dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 791 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grota-Roweckiego

Bytom,śląskie

149 900 zł26 m² 5 810,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie o powierzchni ok 26m2 które położone jest na osiedlu w Szombierkach przy ul. Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

7 040 zł640 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajęcia halę produkcyjno - magazynową zlokalizowaną w dzielnicy Gnaszyn - Kawodrza w Częstochowie: powierzchnia hali 640 m2, wymiary: 54,70 m x 11,69 m, duża brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Musioła

Marklowice,śląskie

6 800 000 zł2 458 m² 2 766,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 744 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Trzykondygnacyjny budynek usługowy budowany jako dom seniora, znajduje się w stanie deweloperskim, oznacza to,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Mysłowice,śląskie

12 650 zł462 m² 27,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Posiadamy do wynajęcia halę w Mysłowicach o łącznej powierzchni ok. 460 m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi znajdującymi się wewnątrz magazynu ok. 80 m2. Dodatkowo istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Ślemień,śląskie

260 000 zł1 430 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 1470m2. Działka jest w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną bez żadnych ograniczeń. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

50 zł/m²257 m² 12 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

NA wynajem lokal handlowo - usługowy O pow. 257 mkw., POŁOŻONY NA PARTERZE BUDYNKU C , NOWO WYBUDOWANEGO OBIEKTU ZLOKALIZOWANEGO W CENTRUM MIASTA BIELSKA - BIAŁEJ. Biurowiec wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bekasa

Gliwice,śląskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Sikornik na ulicy Bekasa. Lokalizacja w centrum osiedla, w pobliżu pełnej infrastruktury i przystanków autobusowych. Blok zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bytomska

Siemianowice Śląskie,śląskie

185 000 zł24 m² 7 666,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego, funkcjonalnego mieszkania dla siebie albo miejsca, w którym bezpiecznie ulokujesz swój kapitał? Świetnie trafiłeś. Ta kawalerka w Siemianowicach Śląskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tychy,śląskie

375 000 zł46 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż - mieszkanie z balkonem, tychy, ul. Dąbrowskiego - 46,5 m , 1 piętro, 2 windy Jeżeli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, wygodę życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filarowa

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-Biała, stare Bielsko, ul. Filarowa Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem, piwnicą i miejscem parkingowym Oferujemy najem okazjonalny mieszkania o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. de Gaulle'a

Tychy,śląskie

429 000 zł49 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłączność Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,4 m w układzie: 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym + łazienka z wc , położone na 3. piętrze (3/4) w Tychach. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

152 690 zł10 604 m² 14,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Posiadamy do wynajęcia wolne powierzchnie magazynowe w nowym obiekcie do ok. 14.000 m2 (różne moduły) Mysłowice blisko A4 i S1 woj. śląskie. Bezpośrednio od właściciela! bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Łaziska Górne,śląskie

288 000 zł51 m² 5 630,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** ścisle centrum ** dwa duze i jasne pokoje ** parter ** do wprowadzenia! Wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,15 m , położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mikołów

Mikołów,śląskie

1 100 000 zł3 219 m² 341,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

1. Zabudowa wielorodzinna, pum 3800 Działka o powierzchni 3300m2, wymiary działki 73x45. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy 50%, powierzchnia biologicznie czynna 40%, wysokość 12m. Woda fi110, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Botaniczna

Częstochowa,śląskie

459 000 zł48 m² 9 463,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Botanicznej w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa pokoje z ogródkiem z ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 400 000 zł1 271 m² 1 101,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: nieruchomości położone w województwie śląskim, powiat rybnicki, gmina Czerwionka-Leszczyny, przy ulicach 3 Maja, kopalnianej i Przyjaźni. Doskonałe położenie zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania - katowice, ul. Kredytowa Bez prowizji! Mieszkanie dostępne od zaraz, z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Orzesze,śląskie

150 000 zł1 934 m² 77,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Orzesze, ul. Jaśkowicka Wyjątkowa propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju w otoczeniu natury, a jednocześnie pełnego dostępu do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny apartament na nowym mini osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 48m2, w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

245 000 zł45 m² 5 480,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44, 70m 2 usytuowane na siódmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

549 000 zł157 m² 3 503,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 156,69 m 2 oraz powierzchni użytkowej 76,16 m 2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

570 900 zł64 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! nowe mieszkanie W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

689 000 zł60 m² 11 483,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Częstochowie przy ul Okulickiego 56 Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokoje | 60 m2 | Ostatnie piętro | Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czereśniowa

Zaborze,śląskie

94 000 zł1 119 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w spokojnej okolicy w miejscowości Zaborze (gm. Chybie). Działka o powierzchni 11,19 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Węglowa

Chorzów,śląskie

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 28 m2 zlokalizowanego w Chorzowie przy ulicy Węglowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Sosnowiec,śląskie

175 000 zł58 m² 3 037,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szukasz niedużego mieszkania z ogródkiem w dogodnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 60m2 mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pajęcza

Częstochowa,śląskie

1 045 500 zł336 m² 3 115,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą, która przedstawia na sprzedaż przestronną halę, która może zostać przeznaczona na budynek produkcyjny lub magazynowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Miarki

Mysłowice,śląskie

62 000 zł17 m² 3 683,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas garaż murowany w zabudowie szeregowej | Mysłowice, ul. Karola Miarki Powierzchnia zabudowy: 16,83m2 szerokość: 276cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Katowice,śląskie

9 400 zł376 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala magazynowo usługowa z zapleczem socjalnym o powierzchni łącznej 376m 2 w skład której wchodzi 1. hala magazynowa / usługowa o powierzchni 319m2 -1 brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Szyszki

Szyszki,śląskie

90 000 zł516 m² 174,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: * media : woda, prąd * zabudowa domków letniskowych * działka płaska, na sprzedaż działka rekreacyjna znajdujące się we wsi Szyszki w gminie Szczekociny, powiat zawierciański. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ochaby Wielkie

Ochaby Wielkie,śląskie

180 000 zł1 038 m² 173,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, płaska , ładny widok, ogrodzona, częściowo zagospodarowana z wolno stojącym garażem- media w drodze/ na działce. Znajduje się na niej dom Holenderski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czechowice-Dziedzice,śląskie

290 000 zł48 m² 5 979,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapewniamy pełną opiekę nad transakcją - bezpieczeństwo, wsparcie i przejrzystość na każdym etapie, pomagamy również z kredytem - współpracujemy ze sprawdzonym doradcą bez prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia