dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 776 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 776 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

749 000 zł220 m² 3 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony na działce 850 m 2 w Gliwicach, w dzielnicy Łabędy. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią, kuchnia, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

851 640 zł83 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji dla biura! Prezentujemy nowoczesne mieszkania o zróżnicowanych metrażach od kameralnych kawalerek po przestronne, rodzinne apartamenty 5-pokojowe. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Reymonta

Katowice,śląskie

1 700 zł16 m² 106,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu mikroapartamenu w budynku, który ma funkcję budynku zamieszkania zbiorowego w ścisłym Śródmieściu Katowic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeleśnia

Jeleśnia,śląskie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Wymarzona rezydencja W zasięgu ręki! Zamieszkaj w górach wśród łąk i lasów blisko górskich rzek, stadnin koni i stoków narciarskich. Przestronny, praktycznie nowy, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

230 000 zł48 m² 4 801,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9m2, zlokalizowane w centrum Bytomia, przy ulicy Kolejowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bytom

Bytom,śląskie

619 000 zł117 m² 5 290,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy przy parku Fazaniec, bytom. Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno prawnych! Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Częstochowa,śląskie

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli potrzebujecie Państwo wynająć mieszkanie na okres do 3 miesięcy, oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Lubliniec,śląskie

380 000 zł64 m² 5 891,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie I kancelaria I biuro - nie przegap! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - obecnie kancelaria adwokacka | 64,5m | Opole - Centrum na 1 piętrze Idealne do działalności biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

1 090 zł39 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne. Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Chorzowie mieszczące się w wyremontowanej kamienicy z monitoringiem. Powierzchnia użytkowa: 39 m2. Pomieszczenia: niezależny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy Czarnego

Katowice,śląskie

2 500 zł42 m² 59,51 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, nowy 2-pokojowe mieszkanie z tarasem przy Parku Śląskim. Lokalizacja: ul. Zawiszy Czarnego 14a, katowice (osiedle Tysiąclecia) Powierzchnia: 42,01 m Piętro: 1 (winda) Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Lubliniec,śląskie

1 100 000 zł171 m² 6 432,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1903

Hot oferta - nie przegap! Połowa kamienicy w centrum - mieszkanie po remoncie, mieszkanie deweloperskie i kancelaria adwokacka! Na sprzedaż: 2/3-pokojowe mieszkania | 117m | Lubliniec - Centrum na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pachnące świżością mieszkanie dla pary lub singla! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m , po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny układ z niezależnymi pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

479 000 zł157 m² 3 056,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie , położone na piętrze kameralnego domu dwurodzinnego w zielonej części Komorowic Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Wojska Polskiego

Częstochowa,śląskie

300 000 zł127 m² 2 356,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:743 m²

Częstochowa, raków, dom na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W biurze wgn. Oferujemy do sprzedania parter domu z zatwierdzonym podziałem o samodzielności lokalu mieszkalnego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wisła

Wisła,śląskie

1 470 000 zł300 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:769 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedania duży budynek mieszkalno-pensjonatowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości górskiej Wisła. Więcej zdjęć na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

149 000 zł39 m² 3 853,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczny pokój z widną kuchnią w niskim budynku z cegły. Na sprzedaż ustawne, jednopokojowe mieszkanie z dużą kuchnią o pow.38,67 m 2 , usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

569 000 zł93 m² 6 134,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie położone na piętrze klimatycznej, przedwojennej willi w Bielsku-Białej przy ul. Brodzińskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Syrynia

Syrynia,śląskie

790 000 zł229 m² 3 449,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 246 m²

Nowoczesny, przestronny I energooszczędny dom W urokliwym otoczeniu Oferujemy na sprzedaż dom stworzony dla osób ceniących nowoczesną architekturę, relaks i wygodę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Plastyków

Bielsko-Biała,śląskie

169 000 zł1 749 m² 96,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa, budowlana zlokalizowana przy ul. Plastyków w Bielsku-Białej, w niewielkiej odległości od centrum miasta. Informacje wg. Decyzji o warunkach zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

343 744 zł28 m² 12 450 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania _ zasady Do wynajęcia mieszkanie w budynku 10-cio piętrowym / parter, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Braci Wozniaków W czynszu administracyjnym zawarte są zaliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Świętochłowice,śląskie

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, świętochłowice, ul. Chorzowska Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Chorzowskiej w Świętochłowicach. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

985 000 zł219 m² 4 498,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem / 149 m2/ fotowoltaika/działka 456 m2 Na sprzedaż przestronny dom, który łączy funkcjonalność, komfort i ogromny potencjał aranżacyjny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Tarnowskie Góry,śląskie

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w Strzybnicy na ul. Armii Krajowej 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 51 m | świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

4 990 €1 000 m² 4,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz moduł magazynowo - produkcyjny w Katowicach o metrażu ok. 1000 mkw. Jest również możliwość wynajęcia mniejszej jak i większej powierzchni w proponowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielsko-Biała,śląskie

387 345 zł37 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 387 345,00 zł Nowoczesne mieszkania w prestiżowej lokalizacji - Bielsko-Biała, kamienica! Szukasz idealnego miejsca do życia lub świetnej inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

484 900 zł73 m² 6 660,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świętochłowicach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,80 m , znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 990 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, świetnie wykończony apartament W pięknej kamienicy po rewitalizacji. Oferujemy do wynajęcia apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie położony w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Mikołeska

Mikołeska,śląskie

499 999 zł1 900 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ktoś kiedyś rzekł : Cisza to uniwersalny prezent , który niewielu potrafi docenić. Może dlatego , że nie da się go kupić. Bogaty hałas kupowania. Dusza ludzka zachwyca się ciszą natury , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

613 300 zł56 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Katowice Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w Katowicach, w zielonym otoczeniu i z bardzo dobrym dostępem do centrum miasta. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Czeladź,śląskie

269 999 zł53 m² 5 085,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnym, jednopiętrowym bloku, idealne dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń dokładnie pod siebie - bez kompromisów i bez przepłacania za cudze decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 zł59 m² 33,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bielsko-Biała, śródmieście, ul. Bohaterów Warszawy mieszkanie umeblowane I wyposażone Oferta na wyłączność. Najem okazjonalny. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

40,65 zł/m²62 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia biuro handlowe O powierzchni 61,5m. Dane szczegółowe: -parter biurowca, -samodzielne wejście, -otwarta powierzchnia przedzielona ścianką, -zabudowane wc i aneks kuchenny, -bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 750 000 zł98 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament z rynku wtórnego z najlepszym widokiem w mieście w najbardziej luksusowym budynku na Śląsku: noho! Apartamentowiec w standardzie 5* hotelu! Mam zaszczyt zaprosić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

446 472 zł41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m , położona na 1 piętrze w nowoczesnym budynku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

516 042 zł47 m² 11 073,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żółkiewskiego

Zabrze,śląskie

449 000 zł63 m² 7 108,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Dwupoziomowe mieszkanie z balkonami | Zabrze Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w Zabrzu przy ul. Żółkiewskiego 14b. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Katowice,śląskie

879 000 zł80 m² 10 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

80 m funkcjonalnej przestrzeni z tarasem i ogrodem zimowym - Ligota Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytowa

Częstochowa,śląskie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Częstochowa,śląskie

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerwionka-Leszczyny