dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

205 000 zł41 m² 4 987,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,1 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Układ mieszkania: dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

380 000 zł36 m² 10 503 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu, położonym w centrum Sosnowca przy ulicy Dęblińskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

416 992 zł36 m² 11 583,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży oferuje nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w Katowicach (koszutka/wełnowiec), bez prowizji i podatku pcc 2%. Umów się na spotkanie i uzyskaj specjalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Katowice,śląskie

1 600 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 - piętrowym budynku z windą z 2014 r. przy ulicy Żeromskiego w Katowicach Ligocie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

389 000 zł63 m² 6 194,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Śródmieściu północnej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Turkusowa

Częstochowa,śląskie

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

503 295 zł50 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

2-3 pokoje z balkonem | Garaż gratis | Bez pcc i prowizji | Trzy Lipki Szukasz mieszkania, które dopasuje się do Twojego stylu życia a nie odwrotnie? To mieszkanie w inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł35 m² 48,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 34,7 m w centrum Bielska-Białej | Balkon | Umeblowane Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,7 m , zlokalizowane na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

22 320 zł1 240 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 1.240 m2 w Katowicach blisko centrum. Hala posiada część wyższą (środkową) o wysokości ok. 6,8 m oraz 2 nawy boczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

370 250 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 29.62 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzanowskiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane w Czechowice-Dziedzice / dzielnica północ przy ul. Andrzeja Krzanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

713 229 zł71 m² 10 073,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

576 732 zł74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 999 zł28 m² 6 545,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje z aneksem Bardzo dobry układ Powierzchnia ok 27,5 m2 -salon z wyjściem na duży balkon -kuchnia ( 1,93m x 3,15m ) -łazienka Piętro 3/5 Winda Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

209 999 zł36 m² 5 915,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Niski czynsz - 500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goleszów

Goleszów,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Katowice,śląskie

19,23 zł/m²52 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na magazyn, archiwum, serwis położony w przyziemiu kamienicy w Katowicach dzielnica Koszutka. Lokal o pow. 52m2 składający się z 1 dużego pomieszczenia (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

538 000 zł69 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowych budynkach w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych przy ul. Tęczowej w Żorach. Doskonała lokalizacja zaledwie 3,2 km od Rynku oraz 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

189 000 zł33 m² 5 703,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Stary Sosnowiec, ul. Składowa. Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które zapewni wygodę codziennego życia i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Solarska

Górki Wielkie,śląskie

350 000 zł2 009 m² 174,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Górki wielkie Oferta tylko dla osób prywatnych! Piękna działka budowlana w Górkach Wielkich w rejonie ul. Solarskiej o powierzchni ok 20ar. Spokojna okolica, w sąsiedztwie luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

633 783 zł69 m² 9 209,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W samym sercu Gliwic powstanie kameralne osiedle złożone z 3 wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Kompleks o nowoczesnej, niezwykle funkcjonalnej architekturze, wyjątkowo zgrabnie wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Handlowa

Żory,śląskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, elegancki apartament o powierzchni 41 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego, prestiżowego apartamentowca w centrum Żor. Mieszkanie jest absolutnie nowe nikt nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Najdziszów,śląskie

589 000 zł110 m² 5 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta od właściciela! Tu nie płacisz prowizji! Cena zeszłoroczną 589.999.00 zł ze względu na odmowę kredytowania kupującego. Sprzedam dom wolnostojący w Stanie Deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

498 000 zł70 m² 7 114,29 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z tarasem

Ujsoły,śląskie

649 000 zł181 m² 3 585,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny, funkcjonalny około 160 m 2 dom jednorodzinny , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1426 m . To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

34 470 zł2 498 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.500 m2 lub większy w Katowicach blisko autostrady A4, woj. śląskie. Istnieje również możliwość wynajęcia większych magazynów (zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Żory,śląskie

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie w centrum Żor - al. Wojska Polskiego Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m z piwnicą 8 m , położone na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jednej lub dwóm osobom o stałych dochodach, bez nałogów ładne dwupokojowe mieszkanie od strony południowej , na 2 piętrze w samym centrum miasta Pszczyna, w nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mazańcowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

455 000 zł2 261 m² 201,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlano-inwestycyjna W doskonałej lokalizacji - czechowice-dziedzice Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 1055/4, położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pienińska

Bielsko-Biała,śląskie

731 423 zł67 m² 10 944,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła inwestycja drogowa. Dojazd będzie możliwy nie tylko do ulicy Pienińskiej ale również od ulicy Sarni Stok! biuro sprzedaży dewelopera, jesteśmy na miejscu od poniedziałku do piątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Turza Śląska,śląskie

188 900 zł1 111 m² 170,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy Państwu na sprzedaż 8 działek budowlanych o powierzchniach od 702 m2 do 1111 m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej w Turzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Katowice

Katowice,śląskie

9 500 zł270 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu domu na najbardziej prestiżowym osiedlu w Katowicach - Ptasie Osiedle. Osiedle znajduje się w najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaworowa

Bytom,śląskie

199 000 zł54 m² 3 700,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym powierzchnia użytkowa 53,77 m, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

308 999 zł52 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Powierzchnia - 51,5M: salon z aneksem kuchennymsypialniałazienka z wc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowa łazienkanowa zabudowa kuchennaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Parkowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

577 720 zł808 m² 715 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana | Dąbrowa Górnicza, ul. Parkowa | 808 m Na sprzedaż działka nr 2169 położona w Dąbrowa Górnicza, przy spokojnej i zielonej ul. Parkowej. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

587 224 zł51 m² 11 462,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Katowice,śląskie

370 000 zł29 m² 12 572,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Brenna,śląskie

940 000 zł220 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom rodzinny położony w malowniczej części Beskidu Śląskiego, w Brennej. Nieruchomość doskonale łączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 990 000 zł222 m² 8 963,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Wyjątkowy dom parterowy Z garażem. Gliwice szobiszowice taras z widokiem. Przy strumyku I zieleni! Przedstawiamy elegancki, parterowy dom wykończony w najwyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bohaterów Getta

Mysłowice,śląskie

245 000 zł542 m² 452,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Śląsko Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. z siedzibą pod adresem: ul. Gliwicka 204, 40-860 Katowice, kapitał zakładowy,00 zł nip, regon, sąd Rejonowy Katowice-Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Dworcowej 5 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij