dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 774 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 774 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Bytom,śląskie

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Chrobrego 3 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Sosnowiec,śląskie

372 000 zł60 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe, w poszukiwanej dzielnicy, z oddzielną kuchnią z oknem, na 2 piętrze z windą. Położenie względem stron świata: wschód/zachód, dzięki czemu mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

497 577 zł50 m² 9 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Reymonta

Katowice,śląskie

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton! Na wynajem mikro kawalerka w Śródmieściu Katowic przy ul. Reymonta Znajduje się na 1 piętrze w bloku z dwoma windami. Monitoring w budynku. Kawalerka nowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

489 826 zł53 m² 9 243,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

491 962 zł42 m² 11 792 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

399 003 zł34 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosmonautów

Gliwice,śląskie

2 490 zł50 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową ofertę najmu nowoczesnego mieszkania w urokliwym otoczeniu Gliwic - na osiedlu Łabędy, przy ulicy Kosmonautów. To miejsce, które łączy komfort miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

573 017 zł55 m² 10 450,80 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana Jeleśnia

Jeleśnia,śląskie

169 000 zł1 654 m² 102,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeleśnia - Beskid Żywiecki - działka mieszkaniowa 1654 m 2 Działka widokowa, położona w górskiej kotlinie z dobrym dojazdem całorocznym, blisko Stacji Narciarskiej Korbielów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Mysłowice,śląskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie po remoncie w pełni urządzone i wyposażone. Ogrzewanie miejskie, oraz pełna infrastruktura w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tychy,śląskie

950 000 zł109 m² 8 723,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tychy -mąkołowiec ul. Czyżyków - budynek 2 -prawy cena po rabacie 950 000 pln * obowiązuje do 10.04.2026 r. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Racibórz,śląskie

355 000 zł76 m² 4 671,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Duże 3 pokoje 76 m2 - spokojna okolica, dobra komunikacja, racibórz Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o bardzo wygodnym układzie, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

1 650 zł39 m² 42,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Rybnika przy ulicy Dąbrówki. O mieszkaniu: - lokal usytuowany na parterze - powierzchnia 38,55 m2, składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

508 979 zł54 m² 9 504,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drozdów

Katowice,śląskie

2 850 000 zł186 m² 15 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:503 m²

Dom szeregowy wysoki standard 186 m2 na sprzedaż Katowice. Brynów, oś.Ptasie Typ oferty : dom na sprzedaż , jednorodzinny , piętrowy (parter, piętro) Garaż. Taras Rynek : wtórny Dostępny : od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

599 811 zł54 m² 11 042,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

369 178 zł36 m² 10 175,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone Mieszkanie deweloperskie w cenie projekt materiały oraz wykonanie Mieszkanie 36,28 m2 deweloperskie, oddane do użytkowania, w cenie wykończenie mieszkanie zgodnie z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Katowice,śląskie

1 695 zł41 m² 41,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje Katowice Józefowiec ul. Nowowiejskiego Oferujemy mieszkanie w podwyższonym standardzie o powierzchni 41m2 w dzielnicy Wełnowiec. Dookoła niska zabudowa i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Bytom,śląskie

299 000 zł62 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna cena - oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy Nickla w Miechowicach to bardzo przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

962 168 zł52 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 52,15 m2, dostępny na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Skrajnica

Skrajnica,śląskie

700 000 zł9 125 m² 76,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka w drugiej linii zabudowy, w spokojnej okolicy w miejscowości Skrajnica obok Olsztyna na Jurze. Działka jest wyjątkowa ponieważ jest budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Knosały

Radzionków,śląskie

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m2 w Radzionkowie przy ul. Knosały. Lokal usytuowany na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pierwsza dzielnica, ul. Góreckiego - to nie tylko mieszkanie, to pakiet udogodnień i niecodziennych rozwiązań ułatwiających życie jej mieszkańcom. W dobie ciągłego braku czasu projektanci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bończyka

Mysłowice,śląskie

375 700 zł39 m² 9 550,08 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! - Komórka lokatorska: tak - Boks rowerowy: tak - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa inwestycja w Tarnowskich Górach - Opatowice Kameralne osiedle czterech nowoczesnych domów Szukasz miejsca, w którym codzienny komfort spotyka się z ciszą natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. 1 Maja

Wisła,śląskie

26,67 zł/m²45 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu zlokalizowanego w miejscowości Wisła, przy ulicy 1 Maja nr 87 To idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni do magazynowania różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

723 240 zł42 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 42,00 m2, dostępny na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

520 000 zł40 m² 12 961,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 40.12 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 51 m w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w spokojnej i zielonej okolicy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

355 900 zł39 m² 9 130,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Jaworze,śląskie

1 590 000 zł228 m² 6 961,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dom marzeń dla rodziny cisza, przestrzeń i gotowy do zamieszkania! Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina w końcu odetchnie od zgiełku miasta? Ten nowoczesny i przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

439 085 zł40 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Zabrze,śląskie

370 000 zł60 m² 6 742 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na parterze w budynku przy ul. Budowlanej 93 Układ mieszkania: trzy nieprzechodnie pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

568 038 zł51 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

524 815 zł51 m² 10 384,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gliwice,śląskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w okolicach osiedla Millenium. Świetna lokalizacja: - 3 minuty do ch Forum - 6 minut Dworzec pkp i Centrum Przesiadkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Częstochowa,śląskie

155 000 zł1 398 m² 110,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1398m2 położona w dzielnicy Mirów przy ul. Turystycznej, między ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

611 060 zł64 m² 9 532,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Żwirki i Wigury

Gliwice,śląskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Miejsce, które tworzy emocje - teraz może należeć do Ciebie! Na sprzedaż za odstępne najmu trafia unikatowa restauracja, jaką trudno znaleźć na rynku. To nie jest zwykły lokal gastronomiczny - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

548 316 zł66 m² 8 357,20 zł/m²

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij