dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 774 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 774 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Siewierz

Siewierz,śląskie

9 900 000 zł100 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana ośrodkiem wypoczynkowo-szkoleniowym o powierzchni około 10 ha. Położona jest w Siewierzu przy trasie dk 78 w pobliżu zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Rybnik,śląskie

399 000 zł63 m² 6 299,34 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! To miejsce ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia przestrzeń, zieleń za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

441 840 zł39 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poręba

Poręba,śląskie

320 000 zł63 m² 5 104,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania własnościowe mieszkanie usytuowane na II piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Wojska Polskiego w Porębie. Dla lokalu prowadzona jest księga wieczysta, która wolna jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybnik

Rybnik,śląskie

4 400 000 zł1 686 m² 2 609,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 416 m²

Obiekt handlowy zlokalizowany w Rybniku na działce o powierzchni 0,2416 hektara. Budynek składa się z dwóch kondygnacji o łącznej kubaturze 71 000m3. Parter -główna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

456 120 zł75 m² 6 064,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super oferta W atrakcyjnej cenie: jedynie 6300zł/m2 z 1 miejscem parkingowym ostatnie wolne mieszkanie! Mieszkanie bez czynszu! + miejsce parkingowe. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Pietrzykowice,śląskie

55 000 zł327 m² 168,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nie posiada dostępu do drogi dlatego można ja kupić wraz z działką sąsiadującą. Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 327m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

827 022 zł84 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie terenów zielonych i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andersa

Zabrze,śląskie

269 000 zł73 m² 3 684,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą segmentu domu piętrowego powierzchni użytkowej około 73 m2 mieszczącego się na zagospodarowanej działce o powierzchni 399 m2 w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

713 144 zł74 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

487 368 zł39 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 38.68 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

536 130 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

702 693 zł69 m² 10 255,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górna

Gródków,śląskie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Na sprzedaż ekonomiczny i przestronny dom o powierzchni 200 m plus piwnica, położony w malowniczej miejscowości Gródków. Budynek został wzniesiony z cegły z dylatacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

628 119 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dworcowa

Chudów,śląskie

120 000 zł440 m² 272,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 440 m położona w miejscowości Chudów. Nieruchomość posiada regularny, prostokątny kształt, co ułatwia zagospodarowanie terenu i realizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepodległości

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 300 zł28 m² 46,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na prezentację mieszkanie na wynajem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Siemianowicach dzielnica Bytków przy ulicy Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

720 466 zł69 m² 10 474,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.78 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

917 075 zł88 m² 10 460,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 87.67 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kościuszki

Żory,śląskie

500 000 zł16 360 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Żorach w rejonie ulicy Kościuszki, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

533 376 zł56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

500 000 zł700 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budownalą o powierzchni ok 700 m2, z różnymi możliwościami zabudowy, co wprost wynika z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

650 454 zł64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

583 530 zł55 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

525 000 zł50 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

329 000 zł51 m² 6 501,98 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w centrum miasta w Częstochowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

720 987 zł69 m² 10 467,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.88 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

499 000 zł47 m² 10 712,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 46.58 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chałupki

Chałupki,śląskie

77 250 zł38 m² 2 032,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie syndyka masy upadłości adama wojtali będącego osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej Syndyk masy upadłości dłużnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełchatowska

Częstochowa,śląskie

485 000 zł98 m² 4 948,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: częstochowa, lisiniec ul. Bełchatowska opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 98 m, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimorowicza

Częstochowa,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Zimorowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

1 350 zł25 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Wolności 302 w Zabrzu. Nieruchomość: powierzchnia 32,5 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Plebiscytowa

Piekary Śląskie,śląskie

100 000 zł793 m² 126,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia o powierzchni 793m2 zlokalizowana w Piekarach Śląskich, kozłowej Górze, przy ul. Plebiscytowej Numer geodezyjny działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Kłobuck

Kłobuck,śląskie

225 000 zł27 806 m² 8,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka ze stawem - 2,78 ha | Brody Malina | gm. Kłobuck Na sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 27 806 m (2,78 ha) położona w malowniczej miejscowości Brody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

469 000 zł60 m² 7 799,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Medyków

Zabrze,śląskie

225 000 zł44 m² 5 132,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem i garażem | Zabrze, ul. Medyków 14 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z własnym garażem i blisko centrum? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Bielsko-Biała,śląskie

1 250 000 zł177 m² 7 080,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

Wyjątkowa kamienica na sprzedaż w samym sercu Bielska-Białej Na sprzedaż oferujemy unikalną kamienicę położoną w najbardziej reprezentacyjnej części Bielska-Białej tuż przy tętniącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łodygowice

Łodygowice,śląskie

685 000 zł134 m² 5 111,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Chcesz zamieszkać w komfortowym domu, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Umów się na prezentację już dziś! Na sprzedaż nowy segment 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Brenna

Brenna,śląskie

1 800 000 zł25 300 m² 71,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Brenna 2,53ha inwestycyjna pod pensjonaty ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Brenna działka pod inwestycje 2,53 ha z prawem zabudowy pod budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. 11 Listopada

Katowice,śląskie

28 zł/m²25 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 25 m2 znajdujący się w biurowcu w Katowicach Szopienicach przy ul. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,66 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 118,66 m2 Lokalizacja: tarnowskie góry/bobrowniki. Działka: 162m2 /.