dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Sól

Sól,śląskie

193 000 zł3 218 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sól pow. żywiecki - nowa niższa cena! Działka widokowa o pow. 3218 mkw, szer ok. 15 m, położona wzdłuż drogi gminnej gruntowej. Przepiękne widoki na okoliczne góry. Działka leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Zabrze,śląskie

279 000 zł63 m² 4 400,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe - Zabrze, ul. Brzóski 33 63,4 m2 funkcjonalnej przestrzeni na dwóch poziomach 3 ustawne pokoje zapewniające komfort życia dla rodziny lub inwestora 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

495 000 zł46 m² 10 770,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Częstochowa,śląskie

42 000 zł337 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży prawo do dzierżawy działki w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych rod - w Częstochowie - Błeszno Wzgórze! To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W Budynku zamontowana została zamontowana przestronna winda Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie 118 m | Częstochowa - Tysiaclecie | 2 poziomy | Cena 599 000zł Biuro Nieruchomości locatus posiada w swojej ofercie mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 118 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Częstochowa,śląskie

1 344 000 zł4 174 m² 321,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr ewid. 34/1, 32 położonej w Częstochowie przy ul. Mazowieckiej (obręb 0034). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Laliki

Laliki,śląskie

240 000 zł2 431 m² 98,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka ma kształt dwóch prostokątów o wymiarach: pierwszy budowlany: szerokość - 22,5m, długość 79m, drugi rolny: szerokość -14m, długość 49m. Teren delikatnie zróżnicowany. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

35 zł/m²66 m² 2 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Bielsko-biała, komorowice śląskie Do wynajęcia lokal biurowo usługowy o powierzchni 66m2 usytuowany w budynku biurowym na 1 piętrze. Lokal składa się z 3 pomieszczeń biurowych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krynicka

Częstochowa,śląskie

1 449 000 zł4 140 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Tarnowskie Góry,śląskie

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W centrum miasta - tarnowskie góry - ul. Sienna. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60 m2 w Tarnowskich Górach - Centrum miasta, usytuowane na parterze - trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Rozwojowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

390 000 zł3 475 m² 112,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem na budowę obiektu produkcyjno-biurowego o powierzchni użytkowej 372,29 m2. Oferta na wyłączność biura! Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 3 475 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

799 188 zł73 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Żory,śląskie

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W zabudowie szeregowej odstępne - 2700zł + media (gaz, prąd, woda) w/g zużycia kaucja zabezpieczająca - 5500 zł wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

490 000 zł26 m² 18 781,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,09 m2 zlokalizowane na 9 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

1 700 zł34 m² 49,42 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Tysiąclecia w Katowicach, osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 16 piętrowym bloku. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

821 273 zł41 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe z balkonem mieszkanie o pow.41,27m2 mieszczące się na 6-piętrze w 11-piętrowym apartamentowcu z 2023r. Mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju wolne od zaraz, ul. Andersa

Częstochowa,śląskie

900 zł20 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Wynajmę pokój w mieszkaniu 3 pokojowym - parter, ogródek, garaż. Dzielnica Północ

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Katowice,śląskie

10 000 zł2 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia utwardzoną działkę o powierzchni łącznej do ok. 4.000 m2 lub większa z mediami. Teren obiektu jest ogrodzony, możliwy dojazd samochodu typu tir. Bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poprzeczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***rezerwacja*** Oferta na wyłączność. Wynajem okazjonalny. Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania typu m-2, o powierzchni 38 m2 , położonego na drugim piętrze w bloku przy ul.Poprzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Częstochowa,śląskie

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

446 320 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Baildona

Katowice,śląskie

1 900 zł28 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z ogródkiem i miejscem garażowym w doskonałej lokalizacji, os. Dębowe Tarasy. Najem tylko okazjonalny. Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Prywatna! Nowa Niższa Cena! Sprzedam przestronne mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 56m2, usytuowane na 8 piętrze 10-cio piętrowego wieżowca zlokalizowanego w Wodzisławiu Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łaziska

Łaziska,śląskie

565 000 zł200 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż zadbany dom z wyjątkową panoramą na pasmo Beskidu Morawsko-Śląskiego położony na w spokojnej części Łazisk (gmina Godów). - budynek wolnostojący, podpiwniczony pochodzący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowniki

Bobrowniki,śląskie

640 000 zł144 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Szukasz przestronnego domu na sprzedaż? Dom o powierzchni 144 m znajduje się na działce o powierzchni 665 m . Jest to budynek w stanie surowym zamkniętym, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 490 zł50 m² 29,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Bielsko-Biała Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku, na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

293 898 zł30 m² 9 636 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Częstochowa,śląskie

339 000 zł46 m² 7 401,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,8m zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

399 000 zł565 m² 706,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana sosnowiec, ul. Serdeczna (pogranicze Z dąbrową górniczą) Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

2 390 zł28 m² 85,36 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Hej Ty! Tak, ty co masz dość współlokatorów zostawiających gary w zlewie albo parzących herbatę z czystego adhd. Green House Nieruchomości ma dla Ciebie coś, co pokochasz od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Katowicka

Ustroń,śląskie

80 zł/m²20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana cena za lokal biurowy o powierzchni ok 20m2 z witryną - wejściem bocznym przeszklonymi drzwiami balkonowymi oraz wejściem głównym przez część wspólną - korytarz. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

739 000 zł2 210 m² 334,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Takich działek na mapie Bielska-Białej już po prostu nie ma. Przedmiotem oferty jest unikatowa działka budowlana o numerze 318/12, oferująca ciszę oraz wyjątkowy, panoramiczny widok. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Armii Krajowej

Żywiec,śląskie

419 000 zł2 000 m² 209,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żywiec - działka budowlana z usługami o pow. ok. 2000 mkw, szer. ok. 19 m, położona przy głównej ulicy Armii Krajowej, przy rondzie w kierunku browaru. Na działce prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wodzisławska

Rybnik,śląskie

129 000 zł911 m² 141,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o wymiarach ok. 28m x 32m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę częściowo budowlaną zlokalizowaną w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

29 160 zł1 620 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjną lub magazyn wysokiego składowania o powierzchni ok. 1620 m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi i 2 suwnicami w Radzionkowie blisko zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gliwice,śląskie

870 000 zł64 m² 13 700,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cena: 870 000 zł + 45 000 miejsce postojowe w garażu podziemnym + 15 000 komórka lokatorska Powierzchnia: 63,5 m Lokalizacja: ul. Toruńska, trynek, gliwice, śląskie Piętro: 2/3 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

489 900 zł49 m² 9 997,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, 49 m2. ul. Mikołowska 102C (tuż przy ul. Pięknej). Mieszkanie przeszło gruntowny remont - zostało wyczyszczone do gołej cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chorzów,śląskie

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Mieszkanie 44 m - ul. Powstańców 20, chorzów | 3 pokoje, balkon, piwnica Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

367 453 zł40 m² 9 149,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

40 zł/m²15 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, komorowice śląskie Do wynajęcia lokal biurowo usługowy o powierzchni 15 m2 usytuowany w budynku biurowym na 1 piętrze. Do lokalu przynależy wspólna dla kilku lokali kuchnia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij