dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chabrowa

Rybnik,śląskie

800 zł12 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem pokoju - świetna lokalizacja Do wynajęcia pokój w mieszkaniu czteropokojowym w bloku przy ulicy Chabrowej. Mieszkanie ze wspólną kuchnią, łazienką oraz przedpokojem. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na znanym i cenionym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Lokal znajduje się na 4 piętrze budynku przy ul. Johna Baildona 18C, tuż przy Silesia City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Bytom,śląskie

147 000 zł18 m² 7 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana, częściowo umeblowana kawalerka z balkonem, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Bytom, przy ul. Szkolnej. Mieszkanie zostało kompleksowo odnowione, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

273 000 zł55 m² 4 995,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Oferujemy do sprzedaży słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Sosnowcu przy ul. 1 maja (przy rondzie ludwik). Lokal mieszkalny ma 54,65m2 w które skład wchodzą : - trzy nieprzechodnie pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rybnik,śląskie

900 000 zł109 m² 8 264,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do kupienia dom w surowym stanie, otwarty z dachem w willowej dzielnicy Rybnika: - z 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

595 753 zł52 m² 11 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: wlvcm8420/s oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 48m2 w Katowicach w budynku Superjednostki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

380 471 zł37 m² 10 244,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

225 000 zł46 m² 4 892,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokoje 45,99 m 1 piętro Balkon Widok na zieleń Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 45,99 m , położone przy ul. Wojska Polskiego tuż obok centrum Wodzisław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Częstochowa

Częstochowa,śląskie

17 400 zł1 450 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana blisko trasy Warszawa-Katowice, o powierzchni 1450m.kw., wysokość ok 3,5m. Posiadamy w ofercie wiele powierzchni magazynowo-produkcyjnych do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Gliwicka

Pyskowice,śląskie

463 200 zł3 860 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt 3860 m o potencjale inwestycyjnym w Pyskowicach Świetna lokalizacja zainwestuj tam, gdzie rozwija się przemysł. Na sprzedaż działka o charakterze inwestycyjno-gospodarczym położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

391 718 zł34 m² 11 507,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Tychy,śląskie

259 000 zł36 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Jasne, przestrzenne mieszkanie z balkonem na 2. piętrze; cisza, zieleń, z dala od hałasu ulicy. Widok na drzewa; w oddali osiedle. Mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Kłobuck,śląskie

359 000 zł45 m² 7 960,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Kłobucku przy ul. Baczyńskiego. Cechy nieruchomości:powierzchnia użytkowa: ~ 45,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzyżowa

Krzyżowa,śląskie

780 000 zł178 m² 4 382,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:552 m²

Krzyżowa - Jeleśnia - Korbielów - dom w górach Wygodny dom dla rodziny z dziećmi. Położony w Beskidzie Żywieckim z dogodnym całorocznym dojazdem. Lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

229 000 zł46 m² 5 032,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, na IV piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Michałowskiego w dzielnicy Północ Dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

295 264 zł29 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wisła,śląskie

732 000 zł61 m² 11 986,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartament 3-pokojowy z ogródkiem oraz miejscem postojowym blisko stoku narciarskiego w Wiśle! Oferta na wyłączność Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku z windą i składa się z widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lompy

Gliwice,śląskie

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Premium Estates prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie w Gliwicach, dz. Środmieście, kilka kroków od Rynku! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

490 000 zł43 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4 m , położone na 4 piętrze apartamentowca wybudowanego w 2018 roku , zlokalizowanego na Osiedlu Promiennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

1 534 503 zł105 m² 14 670,20 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

606 032 zł64 m² 9 429,47 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

648 282 zł67 m² 9 715 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Świętochłowice,śląskie

245 000 zł46 m² 5 307,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone w Świętochłowicach przy ul. Sportowej 2b. Lokal znajduje się w zadbanym budynku i stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rolna

Katowice,śląskie

1 100 zł34 m² 32,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący konkurs ofert: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Świdra

Chorzów,śląskie

890 zł25 m² 35,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Świdra 15 w Chorzowie, idealne dla 1 2 osób, w pełni umeblowane, ciepłe i przyjazne dla zwierząt, z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Tworków

Tworków,śląskie

2 990 zł120 m² 24,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:821 m²

Do wynajęcia piętro domu około 120m2- po całkowitym remoncie ( instalacje, podłogi, łazienki i kuchnia wraz z zabudową są nowe- nieużywana). Oferowana przestrzeń zapewni komfort najemcą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

359 311 zł39 m² 9 108,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bytom,śląskie

209 000 zł54 m² 3 886,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym, położone przy ulicy Jaworowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 53,77 m2 usytuowany jest na parterze jednopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Częstochowa, plac Daszyńskiego, centrum, mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie bezczynszowe! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Częstochowy przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

326 994 zł45 m² 7 335 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

277 680 zł27 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

522 019 zł41 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Sosnowiec,śląskie

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m , położonego na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku bez windy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

720 466 zł69 m² 10 474,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.78 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Częstochowa,śląskie

68,18 zł/m²22 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy w świetnym punkcie. Idealny pod biuro rachunkowe, gabinet medyczny czy inne usługi biurowe. Lokalizacja: lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

650 000 zł101 m² 6 405,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z niezwykle ciekawą ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego w odrestaurowanej kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana jest w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczecińska

Gliwice,śląskie

340 000 zł31 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe, nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie w niewielkim ceglanym bloku przy ul. Szczecińskiej, w prestiżowej dzielnicy domów jednorodzinnych. Jasne, przytulne, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

179 000 zł56 m² 3 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy Państwu przestronne M-4 z dużym balkonem na ulicy Wodeckiego w bloku dwuklatkowym. Niższa cena! W skład wchodzą: * salon z wyjściem na duży balkon, * dwa nie przejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne