dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 801 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 801 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.8 - 98,19 m - 878.500,50 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na parterze budynku z ogródkiem: m 0.1 47,35 m - 544.525,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Spółka locus home to deweloper który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. Nowa inwestycja na ulicy bukszpanowej (obok nr 19).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze budynku: m 2.5 51,02 m - 556.118,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.4 - 86,66 m - 788.606,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.6 50,16 m - 546.744,00 zł - CENA PROMOCYJNA OD 1 KWIETNIA.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na drugim piętrze budynku: m 2.3 - 77,88 m - 735.966,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł150 m² 12 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam segment w zabudowie szeregowej, z poddaszem i dużym ogrzewanym garażem. Z widokiem na góry, skocznię narciarską, rzekę, 400m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Spółka Locus Home to deweloper który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. Nowa inwestycja na ulicy bukszpanowej (obok nr 19).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

52,92 zł/m²80,50 m² 4 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy złożony z 4 pokoi i pomieszczenia na aneks kuchenny usytuowany na drugim piętrze biurowca. Ekspozycja północno wschodnia, okna z wkładami typu stopsol. Lokal oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł23 m² 8 695,61 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam kawalerkę w Częstochowie na Tysiącleciu w dobrze skomunikowanej lokalizacji (blok Mrówkowiec - Armii Krajowej 66). Blisko kampusu pcz.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

105 523 zł19,75 m² 5 342,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg na sprzedaż lokalu niemieszkalnego będącego pustostanem. Przetarg odbędzie się w trybie on-line w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

56 294 zł20 m² 2 814,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

59 165 zł21,02 m² 2 814,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

31 806 zł11,30 m² 2 814,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 290 m² 54,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Puńców, w wyjątkowo malowniczej okolicy, tuż przy granicy polsko czeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

140 083 zł33,28 m² 4 209,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg na ustanowienie i przeniesienie własności lokalu mieszkalnego będącego pustostanem. Przetarg odbędzie się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 73 m2 usytuowany na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy, położony w Bytomiu przy ul.Zabrzańskiej 115. Część.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł42,60 m² 5 868,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 42,6m2 usytuowany na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy, położony w Bytomiu przy ul.Zabrzańskiej 117. Część.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł19 667 m² 228,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości spółki pl europainting Sp. z o.o. w upadłości, ul. Murarska 5, 43-100 Tychy, krs 0000212565, ogłasza o sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty sprzedaży jest gotowy do użytkowania lokal o pow. 149 m2 (parter 100m2, magazyn 48m2) usytuowany na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy (z głównego chodnika),.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł96 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio Dom z dużą działką 35 arów, pięknym ogrodem i stodołą Jastrzębie-Zdrój, kasztanowa Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł132,90 m² 7 065,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Ola B, elegancki dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Jego klasyczna forma, wzbogacona o nowoczesne detale, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł165,10 m² 4 766,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oskar B to nowoczesny dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej, który łączy styl, komfort i funkcjonalność, oferując doskonałą przestrzeń dla rodzin ceniących wygodę i estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 000 zł96,65 m² 10 750,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kuba 0 to dom parterowy jednorodzinny, zaprojektowany na planie kwadratu i przykryty eleganckim dachem kopertowym. Jego nowoczesne detale podkreślają ponadczasowy minimalizm. Cena obejmuje budynek wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł82 m² 10 914,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokal B1 w budynku jednorodzinnym, dwulokalowym w stanie deweloperskim z dodatkowymi pracami wykończeniowymi przy ul. 13 Zakrętów, w Bielsku- białej. Cechy: duże okna zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł128,82 m² 7 646,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Firma Dom Dla Każdego pragnie przedstawić ofertę sprzedaży domu "lena B" eleganckiego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w Gostyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 184 m² 194,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeżeli lubicie cichą, zieloną okolicę, spacery, wycieczki rowerowe, las, kąpiel w rzece, czy wędkowanie - mamy dla Was ładną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 842 m² 61,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł405 m² 6 790,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:222 m²

Dochodowa kamienica + oficyna W doskonałej lokalizacji! Gliwice ul. Bednarska 11 z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, opis obiektu: kamienica +2 budynki w oficynie kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 116 m² 519,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio działkę budowlaną położoną w miejscowości Będzin - centrum, przy ul. Sączewskiego (woj. Śląskie). |Nieruchomość| - Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

52,89 zł/m²129,70 m² 6 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro o powierzchni łącznej 129,70 m2, w tym gabinet 22,70 m2 i 107 m2 powierzchni openspace. Szóste piętro, pomieszczenia słoneczne (ekspozycja południowo/zachodnio/północna).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 4-pokojowe mieszkanie. Układ I wyposażenie: - jasny, przestrzenny salon z kompletem wypoczynkowym, stolikiem kawowym, komodą - Sypialnia z balkonem wyposażona.