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Łysiec, 894 m - spokojna okolica, świetna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 894 m , położona w miejscowości Łysiec.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł755 m² 185,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działki w gminie Częstochowa w miejscowości Rząsawy przy ul. Ugody. Działka 515/9 : o pow. 737 m2 wymiary : szer. ok.22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje na sprzedaż mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, w spokojnej okolicy, z dostępem do całej infrastruktury Katowic. Do mieszkania zarezerwowane jest miejsce postojowe co.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 223 m² 77,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni o łącznej powierzchni 1223 m , w skład których wchodzą działki 163/4, 165/4, 168/4, 173/4 zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 589 m² 201,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w Ocicach przy ul. Chorwackiej* 2 linia zabudowy, wszystkie media w drodze. Szukasz miejsca na budowę swojego domu w pobliżu Raciborza?.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szukasz lokalu w doskonałej lokalizacji. Lokal do wynajmu , z dużym potencjałem, idealne na biuro, w centrum miasta. Zlokalizowany przy ul Dąbrowskiego informacje - Jedno główne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł101,20 m² 5 918,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament 2-poziomowy | 5 pokoi | 101,2 m | Żory - Rówień Cena: 599 000 pln oraz podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny, trzy-poziomowy apartament z 2 balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 580 zł56,30 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:24/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 705 m² 140,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1705m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Zamarski. Nieruchomość ma nieregularny, wydłużony kształt,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę położoną w Nieznanicach , o powierzchni 2300 m2. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! działka : o pow. 2300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 2940 m2 zlokalizowaną w Łaziskach przy ul. Wierzniowickiej. Nieruchomość posiada kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż trzy znakomite działki budowlane położone w Wodzisławiu Śląskim (turzyczka - przepiękne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł81 m² 2 975,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam lokal handlowo Gastronomiczny w bardzo atrakcyjnym miejscu przy ul. Warszawskiej w Siewierzu Oferujemy Państwu lokal Handlowo Gastronomiczny w Siewierzu przy ulicy Warszawskiej droga.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł35 m² 14 285,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży dwa pokoje w nowym budownictwie, przynależny ogródek ok. 40 m2 oraz dwa miejsca postojowe naziemne. Idealne pod wynajem, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł54,73 m² 4 019,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego położonego w centrum Częstochowy, w kamienicy usytuowanej na rogu ulic Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 802 zł35,49 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa kawalerka 35,49 m | taras | Osiedle Kwiatowe | bez prowizji Parametry: lokalizacja: mysłowice, ul. Kwiatowa powierzchnia: 35,49 m liczba pokoi: 1 piętro: wg dostępności taras stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 314 zł79,90 m² 10 854,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokoje + ogród 88M2 na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł764 m² 183,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/38 wraz z udziałem w działce drogowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł92,40 m² 5 411,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość przy ul. Katowickiej w Bytomiu o powierzchni 92 m , która została podzielona na dwa osobne mieszkania. Mimo że prawnie jest to jedna nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

483 750 zł64,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Centrum miasta , zamykane podwórko , wystawa okien południowo-zachodnia , niezależne indywidualne ogrzewanie gazowe , na podłogach dębowe parkiety, szafa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 61,29 m - Pszczyna Cena: do ustalenia Powierzchnia: 61,29 m Piętro: 1 Rok budowy: 2019 Dodatkowo: dwa miejsca parkingowe, niezależne ogrzewanie gazowe Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 569 zł52,33 m² 10 635,75 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Wąsosz, przy ulicy Aleksandrów (gmina Koniecpol). Nr działki: 744/2, obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł46,70 m² 6 359,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,70 mkw (pełna własność z księgą wieczystą ) położone w niskiej zabudowie na parterze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł5 482 m² 20,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Konieczki, gmina Panki, o powierzchni 5475m. Działka: o pow. 5475m wymiary: szer. ok 20 dł. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 721 zł55,83 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł41,97 m² 12 985 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41,97 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego kompleksu jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Katowicach. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

290 420 zł2 234 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy - boruszowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Boruszowice, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! dom W świetnej lokalizacji Z pięknym widokiem. Dom powierzchni około 120 m 2 z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł2 096 m² 97,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę w Hecznarowicach przestrzeń, media i świetna lokalizacja! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2096 m położona przy ulicy Stawowej w Hecznarowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł129 m² 10 844,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy gotowy do odbioru dom z bali - całoroczny, zlokalizowany w sercu Beskidów! Oferujemy wyjątkowy, całoroczny dom w malowniczej Istebnej, w rejonie Koniakowa - miejscach znanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu przy ulicy Franciszka Smółki. Mieszkanie składa się z półotwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł14 130 m² 155,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu bardzo rozległy teren położony w Rybniku - Kamień Teren Idealny dla Inwestora - duży rozległy teren zabudowany budynkiem mieszkalnym z młynem Teren o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 941 zł79,86 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogródkiem Nieruchomość w stanie deweloperskim. Zlokalizowana na osiedlu Trzy Lipki położonym w dzielnicy Stare Bielsko Najważniejsze atuty: 1. Prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m przy ul. Ordona w samym sercu Katowic, w dzielnicy Koszutka. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi dużego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł350 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego pomieszczenia biurowego lub produkcyjnego znajdującego się w Kłobucku przy ulicy Górniczej 1. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł56,60 m² 7 508,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,60 m2, zlokalizowane w okolicy centrum Bielska-Białej. Lokal położony na trzecim piętrze w nowym budownictwie z początku lat 2000.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł997 m² 23,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia chłodzoną halę o łącznej powierzchni 997 m na parterze, wyposażoną w dok przeładunkowy z roletą elektryczną oraz rampą wysuwaną i unoszoną.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij