dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 775 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 999 zł37 m² 7 027 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 37M: salon sypialnia z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: 5 minut do centrum dużo parkingów, chodników i zieleni w okolicyprzychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Woźniki

Woźniki,śląskie

187 226 zł9 854 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej w Woźnikach. powierzchnia 9854m2, w prostokącie o wymiarach boków: 34 m x 290 m płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam ofertę sprzedaży dochodowego lokalu generującego gwarantowany roczny przychód w kwocie 43.000zł, lokal w ścisłym Centrum Bytomia przy ul Piłsudskiego. Lokal został zaadoptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

498 000 zł71 m² 7 050,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na osiedlu karpackim. Oferta jest skierowana głównie do rodzin Z dziećmi potrzebujących więcej niż dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

185 000 zł48 m² 3 879,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Raków w okolicy ulic Perla i Asnyka. Główne atuty bardzo dobre wykorzystanie przestrzeni, kuchnia z oknem, dobre doświetlenie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Myśliwska

Jaworze,śląskie

499 000 zł1 775 m² 281,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1 775 m - Jaworze, pod lasem Lokalizacja: jaworze, przy granicy lasu - idealne dla miłośników natury. Powierzchnia: 1 775 m Przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Strzelecka

Katowice,śląskie

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w nowym budynku przy ulicy Strzeleckiej. Dla Twojego biznesu lub pod inwestycję. Lokalizacja Lokal zlokalizowany jest przy ul. Strzeleckiej 8 w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwca

Tarnowskie Góry,śląskie

540 000 zł61 m² 8 801,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w cichym i spokojnym miejscu? Ten 3-pokojwy apartament jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania duży apartament z balkonem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Księżycowa

Łobodno,śląskie

648 000 zł989 m² 655,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy kompleks budynków użytkowych o łącznej powierzchni 989 m , zlokalizowany na przestronnej działce o powierzchni 2500 m . Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Słoneczna

Łobodno,śląskie

649 000 zł987 m² 657,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Na sprzedaż kompleks budynków użytkowych o łącznej powierzchni 987 m , zlokalizowany na przestronnej działce o powierzchni 2550 m . Charakterystyka nieruchomości: liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górzysta

Dąbrowa Górnicza,śląskie

245 000 zł980 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O nieruchomości Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 980 m , położonej w cichej i zielonej części Dąbrowy Górniczej, przy ul. Górzystej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

373 750 zł29 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowoczesnej, kameralnej inwestycji. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Roosevelta

Zabrze,śląskie

399 000 zł31 m² 12 979,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna kawalerka w pobliżu Politechniki - w pełni wyposażona, dostępna od "zaraz". Bez podatku pcc i prowizji! Pomimo stosunkowo niewielkiej powierzchni kawalerka umożliwia wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

763 689 zł72 m² 10 538 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sudecka

Świętochłowice,śląskie

570 000 zł67 m² 8 568,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

480 946 zł42 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pszczyna,śląskie

600 000 zł66 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji. Komfortowe, częściowo umeblowane, jasne, słoneczne mieszkanie z salonem od strony południowej. Powierzchnia użytkowa 63m2 + 2,5m2 komórka lokatorska. W pobliżu trasa rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno mieszkaniowa 1000 m Czuchów, czerwionka-Leszczyny Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10 arów, położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kozy

Kozy,śląskie

690 000 zł91 m² 7 620,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z balkonem i prywatnym wejściem - 90,55 m 2 min od centrum kóz! top lokalizacja W sprzedaży dostępny jest jeszcze apartament 63,93m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Gliwice,śląskie

25 000 zł835 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witam serdecznie oferuję do wynajęcia budynek o powierzchni 835 mkw ,działka 1818 mkw Budynek usługowo- biurowo- magazynowy Budynek usługowo- biurowo- magazynowy jest obiektem parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

578 760 zł78 m² 7 420 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż, pow. 78m2, gliwice, centrum, wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy. Mieszkanie obecnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

710 000 zł82 m² 8 658,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje Państwu do sprzedaży duże dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,6m2 położone w bloku z 1996r. w dzielnicy Północ. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Ruda Śląska,śląskie

395 000 zł109 m² 3 623,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży metraż w klasycznej zabudowie miejskiej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 109 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul. Głównej w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

304 900 zł164 m² 1 863,92 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Klimatyczny lokal w Centrum! Po remoncie! | Sosnowiec ul. Sadowa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czereśniowa

Zaborze,śląskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Nowy dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

468 455 zł55 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Biuro, ul. Mikołowska

Tychy,śląskie

23,98 zł/m²231 m² 5 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna powierzchnia O funkcji mieszanej (produkcja,magazyn)_tychy dojazdowa 23 Oferujemy do wynajmu lub sprzedaży powierzchnie o funkcji mieszanej (produkcyjno-biurowe, magazynowo-biurowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

360 000 zł64 m² 5 669,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie typu m-4 o pow. 63,5m2, położone na IV piętrze w niskim bloku na atrakcyjnym osiedlu Obrońców Pokoju. Dwustronnie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mostowa

Kozy,śląskie

729 000 zł60 m² 12 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze w bliźniaku o powierzchni ok. 60 m , w centrum Kóz, na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów szeregowych. pełna prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

365 000 zł58 m² 6 282,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z balkonem w super lokalizacji Chorzów-Klimzowiec Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 58,10 m 2 , położone na 8 piętrze, w bloku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Katowice,śląskie

476 685 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Bez pcc! Zdjęcia mają charakter poglądowy. Nowa inwestycja w Katowicach to prawdziwa architektoniczna perełka z końca XIX wieku, datowana na około 1886 rok. Priorytetem tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta na wyłączność kupujący nie ponosi żadnych kosztów zapraszamy do zapoznania się Z nową ofertą sprzedaży jednopoziomowego I wyposażonego mieszkania przy ulicy krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zarębice,śląskie

195 000 zł73 m² 2 685,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 837 m²

Wielu z nas marzy o uroczym domku na wsi, gdzie spędzimy beztroskie lato oraz weekendy. To marzenie może się spełnić. Oferujemy do sprzedaży drewniany dom do remontu z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sępia

Katowice,śląskie

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:646 m²

Na sprzedaż uroczy, niewielki dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części Katowic - Piotrowice. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy i prywatności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

538 135 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Widokowa

Jasienica,śląskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana jasienica ( koło bielska białej ) Ul. .widokowa Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1000 m2, druga 1100 m2- idealne pod zabudowę jednorodzinną - możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lubliniecka

Tworóg,śląskie

1 700 000 zł4 320 m² 393,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni ok. 4320 m , położona bezpośrednio przy głównej drodze krajowej nr 11 w miejscowości Tworóg (powiat tarnogórski). To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

372 442 zł35 m² 10 758 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

384 245 zł41 m² 9 306,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Katowicka

Katowice,śląskie

732 916 zł67 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia