dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie Tysiąclecie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

72 000 zł16 m² 4 556,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do sprzedaży mamy garaż murowany na ulicy Zielonej, z wjazdem od ulicy Podhalańskiej. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Z uszanowaniem Północ Nieruchomości Niniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

567 000 zł74 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 lokali w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Tychy,śląskie

2 300 zł32 m² 72,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy, zwierzyniec, ul. Brzoskwiniowa Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia, 32 m , balkon, garaż Do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krupski Młyn

Krupski Młyn,śląskie

239 000 zł63 m² 3 805,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli chciałbyś zamieszkać w zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,8 m2, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nasyp

Gliwice,śląskie

12,50 zł/m²12 m² 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opis lokalu: do wynajęcia miejsce w garażu przy ul. Nasyp 2. Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Dworzec pkp Gliwice, oddalony o około 500 metrów, co umożliwia szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, aleja Hugona Kołłątaja

Będzin,śląskie

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, jasne mieszkanie przy ulicy Kołłątaja 42 w Będzinie. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. I piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostowa

Bielsko-Biała,śląskie

620 000 zł52 m² 11 877,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w samym centrum Bielska-Białej, w świetnej lokalizacji przy Galerii Sfera. To propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Katowice,śląskie

24 000 zł830 m² 28,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 032 m²

Katowice - w pobliżu najważniejszych dróg komunikacyjnych tj dk86 Warszawa - Bielsko-Biała -cieszyn oraz autostrady A4 Kraków - Wrocław. Do wynajęcia :budynek magazynowy z zapleczem socjalno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności

Siemianowice Śląskie,śląskie

365 000 zł52 m² 7 081,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Centrum Siemianowic Śląskich, przy ulicy Jedności 1b, znajdujące się na pierwszym piętrze. Metraż mieszkania( liczony bez balkonu) to 51,54 m2. Układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

480 000 zł70 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Skoczowie na Osiedlu Górny Bór położone w bloku na 4 piętrze. Lokal mieszkalny o powierzchni 70,50m2 składa się z : kuchni - 7,30m2, łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

634 500 zł64 m² 9 870,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zobacz na żywo mieszkanie Na Koszutce! Ostatnie piętro! Ciekawy układ! Nowoczesny budynek! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, gotowe do własnej aranżacji! Spójrz na załączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubliniec

Lubliniec,śląskie

775 000 zł256 m² 3 027,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:285 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom z duszą w sercu Lublińca, z pięknym widokiem na zamek. To unikatowa nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie , której historia sięga dawnych lat- obecna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w centrum Rybnika Bardzo dobra lokalizacja: ul. Wyzwolenia, w odległości krótkiego spaceru od rybnickiego rynku. Tutaj wszystko co ważne masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyspiańskiego

Bielsko-Biała,śląskie

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w dzielnicy Górne Przedmieście w Bielsku-Białej. Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Huculska

Częstochowa,śląskie

57 000 zł460 m² 123,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację dużej działki rekreacyjnej o powierzchni 460m2 znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "ceramika" w Częstochowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Truskolasy,śląskie

499 000 zł158 m² 3 158,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Dom Z dużym ogrodem W dobrej cenie. Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący w miejscowości Truskolasy. Budynek ma ok. 200 m2 powierzchni użytkowej i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Chorzów,śląskie

199 000 zł51 m² 3 886,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struzika

Zabrze,śląskie

215 000 zł33 m² 6 607,25 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania - studio, salon z aneksem kuchennym, osobno sypialnia oraz łazienka z kabiną prysznicową i ubikacją. Lokal mieszkalny stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okrzei

Mikołów,śląskie

70 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo biurowy o powierzchni 20 m , zlokalizowany w nowej kamienicy w samym centrum Mikołowa. Idealny na: - mały gabinet kosmetyczny lub terapeutyczny, - biuro dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Michejdy

Cieszyn,śląskie

1 620 000 zł300 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:435 m²

Dochodowa Kamienica w centrum Cieszyna Cena 1.620.000 zł Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna kamienica, usytuowana w centrum miasta niedaleko rynku. Budynek jest podpiwniczony, posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Tychy,śląskie

429 000 zł85 m² 5 047,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Tychy osiedle C wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe Mieszkanie dwupoziomowe posiada 50 m2 i składa się z 3 głównych pokoi na pierwszej kondygnacji a dodatkowo posiada miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Bytom,śląskie

569 000 zł92 m² 6 184,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej | bytom | okolice ul. Cegielnianej Cena: 569 000 zł Dostępne segmenty: b2 - B10 Planowany termin zakończenia budowy: II kwartał 2026 r. ani podatku pcc 2%. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

299 000 zł45 m² 6 585,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Green House ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowo zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m . Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rogów

Rogów,śląskie

695 000 zł165 m² 4 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 433 m²

Dom z piękną, dużą działką 24a, garaż murowany. Dom 110 m + piwnica, 2 garaże, duży ogród spokojna okolica! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 110 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

445 000 zł72 m² 6 137,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w Gliwicach Łabędach. Oddzielna słoneczna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Chorzów,śląskie

209 000 zł40 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 4. piętrze na spokojnym osiedlu w Chorzowie, w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chopina

Bielsko-Biała,śląskie

629 555 zł68 m² 9 296,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartamenty parkowe Tylko w Best Nest Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Pszczyna,śląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku własność. Zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Miejsce parkingowe przynależne na parkingu pod blokiem dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

365 000 zł43 m² 8 532,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam. Sprzedam mieszkanie w Gliwicach na Warszawskiej dzielnica Szobiszowice. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przerwy-Tetmajera

Częstochowa,śląskie

2 495 000 zł960 m² 2 598,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Obiekt wielofunkcyjny - Idealny pod Centrum medyczne/fitness klub/siłownię - Bliski Dojazd z dk1. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siewna

Bielsko-Biała,śląskie

679 000 zł68 m² 10 026,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 m2 w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Siewnej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 999 zł33 m² 5 454,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 33M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

270 000 zł34 m² 7 874,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witam. Mieszkanie w wysokim standardzie, po generalnym remoncie, w gminie Czechowice-Dziedzice. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia sypialni. Nowe instalacje, miejskie ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł51 m² 4 270,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 51 m , ul. Kusocińskiego Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Kusocińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 490 zł50 m² 29,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Bielsko-Biała Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku, na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzów,śląskie

339 000 zł82 m² 4 114,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.