dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 807 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: ustroń centrum - komfortowy apartament w centrum Ustronia o pow. 62 mkw, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju gościnnego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Landek

Landek,śląskie

729 000 zł170 m² 4 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość położoną w miejscowości Landek, gmina Jasienica. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy w pobliżu lasu i stawów hodowlanych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustroń

Ustroń,śląskie

1 395 000 zł174 m² 8 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyjątkowa Rezydencja z Widokiem na Panoramę Gór - Ustroń Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, położonego w malowniczej części Ustronia. Ta nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: ustroń Polana - do wynajęcia komfortowy apartament usytuowany na zamkniętym osiedlu! Apartament jest o powierzchni użytkowej około 49 usytuowany na 1 piętrze z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Bielsko-Biała,śląskie

321 000 zł44 m² 7 345,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 43,7 m | Osiedle Beskidzkie w super obniżonej cenie od osoby prywatnej, bez żadnych dodatkowych kosztów poza opłatami notarialnymi. Świadectwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jankego

Katowice,śląskie

75 000 zł15 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

*katowice- piotrowice garaż murowany przy ul. Z.W. Jankego 123 15mkw. Garaż o powierzchni 15 mkw, murowany, z możliwością podłączenia prądu. Bez kanału. Możliwość zakupu wraz z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żywiec

Żywiec,śląskie

619 000 zł80 m² 7 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Klimatyczny dom z bala | 67,58 m | działka 1200 m | spokojna okolica Na sprzedaż wyjątkowy dom z bala o powierzchni ok. 67,58 m , położony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 587 m²

Dom z dużą działką - świetna lokalizacja, błeszno Częstochowa Na sprzedaż niewielki dom o powierzchni ok. 50m 2 , położony na dużej działce 3587m 2. Dom wolnostojący, parterowy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szykowna

Żory,śląskie

1 250 000 zł186 m² 6 720,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Komfortowy dom szeregowy W świetnej lokalizacji, idealny dla dużej rodziny. Oferuję do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 186m2, użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: bardzo wysoki standard wykończenia! Ustroń - Do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 39,5 mkw, składający się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Majowa

Cieszyn,śląskie

1 099 000 zł176 m² 6 244,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze, komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem zimowym i pięknie zagospodarowaną działką - Cieszyn, ul. Majowa. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

1 300 000 zł1 702 m² 763,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Bielsko-Biała | zabudowa wielorodzinna | duży potencjał Wyjątkowa działka inwestycyjna w Bielsku-Białej ogromny potencjał pod zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

1 670 zł36 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty wynajmu jest luksusowe / klimatyczne mieszkanie położone na trzecim piętrze w zadbanym budynku z windą w najpiękniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzów

Ruda Śląska,śląskie

228 000 zł37 m² 6 212,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe, częściowo urządzone mieszkanie zlokalizowane w budynku Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który jest czterokondygnacyjny i posiada cztery klatki schodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Ruda Śląska,śląskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jasna

Górki Wielkie,śląskie

150 000 zł1 201 m² 124,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bez pośredników. Działka zbliżona powierzchnią do prostokąta, teren lekko pochyły, malowniczy, atrakcyjnie położona z widokiem na góry Górka oraz Zebrzydka. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Aleja Zjednoczonej Europy

Żory,śląskie

4 999 999 zł5 521 m² 905,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Żorach! Prezentujemy na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 5521 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Raciborska

Ruda Kozielska,śląskie

340 000 zł85 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:777 m²

Budynek z 1969r , bliźniak, posesja ogrodzona , dach po naprawie z wymianą pokrycia dachu w 2019 , w budynku gospodarczym w 2024. Okna plastik / drewno. Centralne ogrzewanie .Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Franciszka

Bielsko-Biała,śląskie

890 000 zł97 m² 9 175,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem 140 m | bielsko-biała Lipnik | garaż w bryle | 2019 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łodygowice

Łodygowice,śląskie

611 000 zł92 m² 6 641,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witamy Przedstawiamy Państwu Najnowszą Ofertę! Do sprzedania Dwa Nowe Domy na Osiedlu Złoty Stok Etap II Domy wykonane w technologii tradycyjnej solidnej murowanej cena 650000 tys.zł.o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Cieszyn,śląskie

540 000 zł57 m² 9 503,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w centrum Cieszyna. Oferta tylko w Opoka nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, które znajduje się w sercu miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do zamieszkania, wynajem na minimum 6 miesięcy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Księżogórska

Radzionków,śląskie

6 888 000 zł16 800 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Radzionkowie, w rejonie Księża Góra. Nieruchomość o numerze działki 296/10 ma powierzchnię 1,68 ha i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Długa

Bytom,śląskie

3 917 000 zł7 834 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana w Bytomiu, w dzielnicy Stroszek Dąbrowa Miejska. Nieruchomość składa się z działek nr 4076/105 oraz 4097/105 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealna dla singla lub pary. Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Kradziejówka

Żory,śląskie

1 945 710 zł4 989 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możliwość rozliczenia W barterze! Powierzchnia gruntu: 4 989 m mpzp: c97mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna dopuszczalne małe budynki mieszkalne (do 6 lokali) możliwość realizacji zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

2 000 zł61 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia os. 1000-lecia, katowice Najem tylko okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,9 m , położone na 14. piętrze wieżowca przy ul. Tysiąclecia 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zdrowia

Jaworzno,śląskie

352 000 zł90 m² 3 911,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:503 m²

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ustanowiony postanowieniem Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Baildona

Katowice,śląskie

1 900 zł28 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z ogródkiem i miejscem garażowym w doskonałej lokalizacji, os. Dębowe Tarasy. Najem tylko okazjonalny. Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 200 zł34 m² 35,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 34,22 m - Osiedle Fazos, tarnowskie Góry Oferuję na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34,22 m , usytuowaną na 2. piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku o powierzchni 30m2. Składa się z kuchni z oknemprzedpokojułazienkisalonumieszkanie jasne, gładzie na ścianach, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

792 000 zł94 m² 8 425,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam apartament o powierzchni 94 m kwadratowe usytuowany w Sosnowcu na Osiedlu Słonecznym ulica Klimontowska 47. Nieruchomość składa się z otwartego salonu, jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Katowice,śląskie

897 000 zł149 m² 6 020,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w centrum Katowic Plac Wolności o powierzchni 149 metrów kwadratowych. Nieruchomość składa się z 4 pokoi z czego jeden o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

45 zł/m²371 m² 16 695 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal dostępny od 01.11.2025 R. Na wynajem lokal o pow.ok. 355 mkw. plus współczynnik pow. wspólnej tj. 16 mkw. m 2 położony na I piętrze, w nowoczesnym obiekcie biurowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nasza oferta dotyczy najmu mieszkania typ "studio" w Gliwicach na Trynku przy ulicy Równej. Idealne dla singla bądź pary którzy szukają niewielkiego mieszkania na start w cichej.