dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem

Miasteczko Śląskie,śląskie

890 000 zł396 m² 2 247,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! cena: 890 000,00 pln brutto. Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siewna

Bielsko-Biała,śląskie

2 400 zł51 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję i oferuję do wynajęcia przestronne, spokojne, ciepłe, widne, bardzo dobrze nasłonecznione mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1. Hala magazynowo-produkcyjna 300m 2 -dostęp z poziomu 0, -1 brama (wys. 3,6m, szer. 5,6m), -wymiary hali 12,6 x 23,8m, -posadzka betonowa, -wysokość 4,2m, -doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chybie

Chybie,śląskie

609 000 zł97 m² 6 278,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta dostęna wyłącznie W naszym biurze kupujący zwolniony Z opłaty agencyjnej Na sprzedaż dom wolnostojący położony w centrum miejscowości Chybie , w spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łaziska

Łaziska,śląskie

430 000 zł74 m² 5 771,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na sprzedaż Łaziska Górne - Średnie, ul. Głowińskiego 74,50 m + piwnica 7,60 m 3 Piętro | duży balkon | 4 niezależne pokoje Czynsz: ok. 900 zł | Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Zabrze,śląskie

239 000 zł32 m² 7 356,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna! przytulne, 2 pokojowe 30,99 m na start! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,99 m na 4. piętrze przy ul. Kotarbińskiego w Zabrzu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Bytom,śląskie

249 000 zł44 m² 5 629,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** Szombierki - ul. Hallera - 2 pokoje - balkon -garderoba - mega niski czynsz 271 zł **** miejsce parkingowe Z przyjemnością przedstawiam najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stary Rynek

Częstochowa,śląskie

81,07 zł/m²17 m² 1 353 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w prestiżowej kamienicy w samym sercu Częstochowy przy ul. Stary Rynek 14f.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzów,śląskie

277 000 zł70 m² 3 940,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Częstochowa,śląskie

35 zł/m²44 m² 1 558 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy, położony w nowoczesnym biurowcu blisko centrum. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń ( oba mają możliwość osobnego wejścia z korytarza ). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

37,50 zł/m²60 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-usługowy ,o powierzchni około 60 M2. Lokal znajduje się na parterze budynku. ( wysoki parter) Wejście od strony ulicy Mickiewicza i z tyłu budynku. Parking z przodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł53 m² 5 612,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania po remoncie w doskonałej lokalizacji. Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Kaszubskiej 12, o powierzchni 53,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mnich

Mnich,śląskie

169 000 zł952 m² 177,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 950 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Mnich, gmina Chybie, powiat cieszyński, woj. śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ustroń,śląskie

890 000 zł589 m² 1 511,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Ustroniu, usytuowany w wyjątkowej okolicy, powierzchnia użytkowo-mieszkalna 397 m2, działka 818 m2, sprzedam 690 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

299 000 zł1 991 m² 150,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko W naszym biurze Działka budowlana w Brennej. Przy głównej ulicy w Brennej. Teren pochyły, nieogrodzony o powierzchni 1991m2 Dojazd całoroczny drogą asfaltową. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

495 769 zł43 m² 11 613,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

237 000 zł34 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż w Bielsku-Białej w Komorowicach Krakowskich! Nieruchomość o powierzchni 33,97 m 2 mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowowiejskiego

Częstochowa,śląskie

29 zł/m²46 m² 1 334 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa, śródmieście, lokal do wynajęcia w centrum miasta. Do wynajęcia lokal na trzecim piętrze o powierzchni 46 m2. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Wilkowiecko,śląskie

1 199 000 zł32 000 m² 37,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna - 32 000 m2 (3,2 H) pod produkcję i usługi - mpzp, moc przyłączeniowa 180 kw na każdy budynek - Wilkowiecko gmina Opatów (woj. śląskie) uchwała nr 196/XLIII/2018 rady gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Czeladź,śląskie

215 000 zł34 m² 6 360,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz osobnego pokoju, co zapewnia lepszą elastyczność najmu niż klasyczna kawalerka. Lokal jest jasny, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Zabrze,śląskie

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Franklina Roosevelta 3 w Zabrzu. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Katowice,śląskie

10 890 zł330 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: powierzchnia magazynowo-usługowa 329,88m 2 -jedna otwarta powierzchnia, -dostęp z poziomu 0, -posadzka niepylna, -doświetlenie światłem dziennym, -dostęp do pomieszczeń socjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Katowice,śląskie

40 800 zł3 000 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 3.000 m2 z częścią biurowo - socjalną, Katowice blisko autostrady A4, woj. śląskie. Istnieje również możliwość wynajęcia innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagowa

Sosnowiec,śląskie

310 000 zł67 m² 4 607,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 10. piętrze w spokojnej, zielonej części Sosnowca rejon Kazimierz Górniczy (ul. Wagowa). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

42 zł/m²157 m² 6 594 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: katowice, okolice pl. Wolności, sąsiedztwo powierzchni handlowo-usługowych. W najbliższej okolicy wysokiej klasy biurowce, w których swoje siedziby mają prestiżowe firmy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nasyp

Gliwice,śląskie

7,69 zł/m²13 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opis lokalu: do wynajęcia miejsce w garażu przy ul. Nasyp 2. Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Dworzec pkp Gliwice, oddalony o około 500 metrów, co umożliwia szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 036 750 zł160 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Osiedlu Sandacza, idealnie skomunikowanego z centrum Katowic i autostradą A4, jednocześnie otoczonego zielonymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chudów

Chudów,śląskie

195 000 zł1 200 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 1200 m , położoną w Chudowie w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Gliwic i głównych tras regionu. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmigielskiego

Będzin,śląskie

295 000 zł57 m² 5 198,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, które spełni oczekiwania osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz świetną lokalizację! Usytuowane na parterze wysokiego bloku na osiedlu Syberka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Bytom,śląskie

159 000 zł38 m² 4 173,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania Do sprzedaży proponuję mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji ul Orląt Lwowskich przy Pl. Słowiańskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolskiego

Chorzów,śląskie

369 000 zł49 m² 7 469,64 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie po remoncie - ul. ks. Władysława Opolskiego 7 Chorzów Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze wieżowca znajdującego się przy ul. Opolskiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Czeladź,śląskie

254 999 zł51 m² 4 995,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 47,4 m | 1 piętro | balkon | Czeladź Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Czeladzi, na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Lokal stanowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. 1 Maja

Katowice,śląskie

990 000 zł544 m² 1 819,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Witam, na sprzedaż działka inwestycyjna położona w dzielnicy Zawodzie w centrum Katowic, 5 min od Rynku i 3 min od Uniwersytetu Ekonomicznego. Nieruchomość posiada prawomocne Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Botaniczna

Zawada,śląskie

294 000 zł4 900 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, zawada gmina Kamienica Polska, sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4900 m2 w Zawadzie. Działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

2 322 000 zł258 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate Katowice zaprasza na zapoznanie się z ofertą wyjątkowej przestrzeni biurowej. Powierzchnia: 258 m Cena: 2 322 000 pln netto Lokalizacja: katowice, ul. Zabrska 14 W samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Katowice,śląskie

475 000 zł75 m² 6 340,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Westate Katowice zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 74,92m2 - położonego w Katowicach na 4 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 390 000 zł280 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Auto - Myjnia Oferta na wyłączność biura. Do sprzedanie atrakcyjna działka o powierzchni około 2800 m2 z ogromnym potencjałem rozwoju. Działka znajduje się w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

490 000 zł69 m² 7 096,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w pełni wykończonego, kapitalnie wyremontowanego oraz wyposażonego, 3 pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie w 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

315 000 zł1 024 m² 307,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki położonej w Mikołowie Bujakowie przy ulicy Szkolnej, w trzeciej linii zabudowy od lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Katowice,śląskie

1 999 000 zł4 118 m² 485,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: kamienica w Katowicach - Szopienice Duża działka 4118 m | Budynek zadbany | Świetna inwestycja Oferuję na sprzedaż zadbaną, zamieszkałą kamienicę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach