dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Częstochowa,śląskie

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Częstochowa, wyczerpy, dom po remoncie, sprzedaż. Oferujemy dom o pow. 70m2 na działce o łącznej pow. 390m2 przy ul. Konarskiego w dzielnicy Wyczerpy w Częstochowie. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

2 200 000 zł425 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:740 m²

Oferta 0%! Agencja nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym położony w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum Częstochowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 45 m2, usytuowanej na 3 piętrze. Mieszkanie wykończona z dbałością o szczegóły, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

1 950 zł52 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, północ, mieszkanie M3 na wynajem. Oferta dostępna tylko w wgn! Oferujemy na wynajem mieszkanie usytuowane w Częstochowie w dzielnicy Północ przy ul. Michałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 050 zł45 m² 23,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Reden, przy ul. Mickiewicza. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 900 zł1 302 m² 1,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia w Tarnowskich Górach - Sowice. Do wynajęcia działka, ogrodzona o powierzchni 1302 m2, wymiary od frontu 67 m, szerokość 19 m Teren przeznaczony w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

429 000 zł43 m² 9 896,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania spójne i funkcjonalne. Idealne dla osób, które nie chcą tracić czasu na remonty i kolejne decyzje. Układ i standard: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

702 182 zł68 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Katowice,śląskie

333 000 zł44 m² 7 568,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m 2 zlokalizowane w Katowicach, zawodzie ul Niedurnego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Manhatan

Ustroń,śląskie

1 500 zł44 m² 34,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ustroń - do wynajęcia słoneczne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie dostępne od 01 stycznia 2026 roku! Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w centrum Ustronia, w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Częstochowa,śląskie

309 000 zł54 m² 5 673,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 54,46 m | 2 piętro | ogromny balkon | Śródmieście | Częstochowa prezentuje; lokalizacja;częstochowa,śródmieście,ul.GLOGERA 16 Są mieszkania do obejrzenia i są takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Bytom,śląskie

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie wykończone do remontu. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m2 z balkonem, usytuowanego na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

489 500 zł66 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,86 m , z dużym, prywatnym ogródkiem ok 81m2 , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Sosnowiec,śląskie

537 000 zł68 m² 7 887,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Panorama miasta i bliskość Stawików - idealne 3 pokoje dla Twojej rodziny! Szukasz przestrzeni, która łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? To 68-metrowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

324 000 zł47 m² 6 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Chorzowie Batorym. Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Typ własności: odrębna własność. Powierzchnia mieszkania: 47,20m Okna: pcv. Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

950 000 zł134 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 139 m2, usytuowanej na 1 piętrze. Nieruchomość ta składa się z 5 kawalerek.W każdej łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

455 000 zł91 m² 4 994,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie 91,1m2 położone w ogrodzonej kamienicy z duszą 1905 roku, w samym centrum miasta, ul. Aleja Tadeusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:457 m²

Częstochowa, stradom, ul. Jana Zamoyskiego, połowa domu z działką na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy sprzedaż połowy domu na pierwszym piętrze gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 niezależne Pokoje Do remontu Salon z balkonem Na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu na Miechowicach przy ulicy Felińskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wisła,śląskie

1 050 000 zł119 m² 8 854,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością oferujemy Państwu apartament w Kamienna Apartamenty o łącznej powierzchni 118,59 m2, zlokalizowany w nowoczesnym budynku, położony na zboczu Góry Partecznik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kominka

Żory,śląskie

899 000 zł83 m² 10 850,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Ekonomiczny dom zlokalizowany niedaleko centrum miasta *miesięczne koszty utrzymania w wysokości 300zł* *możliwość zostawienia mieszkania w rozliczeniu* Więcej zdjęć oraz film dostępny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

185 000 zł54 m² 3 434,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim do wykończenia o powierzchni użytkowej 38,95m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

299 000 zł65 m² 4 568,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetna okazja inwestycyjna - lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji przy ul. 3 maja w Bielsku-Białej, już wynajęty i generujący stabilny dochód! roi na poziomie ponad 8,5% daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Ruda Śląska,śląskie

210 000 zł34 m² 6 104,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Halemby, przy ul. Energetyków. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

399 900 zł28 m² 14 384,90 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja! kawalerka W centrum + balkon Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam. Idealne mieszkanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Walentego Roździeńskiego

Katowice,śląskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Katowic | Strefa Kultury | 59,9 m + komórka lokatorska Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 250 zł45 m² 27,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 z balkonem na 2 piętrze w leszczynach! mieszkanie do wprowadzenia! umeblowane I wyposażone! Przedstawiamy ofertę mieszkania do wynajęcia stanowiącego odrębną własność, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

199 000 zł46 m² 4 344,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ pomieszczeń: dwa odrębne pokoje + mały oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc Dodatkowe informacje:. Stan techniczny: do remontu. W 2008 wymiana okien, dachu oraz ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademii Umiejętności

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Я також готую договори для громадян України - забезпечую зрозумілі умови та повну формальну підтримку. Запрошую.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rycerka Dolna

Rycerka Dolna,śląskie

53 000 zł534 m² 99,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę 1199/9 - 1/2 umieszczona w obszarze mu2 mieszkalnym Cena: 53 000 pln Powierzchnia: 534 m2 Mam również w sprzedaży: działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

84,85 zł/m²165 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal W ścisłym centrum bytomia! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 165 m2 wraz z zapleczem. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

535 000 zł47 m² 11 456,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.7 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Siemianowice Śląskie,śląskie

16 560 zł720 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny hale o powierzchniach ok. 720 m2 z gotowymi pomieszczeniami biurowo socjalnymi wewnątrz hali - Siemianowice Śląskie. (zdjęcia poglądowe w zał.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Czeladź

Czeladź,śląskie

20 800 zł1 300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1300m Dane techniczne: -przeznaczenie - magazyn, produkcja, -konstrukcja żelbetowa, słupowa, -ściany betonowe, -wjazd z poziomu 0,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koniaków

Koniaków,śląskie

1 499 000 zł700 m² 2 141,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomość inwestycyjna w Koniakowie - 23 ary | 3 budynki | 700 m | roi 13-15% cena: 1.499.000zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w sercu Beskidu Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czaniec

Czaniec,śląskie

189 000 zł1 148 m² 164,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam piękną działkę budowlaną 1148 m2 na granicy Czańca i Porąbki. Do działki dodatkowo przynależy 10 ar współwłasności rolnej, po której biegnie droga dojazdowa i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Goplana

Żelisławice,śląskie

350 000 zł109 m² 3 211,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 779 m²

!rezerwacja! Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni użytkowej 109 m , położony na bardzo dużej działce 3779 m , w miejscowości Żelisławice, ul. Goplana. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł1 435 m² 278,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1435 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja. Dojazd drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł49 m² 8 206,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Grunwaldzkim przy ul. Energetyków 5. To propozycja dla osób, które szukają miejsca do życia w otoczeniu zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Ruda Śląska,śląskie

255 000 zł54 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,40 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rudy Śląskiej - dzielnicy Wirek, przy ul. J. Curie. To.