dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 757 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jaworze,śląskie

689 000 zł59 m² 11 743,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie W błatnia residence, niska zabudowa, spokojne osiedle, idealne dla rodziny lub dla siebie - widok na góry! Cena: 689.000,00 ZŁ Powierzchnia: 58,70 M2 Liczba pokoi: 3 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Furmana

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 850 000 zł174 m² 10 632,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży nowy dom w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Dziewiąty, na ulicy Furmana, na dużej działce o pow. 1235 mkw, dom znajduje się w fantastycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wancerzów

Wancerzów,śląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o pow. około 120 mkw., posadowiony na zadbanej i malowniczej działce o pow. 1000 mkw. Nieruchomość, choć otoczona jest drzewami i zielenią, charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Będzin,śląskie

396 000 zł72 m² 5 469,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta. Oferujemy do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie, przy ulicy Marii Konopnickiej, dzielnica Grodziec. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w zadbanej kamienicy, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mikołów,śląskie

205 000 zł1 718 m² 119,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mikołów Mokre: działka 1718 m Bez Prowizji! Szukasz miejsca, gdzie połączysz spokój podmiejskiego życia z wygodnym dostępem do infrastruktury? Działka nr 2040/36 o powierzchni 1718.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dąbrowa Górnicza,śląskie

209 000 zł75 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:518 m²

Proponujemy do sprzedaży mały dom jednorodzinny w miejscowości Dąbrowa Górnicza, ujejsce. Budynek położony na działce o powierzchni 518 m2, działka w kształcie prostokąta, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 499 000 zł850 m² 2 940 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedszkole z tradycją i pełnym obłożeniem - gotowy, funkcjonujący biznes w topowej lokalizacji Częstochowy. Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Letnia

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

397 635 zł50 m² 7 898,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Goczałkowice - Ogrody Letnie Inwestycja bezczynszowa w spokojnej, zielonej okolicy - brak opłat administracyjnych to realna oszczędność i pełna kontrola nad kosztami utrzymania. Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łabędzia

Zawiercie,śląskie

790 000 zł115 m² 6 863,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 115,1m2 , położony w jednej z najbardziej cenionych i kameralnych części Zawiercia-Marciszów Kosowska Niwa- przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Katowice,śląskie

489 000 zł48 m² 10 230,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości " revelio " Oferta na Wyłączność! Do sprzedania bardzo ładne i słoneczne mieszkanie położone w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zacisze

Wilkowice,śląskie

900 000 zł99 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom z drewna w Wilkowicach - komfort i spokój blisko centrum Przestronny, dwupiętrowy dom o powierzchni 99 m , położony na działce 10,5 ara, w sercu Wilkowic, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

292 076 zł31 m² 9 569,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

1 790 000 zł202 m² 8 861,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jedyny taki apartament W częstochowie! oferta dla wymagającego klienta! Przepiękny, luksusowy apartament w stylu włoskim, z balkonem, usytuowany na trzecim piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

558 458 zł51 m² 10 896,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poraj

Poraj,śląskie

210 000 zł1 419 m² 147,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na samym skraju lasu, otoczony piękną przyrodą - tu może stanąć Twój nowy dom. Piękna działka budowlana z projektem domu (kilka koncepcji) - to nie jest dzieło ai, ten projekt wykonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

566 046 zł73 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja - miejsce parkingowe w gratisie! Osiedle Kameralna Lwowska zaprojektowane z myślą o wymagających i kreatywnych klientach poszukujących ciszy i spokoju w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Katowice,śląskie

599 000 zł3 732 m² 160,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, produkcyjną i magazynową, położoną w Katowicach-Szopienicach o pow. 3732 m2 - media tj. prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mnich,śląskie

87 800 zł878 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa Budowlana w Mnichu niedaleko Strumienia! Idealne miejsce na Twój Dom! Lokalizacja: mnich Mnich, urokliwa miejscowość koło Strumienia. Bezpośrednio przy asfaltowej drodze, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje po generalnym remoncie | Widok na góry | Klimatyzacja | Bielsko-Biała Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4 piętrze z pięknym widokiem na góry ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

1 240 000 zł77 m² 16 114,40 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium 76,95 m 10. piętro 2 tarasy noho Nadgórników 16 Miejsce w garażu + 2 komórki połączone w hali garażowej i 1 komórka na 10 piętrze Widok Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

566 163 zł52 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

289 100 zł28 m² 10 350,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

627 000 zł85 m² 7 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko U nas! zapraszam inne agencje do współpracy! Oferta dotyczy sprzedaży, dwupokojowego mieszkania, położonego w centrum Katowic, przy ul. Słowackiego, vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 1 Maja

Ruda Śląska,śląskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * 3 duże pokoje * 2 minuty do wyjazdu na A4 * w pobliżu sklepy, piekarnia, fryzjer i . wszystko co potrzebne do życia * tylko jedno mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudniki

Rudniki,śląskie

420 000 zł105 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom zlokalizowany w miejscowości Rudniki. Dom usytuowany na działce o powierzchni ok. 700 m . Powierzchnię użytkową parteru (ok. 105.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

270 000 zł1 120 m² 241,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działka w kameralnym położeniu i cichym miejscu. Okolica nowych domów jednorodzinnych. Działka lekko nachylona o regularnych kształtach (prostokąt).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

238 000 zł48 m² 4 937,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na Rakowie o powierzchni 48m2 , zlokalizowane na 3 piętrze bloku czterokondygnacyjnego! Mieszkanie : - ustawne (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Myszków,śląskie

330 000 zł160 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Sprzedam dom 160m2 Myszków. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Myszkowie przy ulicy 1 Maja. Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa,śląskie

27,42 zł/m²62 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni 62m zlokalizowany na pierwszym parterze kamienicy w sercu Częstochowy przy Al. Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

179 999 zł32 m² 5 538,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia ok 33msalonkuchniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Czynsz - 400 zł Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Komunikacja: tramwajautobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

157 000 zł64 m² 2 453,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio- poddasze z potencjałem inwestycyjnym 11,79% roi Sprzedam poddasze w 1 piętrowej kamienicy (a więc poddasze to poziom 1 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żelazna

Sosnowiec,śląskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | Sosnowiec, ul. Żelazna Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

2 500 zł44 m² 57,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - pierwszy najem, ogrody Andersa, gliwice Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na nowoczesnym osiedlu Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Sosnowiec,śląskie

240 300 zł80 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! Mieszkanie idealne dla rodzin lub inwestora! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80,10m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Piłsudskiego w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

898 560 zł46 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:24/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 46 m , zlokalizowany na 24. piętrze prestiżowego apartamentowca Global Apartments. To propozycja dla osób, które cenią nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

377 886 zł41 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Otoczenie: - teren otoczony zielenią, strumyk płynący w pobliżu połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Wola,śląskie

218 300 zł31 m² 6 969,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga - oferta zarezerwowana! Kawalerka. Przytulna i skrojona na miarę. Nieduża, kameralna, funkcjonalna. Piano nobile to pierwsze piętro, kondygnacja najbardziej pożądana, a historycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Częstochowa,śląskie

560 000 zł723 m² 774,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną dla której wydano wzzit. Działka budowlana o powierzchni 723 m.kw. w kształcie prostokąta o szerokości frontu ok. 18 m i długości 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Traugutta

Częstochowa,śląskie

6 000 zł156 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:156 m²

Opis nieruchomości oferta dostępna tylko W naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu, w Częstochowie, dzielnicy Tysiąclecie,przy ulicy Romualda Traugutta 73 - nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Częstochowa,śląskie

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Opis oferty Dom z potencjałem inwestycyjnym Częstochowa, ul. Sporna Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w Częstochowie zabudowana budynkiem mieszkalnym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Bytom,śląskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia (najem okazjonalny) - Bytom, ul. Mickiewicza, dzielnica Śródmieście. Opis mieszkania: kawalerka ma powierzchnię 33 m2. W galerii znajduje się rzut mieszkania. Mieszkanie.