dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zawilców

Bielsko-Biała,śląskie

319 000 zł1 172 m² 272,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana w bielsku- białej przy ul. Zawilców 10 twoje miejsce na dom - z dala od zgiełku miasta lecz zaledwie kilka minut do centrum Bielska. Lokalizacja: bielsko-Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasprowicza

Zabrze,śląskie

2 490 000 zł7 914 m² 314,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta inwestycyjna zabrze, ul. Jana kasprowicza (biskupice) Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek inwestycyjnych z warunkami zabudowy idealny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

299 562 zł30 m² 9 932,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Boruszowice,śląskie

675 000 zł105 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Dom Wolnostojący w stanie surowym zamkniętym! Promocja Styczniowa Dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia - Boruszowice, ul. Sosnowa Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

357 826 zł40 m² 8 910,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bończyka

Mysłowice,śląskie

408 200 zł39 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na kameralnym, eleganckim osiedlu zaprojektowanym z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

249 999 zł52 m² 4 807,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bytom - ul. Wyczółkowskiego / blok z c.o. Wejdź i zamieszkaj - w przestrzeni, która naprawdę dba o Twoją codzienność. To mieszkanie nie tylko wygląda dobrze. Ono pracuje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

2 500 zł44 m² 56,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosii dodatkowych kosztow najmu mieszkania ( Nie ma prowizji dla Agencji! ). W cenie Najmu koszty do Spółdzielni Mieszkaniowej Do wynajęcia bardzo ładne 2 - dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mikołów

Mikołów,śląskie

1 090 000 zł302 m² 3 609,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:942 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania kamienicę blisko rynku. Istnieje możliwość rozbudowy. Ogrzewanie Węglowe. W zeszłym roku został wykonany remont dachu. Kamienica posiada 3 kondygnacje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

313 782 zł34 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż nowoczesne mieszkania i domy w atrakcyjnej lokalizacji Jeziorna - Siewierz, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

610 272 zł42 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:14/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania, wykończone pod klucz - możliwość wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja Katowice, ul. Zabrska/sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

783 290 zł74 m² 10 538 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Bielsko-Biała,śląskie

1 500 zł38 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Złote Łany o powierzchni 37,90 metrów kwadratowych na ulicy Lenartowicza. Z balkonem. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Umeblowane. Do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rudzica

Rudzica,śląskie

4 500 000 zł35 000 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta! duża działka 3,5 ha jasienica / rudzica, okolice bielska-białej Na sprzedaż prezentujemy niepowtarzalny teren o powierzchni 3,5 ha, położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Katowice,śląskie

475 605 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Bez pcc! Zdjęcia mają charakter poglądowy. Nowa inwestycja w Katowicach to prawdziwa architektoniczna perełka z końca XIX wieku, datowana na około 1886 rok. Priorytetem tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wapienna

Bielsko-Biała,śląskie

450 000 zł50 m² 8 948,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam (bez pośredników!) mieszkanie o powierzchni 50,29 m mieszczące się na parterze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym (rejon ul. Wapiennej) będącym w zasobach Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

389 746 zł51 m² 7 572,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: przestronne 2pok. na osiedlu koniec budowy: gotowe Industrialny charakter w standardzie premium-to się opłaca :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

268 999 zł38 m² 7 078,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia - ok 38M: salon sypialnia z balkonemkuchniałazienka z wc Zamontowane drzwi antywłamaniowe W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Czynsz - 550 zł Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czechowice-Dziedzice,śląskie

330 000 zł54 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w centrum Czechowic-Dziedzic - 2 pokoje | przy rynku | bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone na 2. piętrze w trzypiętrowym bloku, zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 050 zł34 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Robotniczej 33D w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość Powierzchnia 34 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

448 000 zł72 m² 6 211,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje! Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Piotrowice w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 8 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 4 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odległa

Cieszyn,śląskie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Dom wolnostojący w spokojnej lokalizacji Cieszyna (dzielnica Mnisztwo) przy ul. Odległej. Budynek wybudowany 2008 roku z bloczków ceramicznych, ocieplony, na dachu dachówka ceramiczna. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

249 000 zł39 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Neo Nieruchomości prezentuje przytulną kawalerkę w dzielnicy Tysiąclecie! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze niskiego bloku i składa się z: dużego, jasnego pokoju z balkonem osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Laliki

Laliki,śląskie

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Oto niezwykle urokliwie zlokalizowana oferta nieruchomości, położona w malowniczej i spokojnej części Lalik - w przysiółku "wołowiec", który stanowi prawdziwą oazę spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Chorzów,śląskie

349 000 zł60 m² 5 857,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Zapraszam inne agencje do współpracy! Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie, z antresolą sypialną, usytuowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

30 400 zł1 900 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjną lub magazynową w Sosnowcu o powierzchni ok. 2.000 m2 (lub większą) i wysokości ok. 10 m, wyposażona w suwnicę o udźwigu 5 t,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bojkowska

Gliwice,śląskie

9 800 000 zł966 m² 10 144,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 724 m²

Opis nieruchomości Powierzchnia użytkowa: 966,35 m Powierzchnia działki: 2724 m Typ nieruchomości: biurowo-magazynowa Cena: 9 800 000 pln cena podana w ogłoszeniu nie zawiera podatku vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormany

Brenna,śląskie

1 200 000 zł259 m² 4 633,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom z basenem wśród zieleni Z przyjemnością prezentuję przestronny, w pełni podpiwniczony dom jednorodzinny z 2004 r. , z podgrzewanym basenem i oranżerią położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

586 196 zł58 m² 10 191,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Orzech

Orzech,śląskie

321 000 zł2 292 m² 140,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 2292 m2 położoną w spokojnej zielonej miejscowości Orzech w powiecie tarnogórskim w gminie Świerklaniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 100 zł27 m² 40,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, atrakcyjna oferta najmu w Dąbrowie Górniczej! Umowa najmu okazjonalnego. Przedstawiamy przytulne mieszkanie usytuowane w dzielnicy Reden, które z pewnością spełni oczekiwania osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

910 000 zł112 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż luksusowy penthouse o powierzchni 112 m , znajdujący się w wyjątkowej lokalizacji na Alei Marszałka Piłsudskiego w Tychach, na ostatnim 11 Piętrze. Ten niezwykły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 300 zł50 m² 26,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania w samym sercu Dąbrowy Górniczej, przy ul. Dąbrowskiego. Lokal usytuowany na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Katowice,śląskie

337 428 zł27 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Mysłowice,śląskie

12 650 zł460 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę w Mysłowicach o łącznej powierzchni ok. 460 m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi znajdującymi się wewnątrz magazynu ok. 80 m2. Dodatkowo istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 240m2 zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej przy ul. Zachodniej. Okolicę cechuje cisza, spokój i duża ilość terenów zielonych oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabnica

Żabnica,śląskie

89 000 zł40 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:273 m²

Przedstawiamy Państwu murowano-drewniany budynek gospodarczy, który czeka na Twoją renowację. Ta nieruchomość znajduje się na niewielkiej działce o powierzchni 273 m , w spokojnej wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

354 791 zł41 m² 8 623,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na Tysiącleciu. Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolny Bór

Skoczów,śląskie

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Sprzedam dom jednorodzinny powierzchni 180 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi oraz garażem o powierzchni 40 m2. Działka 59 arów. Nieruchomość zlokalizowana w Skoczowie, na Dolnym Borze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij