dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 844 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 844 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiślana

Gliwice,śląskie

306 000 zł51 m² 6 053,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 50,55 m w spokojnej części Sośnicy, na 3. piętrze niskiego bloku. Balkon, piwnica i pełne media z sieci. Idealne do własnej aranżacji stwórz przestrzeń dokładnie taką, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tychy,śląskie

565 000 zł57 m² 9 891,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga Wiosenna promocja! Tylko do 31.03. 2026! Komórka lokatorska o wartości 10 000 zł - gratis! Drugie miejsce postojowe - rabat minus 50% 57 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

228 000 zł37 m² 6 112,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Bytków , wyposażone w klimatyzację oraz balkon. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wrzosowa

Wrzosowa,śląskie

21,56 zł/m²278 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrzosowa, dk1, lokal, wynajem. 0% prowizji od najemcy! Do wynajęcia ładny lokal we Wrzosowej przy trasie dk1, bardzo dobra lokalizacja, dobry dojazd, obiekt dobrze widoczny z ulicy. Lokal na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Centrum Sosnowca. Trzy niezależne pokoje. Kuchnia - umeblowana i wyposażona. Łazienka z kabiną prysznicową i z wc. Mieszkanie posiada Balkon. Miejsce parkingowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obroki

Katowice,śląskie

379 000 zł56 m² 6 707,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Obroki. Ta część budynku została dobudowana w latach 90. Nad lokalem znajduje się poddasze, a dach budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47 m , znajdujące się na podwyższonym parterze, w doskonałej lokalizacji - na Starym Osiedlu. Mieszkanie jest 2-pokojowe, z ogrzewaniem gazowym , co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemiradzkiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 41m2, mieszczące się na parterze w 4 piętrowym bloku na os Słonecznym (ul. Siemiradzkiego) w Bielsku-Białej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ptakowice,śląskie

998 000 zł144 m² 6 906,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Posiadamy w ofercie na sprzedaż nowoczesny dom ( C11 i CL 13) o powierzchni 144,50m2, w stanie deweloperskim, w świetnej lokalizacji, małej enklawie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mokrzesz,śląskie

498 000 zł5 527 m² 90,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mokrzesz gm. Mstów, działka budowlana na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż ładną dużą działkę na całej powierzchni budowlaną zlokalizowaną w gminie Mstów miejscowości Mokrzesz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 150 000 zł62 m² 18 548,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze, zapraszam do zapoznania się Z ofertą sprzedaży widokowego apartamentu W szczyrku Niewątpliwym atutem jest bliskość natury, urzekające widoki, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

249 000 zł32 m² 7 708,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompaktowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m , które przeszło generalny remont i jest gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! O nieruchomości: powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 + kuchnia + łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

679 000 zł74 m² 9 175,68 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

off-market mieszkanie (wysoki parter) 4-pokojowe 74 m2 z balkonem i ogrodem + piwnica + pomieszczenie gospodarcze oferta wyłącznie W naszym biurze grupa imperator Opiekun Oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Częstochowa,śląskie

12 000 000 zł18 543 m² 647,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, działka inwestycyjna na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 18.543 m2 w świetnej lokalizacji Częstochowie. Szerokość działki od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzepakowa

Katowice,śląskie

735 000 zł63 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2 z balkonem, usytuowanego na 7 piętrze. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świerklaniec,śląskie

179 000 zł49 m² 3 638,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie 49,19 m z dużym ogrodem ok. 70 m | Świerklaniec (ostożnica) | 1 piętro | do remontu Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

269 000 zł36 m² 7 463,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie M2 w centrum - ul. Nowowiejskiego, częstochowa Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i komfortowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kameralnej inwestycji na terenie zamkniętym, gdzie nowoczesność łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Knurów,śląskie

279 000 zł47 m² 5 893,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! 3 pokoje | 47,34 m | Knurów - ul. Jana Sobieskiego | po termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,34 m , zlokalizowane na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

459 000 zł53 m² 8 627,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone w bloku po termomodernizacji. Lokal składa się z 3 nieprzechodnich pokoi, co zapewnia komfort i prywatność domownikom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

627 201 zł64 m² 9 839,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Łódzka City 23 , - Wyjątkowy lokal usługowy na sprzedaż Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację z wyjątkową jakością wykonania. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alojzjanów

Bytom,śląskie

1 350 zł53 m² 25,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w cichym, spokojnym miejscu w Bytomiu przy ulicy Alojzjanów W okolicy znajdują się sklepy (Lidl, biedronka) jak i zarówno skatepark opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Katowice,śląskie

449 000 zł39 m² 11 424,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Idealne pod inwestycję! 2-Pak inwestycyjny w super lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 kawalerek na jednej księdze wieczystej o łącznej powierzchni użytkowej 39,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Poręba,śląskie

229 000 zł51 m² 4 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Porębie, ul. Przemysłowa, 51 m2 - atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Katowice,śląskie

375 000 zł55 m² 6 803,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! 3 przestronne pokoje do własnej aranżacji! Duży balkon z widokiem na panoramę miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Do Niwki

Bielsko-Biała,śląskie

727 000 zł150 m² 4 846,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Są nieruchomości, które się ogląda. I są takie, które się czuje. Ta oferta jest dla osób, które szukają ciszy, przestrzeni i prywatności, ale nie chcą rezygnować z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

9 piętro | apartament premium katowice pierwsza dzielnica Na sprzedaż 2-pokojowy apartament 40 m w Pierwszej Dzielnicy - ul. H.M. Góreckiego 17, 9 piętro. Co kupujesz: 40 m salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Katowice,śląskie

8 050 zł350 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy do wynajęcia ogrzewaną halę o powierzchni ok. 350 m2 w Katowicach. Istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia biur. Media: prąd, siła, woda, ogrzewanie, kanalizacja, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Zabrze,śląskie

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

33 m | ul. Królewska | 5 min od centrum | przy Politechnice | ogrodzony teren Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m , położona na 2 piętrze kameralnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal W ścisłym centrum bytomia! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 60 m2. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Częstochowa, ul. Kościuszki Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnej kamienicy przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Częstochowska

Mokrzesz,śląskie

139 000 zł1 145 m² 121,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mokrzesz gm. Mstów, działka budowlana na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w gminie Mstów miejscowości Mokrzesz przy ul. Częstochowskiej. Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

541 198 zł63 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom inwestycyjny z gwarantowanym dochodem. Dom położony jest w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ząbkowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimorodka

Gliwice,śląskie

330 000 zł54 m² 6 149,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem wzrostu wartości? Prezentujemy mieszkanie przy ul. Zimorodka 15 w Gliwicach, które dzięki swojej lokalizacji i układowi jest gotowym przepisem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Cichociemnych

Gliwice,śląskie

199 000 zł26 m² 7 912,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza pod konkretnego najemcę i maksymalizacji stopy zwrotu. Funkcjonalny układ pozwala na stworzenie komfortowej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : moduł magazynowy o powierzchni 499 m 2 Specyfikacja : brama z poziomu "0", dok -hydrauliczny Nośność posadzki: 5 T/m , bezpyłowa impregnowana Wysokość składowania: 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dla osób szukających spokoju, bezpieczeństwa i jakości w jednej z najlepszych dzielnic Katowic. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lipowa,śląskie

375 000 zł81 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Lipowa-dom do remontu W widokowej okolicy. Prezentuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w przepięknej miejscowości Lipowa o powierzchni 81m2, położony na działce 600m2,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij