dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 786 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 786 ogłoszeń

44,30 zł/m²158 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal użytkowy w bloku położony w Tychach w dzielnicy Mąkołowiec. Lokal o powierzchni 158m2 znajduje się na parterze. Nieruchomość składa się z: pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł215 m² 3 716,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Na sprzedaż dom idealny dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do zamieszkania w bliskiej odległości do centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

17 950 000 zł3 682,08 m² 4 874,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna 1,26 ha z halami i zapleczem biurowym Częstochowa Na sprzedaż kompleks przemysłowo-produkcyjny zlokalizowany w Częstochowie, przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł1 626 m² 200,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy działkę inwestycyjną położoną przy lotnisku w Pyrzowicach, działka o regularnym kształcie, idealnie skomunikowana, mająca 2 niezależne wjazdy. Powierzchnia: 1626m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tuż przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 800 m2 przy ul. Wesołej w Kaletach - bezpośrednio przy lesie, w spokojnej, zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 106m2, mieszczący się w Bielsku Białej przy ul. Sobieskiego 70. Mieszkanie znajdujące się na 3-cim piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł570 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,57ha położona przy szlaku turystycznym na Małą Czantorię, ogrodzona, o wymiarach 19m/30m zabudowana domkiem murowanym o pow. 25m2 z kominkiem (do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 38 m2 (2 pokoje z kuchnią) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej 38, vis a vis Teatru im. Adama.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 89 m w nowym apartamentowcu z 2024 - Bielsko-Biała, kamienica. Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Kowalskiej 14 na.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 537 m² 90,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dwie działki w gminie Mykanów w miejscowości Łochynia przy ul. Spacerowej o powierzchni 1537m2 oraz 1529m2 działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²202 m² 5 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, wapienica Niezależne lokale biurowe. Proponuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 202m 2 położony na drugim piętrze w kompleksie handlowo-biurowo-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł319,90 m² 2 435,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy ul. Żelaznej w Zawierciu. Idealny dla osób szukających komfortu i przestrzeni. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

22,70 zł/m²35,57 m² 807 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W top lokalizacji Być może to jest oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż piękna działka położona w Jastrzębiu - Zdroju, dzielnicy Cisówka z idealnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł202,30 m² 7 162,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Dom w Szczyrku idealny dla miłośników klimatycznych górskich miejscowości, z pięknym widokiem na okolicę. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży widokowej działki budowlanej - Międzyrzecze Dolne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 950 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1. Hala magazynowa O powierzchni 209m 2 -1 brama z poziomu 0, wymiary 3,8mX3,35m -posadzka niepylna, -doświetlenie światłem dziennym przez okna, -wysokość ok. 5-6m, -media:.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe czterpokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane jest na Wyczerpach - przy ul. Norwida. Dostępny duży.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł4 730 m² 80,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki o powierzchni łącznej 4730 m2 znajdujące się w Pławniowicach pod Gliwicami. Istnieje możliwość tylko kupna wszystkich 3 działek jako całości. Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł1 200 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 876 m²

Na sprzedaż zadbany obiekt o ogromnym potencjale inwestycyjnym, charakteryzujący się przemyślanym układem komunikacyjnym. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Podmiejskiej w Raciborzu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | duży balkon 15 m | garaż podziemny|monitorowane, spokojne osiedle Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3 piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 172 zł55,76 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,80 m² 5 877,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 10-piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie ma powierzchnię 63,8 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł12 633 m² 197,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 126,33 ar, która mieści się w Rzeniszowie przy ulicy Strażackiej. Na działce znajduje się budynek z kanałami samochodowymi.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł48,27 m² 3 708,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie z potencjałem stwórz swoje miejsce na Bielskiej w Mnichu Marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To właśnie tutaj możesz stworzyć swoją.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²112 m² 4 256 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, biurowiec doskonale położony w stosunku do tras komunikacyjnych ( A4 ,dtś ) , ok. 3 km od Centrum miasta. Oferujemy do wynajęcia 112 m 2 - parter. Lokal w formie.

Szczegóły ogłoszenia

45,16 zł/m²88,58 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 88,58 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Częstochowy. To doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta mieszkań na sprzedaż w Centrum Tarnowskich Gór. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0%pcc! Na sprzedaż ostatnie lokale mieszkalne o powierzchni 39,87 m2-73,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu przy ul. 3 maja w Częstochowie, bezpośrednio przy Parku Jasnogórskim, z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agentka prowadząca: sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam Państwu kawalerkę o powierzchni około 60 mkw znajdującą się w domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Nieruchomość gruntowa , zabudowana Budynkiem mieszkalny z sprzed II wojny światowe, zmodernizowany w latach 80-tych. Powierzchnia użytkowa budynku 414,79 m2. Na terenie nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Proponujemy Państwu do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe w Mysłowicach przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie idealne dla pary lub singli. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 850 zł47,98 m² 12 877,24 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

243 320 zł1 106 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękne, widokowe działki budowlane w rejonie centrum Kóz. Lokalizacja: położona w malowniczej, spokojnej okolicy, blisko centrum Kóz, u podnóża gór, z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zjawiskowe 65 m | Taras w kształcie L | Nowe budownictwo 2022 | Zabrze - Grzybowice Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się czuje. To właśnie jedno z nich. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł232,50 m² 5 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękny, zadbany dom w dzielnicy Wrzosowisk o powierzchni 232,5 m2 na działce o powierzchni 685 m2. Dom dwupiętrowy, składa się: parter: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł24 002 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową składającą się z 4 działek zlokalizowanych w miejscowości Zawada, gmina Żarki pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł70 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, bardzo wygodne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Pięknej, stanowiące odrębną własność. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,6m2, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł36 m² 11 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wykończone mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 36 mkw położone na 1. piętrze w centrum Bielska! Dlaczego warto? To mieszkanie sprawdzi się idealnie zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł206 m² 6 067,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom komfortowy, kompletnie urządzony, położony w malowniczym Szczyrku. Ten czteropoziomowy, ale niepozorny wizualnie dom został wybudowany w 2016 r. na działce ok.370 m2. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości Goczałkowice-Zdrój przy ulicy pck, o powierzchni 1758 mkw. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy,.