dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 329 000 zł124 m² 10 717,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szukałeś domu w spokojnej okolicy? Mamy do sprzedania dom Bielsku Białej na Straconce Dom o powierzchni 126 m ma dwa piętra i dużą działkę 650 m . Wnętrza są jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

599 458 zł62 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

279 000 zł62 m² 4 518,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,74 m , położone w centrum Piekar Śląskich, przy ul. ks. Jana Popiełuszki 27. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sielankowa

Boguchwałowice,śląskie

760 000 zł90 m² 8 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:571 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 90 m i powierzchni użytkowej 64,56 m , położony na działce o powierzchni 571 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziechowy

Radziechowy,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świnna

Świnna,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

337 000 zł38 m² 8 868,42 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach - jedna z lepszych i zielonych lokalizacji w mieście! Mieszkanie składa się z: ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Górnych Wałów

Gliwice,śląskie

1 300 zł13 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompaktowa kawalerka przy ul. Górnych Wałów 4 w Gliwicach, z zamykanym podwórkiem i ogrzewaniem gazowym, położona bardzo blisko uczelni, idealna dla 1 2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Korwinów,śląskie

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 607 m²

Korwinów, gm. Poczesna, komfortowy dom z piękną działką na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn! Biuro Nieruchomości wgn ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową i komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawada

Zawada,śląskie

310 000 zł10 515 m² 29,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Zawada gmina Kamienica Polska Mamy do zaproponowania nieruchomość gruntową składającą się z 4 działek geodezyjnie o łącznej powierzchni 10515.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubojenka

Lubojenka,śląskie

114 300 zł762 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Jeżeli cenisz sobie ciszę, spokój i relaks i masz w planie budować dom i teraz pozostaje już tylko zakup działki to mam ofertę idealną dla Ciebie - Działki w Lubojence, 13 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

469 185 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 7 o powierzchni 50,45 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,37 M2 - pokój 12,89 M2 - łazienka 5,26 M2 - korytarz 4,93 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

328 176 zł40 m² 8 171,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Raciborska

Gliwice,śląskie

2 999 000 zł675 m² 4 441,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym - hostel z restauracją w samym sercu Gliwic, przy ul. Raciborskiej 7 i Kaczyniec 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł47 m² 36,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na wynajem w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 46,80 m 2 mieści się na Osiedlu Słonecznym, na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ujsoły

Ujsoły,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gilowice

Gilowice,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. PCK

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, które łączy w sobie nowoczesne technologie z doskonałą lokalizacją. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żywiec,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łękawica

Łękawica,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Katowice,śląskie

539 000 zł66 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Dworskiej w Katowicach (dzielnica Brynów). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miodowa

Bielsko-Biała,śląskie

950 000 zł98 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie w domu zwanej kostką z minionego okresu prl. Jeżeli chcesz Się wyróżnik i mieszkać w nietuzinkowym domu to mieszkanie jest dla Was (może już wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł225 m² 2 884,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedaży zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 225 m , powierzchni użytkowej 170 m2, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Grabówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Plażowa

Szczyrk,śląskie

580 000 zł81 m² 7 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:334 m²

**na sprzedaż: dom w Szczyrku - idealne miejsce na wypoczynek lub inwestycje!** Szukasz nieruchomości w sercu Szczyrku z dogodnym dojazdem całorocznym, która wymaga odnowienia? Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

489 912 zł42 m² 11 623,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Częstochowa, lisiniec, ul. Tarnowska - dom z działką - sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi : - dom piętrowy z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Świętochłowice,śląskie

249 000 zł52 m² 4 804,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Szukasz mieszkania z szybkim dojazdem do Katowic? Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 51,85 m (mieszkanie 49,65m + piwnica 2,20m ) położone w Świętochłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Katowice,śląskie

1 247 492 zł84 m² 14 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowe w prestiżowej inwestycji noho Nadgórników 14 nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Bufalo

Częstochowa,śląskie

1 400 000 zł12 866 m² 108,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycje. Czysta, nieporośnięta drzewami. Położona w rozwijającej się części miasta, na jego obrzeżach. Kilka minut drogi od najbliższego osiedla. Blisko komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów,śląskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie umeblowanie jak na zdjęciach, z ogrzewaniem elektrycznym w Chorzowie w kamienicy na 3 Maja. Szukamy lokatora na dłuższy okres najmu. 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Karliczka

Katowice,śląskie

99 000 zł16 m² 6 265,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż garaż Katowice-Giszowiec, ul. Karliczka. Powierzchnia 15,80 m . Garaż posiada Księgę Wieczystą. Media: prąd, woda. W garażu nie ma kanału. Nota prawna: informacje dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giewont

Bielsko-Biała,śląskie

530 000 zł61 m² 8 637,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Pośrednikom dziękuję. :) Budynek w doskonałej lokalizacji, parkowanie bez problemu (dodatkowy parking przed sklepem Lewiatan) Paczkomat obok bloku, blisko na basen i do centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

700 zł36 m² 19,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mieszkanie do wynajęcia - ul. G. Morcinka Wyłącznie w naszej ofercie! Mieszkanie o powierzchni 35,50 m , położone w niskim bloku przy ul. G. Morcinka. Lokal jest jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

18 200 zł700 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł magazynowy w Siemianowicach Śląskich, około 11 km od centrum Katowic. Dojazd do węzła autostrady A1 oraz do drogi krajowej nr 79 zajmuje około 10 minut. Oferowana powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Stylowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Ruda Śląska, dzielnica Halemba, ul. Księdza Pawła Lexa Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych.