dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

570 000 zł40 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tego jeszcze nie było na sprzedaż! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m przy ul. Pułaskiego w Katowicach - w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kostrzyna,śląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 203 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Kostrzyna, gmina Przystajń, powiat kłobucki (nr ewid. 513,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hanuska

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Czerwionka-Leszczyny przy ul. Hanuska 20 Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawika

Zabrze,śląskie

230 000 zł37 m² 6 149,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem powierzchni użytkowej 37,40 m2 usytuowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ornontowice

Ornontowice,śląskie

120 000 zł930 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych o powierzchniach 925 m2 i 930 m2 mieszczących się na terenie Ornontowic - przy ul. Granicznej 14 wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Książęca

Katowice,śląskie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż: dom inwestycyjny Katowice Ligota, ul. Książęca Prezentujemy przestronny, odnowiony dom o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzejowska

Będzin,śląskie

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Modrzejowskiej 66a w Będzinie w kameralnym budynku stylizowanym na klasyczną kamienicę, wybudowanym w 2012 roku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Zabrze,śląskie

214 000 zł37 m² 5 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker idealne mieszkanie W świetnej lokalizacji okazja inwestycyjna oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Rudzica

Rudzica,śląskie

750 000 zł6 329 m² 118,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna o łącznej powierzchni ok. 63,5 ary, położona w rudzicy, powiecie bielskim, w gminie Jasienica Działka posiada aktualne pozwolenie z rozpoczętą budową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nickla

Bytom,śląskie

288 000 zł62 m² 4 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu Miechowicach przy ul. Nickla 104 Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w 2-piętrowym bloku. Atuty nieruchomości: powierzchnia: 38 m Piętro: 2 Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jasnogórska

Częstochowa,śląskie

33 zł/m²132 m² 4 356 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowany lokal znajduje się w centrum biurowym w atrakcyjnym miejscu sródmieścia Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej 26. Jest usytuowane przy skrzyżowaniu ul. Jasnogórskiej i al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny mieszkanie po kompleksowym remoncie| standard premium | widok na panoramę miasta Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszego kroku czujesz, że to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Teligi

Wodzisław Śląski,śląskie

240 000 zł137 m² 1 748 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezydent miasta wodzisławia śląskiego informuje o ogłoszeniu drugiego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej własność Gminy Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębia

Zabrze,śląskie

309 000 zł47 m² 6 616,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja do 21.04.2026r. Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty nieruchomości: spokojna i zielona okolica blisko Centrum Zabrza Dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Pszczyna,śląskie

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie ponosi kosztów podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować nowy apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie, położony na I piętrze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

478 610 zł46 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! przestronne 3 pokoje na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

523 594 zł51 m² 10 186,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji I brak pcc! Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,40 m , z rynku pierwotnego, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Wełnowiec w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:679 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom jednorodzinny w dzielnicy Wyczerpy-Aniołów, częstochowa Na sprzedaż komfortowy parterowy dom o powierzchni około 140 m , położony na działce 679.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

490 000 zł41 m² 11 821,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 41.45 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu z potencjałem aranżacyjnym - Dąbrowa Górnicza, ul. Kasprzaka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imielińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

269 000 zł51 m² 5 265,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem - Dąbrowa Górnicza, gołonóg Oferujemy mieszkanie położone w świetnej lokalizacji , na spokojnym i zielonym osiedlu Gołonóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Tadeusza Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

235 000 zł33 m² 7 099,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***tylko W naszym biurze*** idealne pod wynajem - posiadamy klucze Na sprzedaż komfortowa, w pełni wyremontowana kawalerka z balkonem, położona na 4. piętrze niskiego bloku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Bytom,śląskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Witczaka w Bytomiu. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, a każde pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

1 090 zł15 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Daszyńskiego 46 w Gliwicach. Nieruchomość: powierzchnia 15 m2. Parter. Gazowe ogrzewanie. Idealne dla 1-2 osób. Lokalizacja: 1200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stanica

Stanica,śląskie

1 939 000 zł6 456 m² 300,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Stanicy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morskie Oko

Bielsko-Biała,śląskie

439 000 zł50 m² 8 731,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? Ta oferta może być idealna! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

430 000 zł63 m² 6 829,73 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne i funkcjonalny mieszkanie Katowice Ligocka 5a. Mieszkanie wyróżnia się ciepłym domowym klimatem przestronnym salonem który łączy strefy wypoczynkowa z jadalnią ,to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

666 532 zł57 m² 11 681,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

329 422 zł43 m² 7 694,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Knurów,śląskie

139 000 zł31 m² 4 511,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Knurowie, przy ul. Marii Konopnickiej 2, w dzielnicy Szczygłowice. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

548 001 zł45 m² 12 287 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pszów

Pszów,śląskie

1 500 zł52 m² 28,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Klimatyczne mieszkanie w Pszowie - Osiedle Kościuszki - do wynajęcia od zaraz - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 o powierzchni 52,43 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dudy-Gracza

Katowice,śląskie

431 840 zł39 m² 11 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja Deweloperska Premium: dudy Gracza 2/warszawska 66 , Katowice - Kamienica w trakcie Kompleksowego i Generalnego Remontu i Funkcjonalnej Przebudowy. Kupujesz Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

6 900 zł361 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja : Siemianowice Śląskie , rejon hal magazynowych, produkcyjnych i powierzchni biurowych. Do wynajęcia: powierzchnia magazynowa 361 m z małym zapleczem biurowym znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł49 m² 6 108,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Alei Zwycięstwa 25a (centrum Sosnowca). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.