dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Dziekana

Czeladź,śląskie

250 000 zł51 m² 4 863,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie z balkonem, zielony widok 48,6 m 2. piętro Na sprzedaż funkcjonalne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 48,6 m z balkonem i widokiem na skwer, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

299 000 zł48 m² 6 164,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mireckiego w dzielnicy Raków. Dwa pokoje z dużym balkonem. Ekspozycja okien na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

250 000 zł33 m² 7 476,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia O powierzchni 33,44m2 - jaworzno - podwale- ul. 3 maja 4 rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie z wyposażeniem (bez telewizora, ekspresu, mikrofali, mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębowiec

Dębowiec,śląskie

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 357 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Simoradz k. Skoczowa. Ten wyjątkowy dom położony w malowniczym miejscu nadaje się zarówno dla osób młodych planujących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębowa Góra

Dębowa Góra,śląskie

1 199 000 zł270 m² 7 052,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom główny - gotowy do zamieszkania (ok. 170 m ) W skład nieruchomości wchodzi: przestronny salon z wyjściem na ogród, kuchnia z oknem i miejscem na jadalnię, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

353 000 zł53 m² 6 610,49 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieskanie położone w Katowicach dzielnica Tysiąclecia. Mieszkanie ustawne rozkładowe o pow. 53,4 m2. Mieszkanie nadające sie do zamieszkania. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Sosnowiec ul. Klimontowska, dzielnica Sielec. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Katowice,śląskie

18 000 zł900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu hala o powierzchni 900m2 Konstrukcji murowana Suwnica o udźwigu 5t Wysokość do haka suwnicy 5m Wysokość hali 11m Rozładunek z poziomu 0 2 bramy na przestrzał Posadzka betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 10 nowoczesnych, komfortowych apartamentów wykonanych w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górnych Wałów

Gliwice,śląskie

780 000 zł79 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 79,04 m2, położone na parterze sześciopiętrowego budynku z 2020 roku na prestiżowym osiedlu Królowej Bony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bukowa

Wisła,śląskie

1 250 000 zł64 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 63,9 m2, położony w spokojnej części Wisły na Bukowej Górze (na szczycie pierwszy blok po lewej stronie ze stróżówką).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

635 796 zł73 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 19 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,17 M2 - pokój 10,66 M2 - pokój 9,36 M2 - pokój 9,36 M2 - łazienka 4,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

510 000 zł147 m² 3 479,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, luksusowego apartamentu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ta w pełni wyposażona i umeblowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowej lokalizacji | 2 pokoje | widok na miasto Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Gliwic - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Kłobuck,śląskie

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Kłobucku przy ul. Zielonej 3, mieszkanie nr 9. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Katowice,śląskie

309 000 zł36 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Na sprzedaż mieszkanie przy ul.Okrzei w Katowicach - dzielnica Koszutka Nieruchomość na 4 piętrze w bloku z windą. Rozkład pomieszczeń: - przedpokój - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

20,45 zł/m²66 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - centrum Tarnowskich Gór - 66 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu funkcjonalny lokal użytkowy położony w sercu Tarnowskich Gór - idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jejkowice

Jejkowice,śląskie

4 500 zł250 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:612 m²

Przestronny dom na wynajem Oferujemy na wynajem nowo wyremontowany, przestronny dom o powierzchni ok. 220 m 2 , zlokalizowany w Jejkowicach - zaledwie 6 km od centrum Rybnika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

209 999 zł31 m² 6 796,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 31M: salon z balkonem kuchnia łazienka Czynsz - 330 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: C. H. Jagielończycy Biedronka Aldi siłownie (well Fitnes i Extreme.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

309 999 zł41 m² 7 635,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 41M: salon z balkonemsypialniakuchnia robiona na wymiarłazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i gazowa w 2021 roku Czynsz - 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Łodygowska

Rybarzowice,śląskie

149 500 zł3 190 m² 46,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczyrk Mountain Resort oddalony jest zaledwie o 6,5km w linii prostej od przedstawionej działki. Jezioro Żywieckie jest oddalone od działki w linii prostej zaledwie 5,2km. Przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 26 Stycznia

Knurów,śląskie

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe 47- metrowe mieszkanie znajdujące się w Knurowie przy ulicy 26 Stycznia. Jest to zupełnie nowa inwestycja - mieszkania w tym budynku zostały przekazane do użytkowania na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

588 942 zł58 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Podleska

Mikołów,śląskie

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka w centrum Mikołowa gotowa do zamieszkania od stycznia 2026 Szukasz wygodnego mieszkania w świetnym punkcie miasta? Ta kawalerka o powierzchni 28 m przy ul. Podleskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jeżynowa

Międzyświeć,śląskie

172 000 zł1 562 m² 110,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Międzyświeć, ul. Jeżynowa - działka 1562 m pod dom jednorodzinny. Propozycja dla osób szukających ciszy i zieleni w zasięgu szybkiego dojazdu do Skoczowa i trasy S52. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grodziec

Grodziec,śląskie

195 000 zł1 103 m² 176,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Grodziec - bez pośredników, cena do negocjacji. Blisko zjazd na drogę ekspresową S52. Cicha, spokojna okolica. Działka całkowicie ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w sercu dzielnicy Tysiąclecie jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Soblówka,śląskie

890 000 zł91 m² 9 758,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany w Soblówce, powiat żywiecki, o powierzchni mieszkalnej 91,2 m2, działka 780 m2, sprzedam, 890 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kawia

Częstochowa,śląskie

25 zł/m²188 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, kawia, lokal na wynajem. Oferujemy na wynajem lokal o pow. użytkowej 188 m2, zlokalizowany przy ul. Kawiej w Częstochowie. Nieruchomość składa się z jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

436 420 zł51 m² 8 517,17 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Bytom,śląskie

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wszystko, czego potrzebujesz, zaczyna się właśnie tutaj. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie , położone w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 35,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 500 zł56 m² 26,93 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Jastrzębie-Zdrój, ul. Wrzosowa najem okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55,7 m , położone w niskim bloku na ul. Wrzosowej. Lokal posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

534 905 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Poręba,śląskie

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji do sprzedania przestronne mieszkanie własnościowe położone w Porębie na obrzeżach jury krakowsko-częstochowskiej,zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

249 000 zł38 m² 6 569,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości przedstawia kawalerkę w Śródmieściu. Zarówno pokój jak i kuchnia są przestronne i bardzo widne. Okna pcv na dwie strony. Do mieszkania przynależy piwnica, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Błękitna

Katowice,śląskie

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Błękitnej 2. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 1 Ogrzewanie miejskie. Lokalizacje: mieszkanie znajduje się w pobliżu Silesia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bereniki

Gliwice,śląskie

580 000 zł74 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas W ofercie! Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub potrzebujesz dopracowanej przestrzeni dla siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Ruda Śląska,śląskie

179 000 zł34 m² 5 203,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, dzielnica Halemba, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Bogumińska

Gorzyce,śląskie

999 000 zł16 901 m² 59,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad 1,5 ha działki z możliwością dokupienia sąsiednich działek! nowa cena! tylko 59 zł/m2. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 16.901 m2, położoną w Gorzycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

381 417 zł38 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

189 000 zł35 m² 5 366,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Częstochowa, raków - Aleja Wojska Polskiego, mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż lub zamianę mieszkanie zlokalizowane przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Mieszkanie bardzo ciepłe,.