dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 844 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 844 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Bytom,śląskie

219 999 zł39 m² 5 625,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Bytom, szombierki, ul. Mazurska - duży balkon Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 39,11 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

360 875 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie kawalerka ma powierzchnię 29.23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Opatów,śląskie

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w stanie deweloperskim, które powstaną w miejscowości Opatów, przy ul. Osiedlowej. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Cichociemnych

Gliwice,śląskie

1 920 zł26 m² 73,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka na osiedlu Zubrzyckiego Świetna lokalizacja - 10 minut piechotą na Politechnikę Śląską i na Starówkę. Bardzo dobry wyjazd z miasta i na obie Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radostowice

Radostowice,śląskie

219 000 zł888 m² 246,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 888 m , położoną w miejscowości Radostowice, w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 100 zł885 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Granica Dobieszowic z Wymysłowem! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 885 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

556 136 zł62 m² 8 956,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Modrzejowska

Będzin,śląskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w kamienicy przy ulicy Modrzejowska 89 w centrum Będzina. Nieruchomość: powierzchnia 27 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

214 999 zł36 m² 5 972,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Froehlicha

Zabrze,śląskie

579 000 zł122 m² 4 763,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Rezerwacja do 3.04.2026r.! Na sprzedaż tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88m2 z garażem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabrze,śląskie

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w centrum Zabrza! Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w zadbanym, dwupiętrowym budynku. Mieszkanie posiada dużą otwartą, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

2 500 zł48 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała ul. Sarni Stok Do wynajęcia w Nowym Budownictwie mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,30m2 z dużym, widokowym i słonecznym balkonem, usytuowane na 4 piętrze, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Cieszyn,śląskie

469 000 zł65 m² 7 171,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Cieszynie na osiedlu Podgórze -banotówka. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji. Blisko sklepy, szkoła, 2 przedszkola, place zabaw. Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę najmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji, w rewitalizowanej kamienicy naprzeciwko Szpitala Miejskiego w Gliwicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Częstochowa,śląskie

5 500 zł280 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę wynajmu komfortowego, wolnostojącego domu położonego w Częstochowie przy ul. Hektarowej 69 (dzielnica Mirów). Numer działki: 5/6, obręb 199.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

406 831 zł37 m² 10 880,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

587 477 zł63 m² 9 327,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Piłsudskiego

Bielsko-Biała,śląskie

30 000 zł710 m² 42,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta najmu bielsko-biała, ul. J. Piłsudskiego 3 I 7 Ścisłe centrum miasta w sąsiedztwie galerii handlowych sfera I oraz sfera II Do wynajęcia oferujemy Nowy budynek tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Tarnowskie Góry,śląskie

318 000 zł33 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Chorzów,śląskie

320 000 zł102 m² 3 146 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy do sprzedaży mieszkania w odnowionej kamienicy przy ul. Wolności 30/1 w Chorzowie - bezpośrednio przy reprezentacyjnym deptaku! Stan nieruchomości: kamienica po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Stanica

Stanica,śląskie

450 000 zł2 236 m² 201,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż działka o pow. 2236 m2, przeznaczona pod usługi lub budownictwo mieszkaniowe, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Markiefki

Katowice,śląskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Markiefki w Katowicach, dzielnica Bogucice. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Lokalizacja W zasięgu spaceru pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

380 000 zł48 m² 7 983 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe mieszkanie na parterze po remoncie. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: bielsko - Biała, ul. Akademia Umiejętności lokal: mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

406 831 zł38 m² 10 820 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania. Ø skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Mysłowice,śląskie

149 000 zł28 m² 5 283,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą kompaktowego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 29 m w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Gliwice,śląskie

269 000 zł47 m² 5 677,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,38 m2 z balkonem, usytuowanego na 11 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze w budynku z windą i składa się z widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy w centrum miasta. Idealne jako inwestycja, bezproblemowo wynajmowane. Sprawdzi się również dla siebie. Mieszkanie o pow. 75 m2 (ok. 71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

716 593 zł75 m² 9 493,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 75.48 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Gliwice,śląskie

466 395 zł53 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Piotrowicka

Katowice,śląskie

34,62 zł/m²130 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnie biurowo-usługowe w Katowicach Ligocie przy ul. Piotrowicka / Huculska - do wynajęcia 1/2 domu wolnostojącego - II kondygnacja plus 1/2 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

488 405 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc Świetne mieszkanie dla osób młodych, jako pierwsze mieszkanie. Idealnie nada się również jako stabilna inwestycja na wynajem! Oferujemy Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wręczycka

Częstochowa,śląskie

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie w dzielnicy Lisiniec Mieszkanie o pow 44 mkw położone na drugim piętrze w murowanym bloku przy ul wręczyckiej Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

520 037 zł46 m² 11 183,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

415 000 zł44 m² 9 496,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego na 4 piętrze bloku na osiedlu Beskidzkim w Bielsku-Białej. Mieszkanie po remoncie- gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Smolenia

Bytom,śląskie

14,92 zł/m²134 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela lokal użytkowy o powierzchni 134 m , położony przy ul. Smolenia 4. Idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Promocyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rybnik,śląskie

379 000 zł69 m² 5 484,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obniżka cenowa - skorzystaj z dostępności tego ukladu na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,1 m , zlokalizowane na 5 piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

650 720 zł66 m² 9 908,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! Świetna opcja pod kątem inwestycyjnym, zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Jacków,śląskie

370 000 zł107 m² 3 457,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 700 m²

Jacków, gm. Kruszyna, pow. częstochowski, nieruchomość z budynkiem mieszkalnym i gospodarczym - na sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

552 510 zł53 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 52.54 m2 składa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij