dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 849 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 849 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagowa

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 4 piętrze w zadbanym i monitorowanym budynku przy ul. Wagowej w Sosnowcu. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

729 600 zł64 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń - Przestronny Apartament Premium z Widokiem na Szczyty Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie ponadprzeciętny standard , nowoczesny design oraz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Będzin,śląskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ustawne 3 pokoje z balkonem blisko Centrum! | Będzin ul. Piłsudskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w dzielnicy Tysiąclecie na pierwszym piętrze w wieżowcu z dwiema windami. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

52,08 zł/m²480 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: chorzów - na granicy z Katowicami. W pobliżu komunikacja miejska, w bezpośrednim sąsiedztwie budynki o charakterze biurowym. Do wynajęcia reprezentacyjny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sól

Sól,śląskie

259 999 zł3 058 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Sól-Kiczora urokliwa okolica, bliskość natury i atrakcji regionu agencji nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerach 8170/1 i 8170/2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 100 000 zł108 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż słoneczny 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 108 mkw z własnym ogródkiem Zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Bielska-Białej, kamienica Widok na góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

548 343 zł53 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To jedyna inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim bliżej już się nie da. W tej części Katowic nie ma i nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2-pokojowe mieszkanie, ul. Gaczkowskiego Studio Nieruchomości prezentuje przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

153,27 zł/m²15 m² 2 299 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy lokal pod butik lub usługi - prestiżowa lokalizacja | ul. Raciborska Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w samym sercu Rybnika przy ul. Raciborskiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Bożka

Bytom,śląskie

70 000 zł15 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 m²

Budynek użytkowy .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Bielsko-Biała,śląskie

300 000 zł28 m² 10 597 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Osiedle polskich skrzydeł komfortowa kawalerka Z dużym balkonem, położona na drugim piętrze W apartamentowcu. Mieszkanie o powierzchni 28,31 m2. Funkcja: otwarta przestrzeń - salon (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Michałkowicka

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Siemianowice Śląskie Centrum ul Michałkowicka 3 Posiadam w ofercie kawalerkę. Bardzo dobra lokalizacja, bardzo blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej. Kamienica, zadbana, zamykana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Żory

Żory,śląskie

28,74 zł/m²87 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Żory centrum Do wynajęcia lokal usługowy przeznaczony pod działalność handlową, biurową, ewentualnie pod kancelarię. Lokal składa się na parterze z jednego pomieszczenia i z wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kuźnia Raciborska,śląskie

215 000 zł54 m² 3 998,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Mieszkanie 53,77 m2|2 pokoje|balkon|1 piętro Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 53,77 m2 z balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Gliwice,śląskie

949 000 zł115 m² 8 252,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie z duszą Gliwice, ul. Zygmunta Starego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m , położone w klimatycznej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 650 zł82 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2 położone w dzielnicy Podjasnogórskiej przy ul. Św. Jana Mieszkanie znajduje się na parterze w 3-piętrowym bloku zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mikołów

Mikołów,śląskie

550 000 zł71 m² 7 757,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,9 m , natomiast ponad 94,5 m po podłodze , zlokalizowane na ostatnim piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

59 zł/m²126 m² 7 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: gliwice - Śródmieście Oferujemy do wynajęcia komfortową powierzchnię biurową położoną na 2 piętrze w nowo wybudowanym biurowcu. Ciekawa architektura i niepowtarzalne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żory

Żory,śląskie

210 000 zł1 188 m² 176,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1188 m , położona w Żorach przy ul. Dalekiej w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brenna

Brenna,śląskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Oferujemy państwu na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowa

Katowice,śląskie

305 000 zł36 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie położone przy Parku Śląskim ul. Bukowa o powierzchni 36m 2 Mieszkanie składa się z: stawnego pokoju, oddzielnej dużej kuchni, łazienki przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mikołów

Mikołów,śląskie

814 080 zł3 392 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mikołów / Jesionowa 1 3392 m pod zabudowę jednorodzinną / segmentową (mpzp 157mn) Na sprzedaż kompleks czterech działek budowlanych położonych w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bytom

Bytom,śląskie

619 000 zł117 m² 5 290,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy przy parku Fazaniec, bytom. Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno prawnych! Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

100 zł/m²205 m² 20 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia pod instytucję finansową - centrum Przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia powierzchni biurowej pod działalność bankowo-finansową w centrum Katowic. Prestiżowa ulica zamknięta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wisła

Wisła,śląskie

220 000 zł3 023 m² 72,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Proponujemy Państwu działkę 3023m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem i parkingiem | Gliwice, ul. Kozielska Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe z dużym tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie na parterze, ul. Powstańców

Katowice,śląskie

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji! Zapraszamy na oględziny Na wynajem mieszkanie z osobną sypialnią wykończone w wysokim standardzie znajdujące się w samym Centrum Katowic - Powstańców 4a. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

42,77 zł/m²81 m² 3 464 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: biuro handlowe 81m znajdujące się na parterze budynku biurowego z częścią usługowo-handlową. Przeszklenie od frontu, bezpośrednie wejście do lokalu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Tychy,śląskie

389 000 zł47 m² 8 329,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Od zaraz! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,5m2. Nieruchomość składa się z: salonu sypialni osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

549 999 zł4 244 m² 129,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4244 m , położone w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej (lipnik). Nr działek: 2261, 2262 Gotowy projekt deweloperski W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Będzin

Będzin,śląskie

10 200 €3 000 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa hala wysokiego składowania w Będzinie. Obiekt najwyższej klasy, certyfikowany. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, jest możliwe dostosowanie powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Bytom

Bytom,śląskie

4 950 000 zł1 100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

DO sprzedaży: działki ( użytkowanie wieczyste) o łącznej powierzchni 9600m 2. Działki zabudowane 1.budynkiem hali magazynowo-produkcyjnej o powierzchni użytkowej 1100m 2. -długość 61,64m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gościnna

Orzesze,śląskie

165 000 zł1 300 m² 126,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Orzeszu Woszczycach przy ul Gościnnej Działka o powierzchni 1300 mkw. Działka płaska, nieogrodzona, w regularnym kształcie prostokąta W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

590 000 zł52 m² 11 438,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Katowice muchowiec francuska park poszukiwana lokalizacja nowe budownictwo, niski czynsz Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 51,58 m 2 , położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łęczycka

Częstochowa,śląskie

1 130 000 zł120 m² 9 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

1/2 bliźniaka w doskonałej lokalizacji i doskonałym stanie. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Lisiniec,ul.Łęczycka OPIS NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość typu bliźniak 120m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Katowice,śląskie

344 000 zł44 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grażyńskiego 13a (ścisłe centrum Katowic). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnika

Katowice,śląskie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | Koszutka | 48 m | top lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic Koszutce, przy ul. Alfonsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Wrzosowiak, w spokojnej i zielonej okolicy Lokal znajduje się w zadbanym bloku klatka schodowa została niedawno odświeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynkowa

Będzin,śląskie

259 000 zł37 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"rezerwacja" Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość położona przy ul. Cynkowej 21g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świętochłowice