dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 756 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 756 ogłoszeń

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego apartamentu, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Grzybowej w dzielnicy Dańdówka. Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- 3 niezależne pokoje - Duża kuchnia z jadalnią - Garderoba - Łazienka z wanną - Osobna toaleta - Gotowe do wprowadzenia Zadzwoń, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i umówić się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł93 m² 6 978,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duży apartament blisko centrum Częstochowy gotowy do wykończenia i zamieszkania Szukasz nowoczesnego, przestronnego apartamentu w Częstochowie, ale nie chcesz czekać kilku lat na zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 393,68 m² 3 013,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:492 m²

Do sprzedaży kamienica w Chorzowie przy ul. Wolności (tzw. przedłużona Wolności). Nieruchomość składa się z 11 mieszkań oraz 2 lokali użytkowych. Zarówno mieszkania jak i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł5 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynową w Wodzisławiu. Hala o powierzchni ok. 5000 m2 może być wynajęta w całości, wraz z całym terenem wokół, można w niej też.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice os. Paderewskiego | ul. Sowińskiego 2 niezależne pokoje | klimatyzacja | piękny widok z 10. piętra Z przyjemnością prezentujemy komfortowe mieszkanie na wynajem, położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka w samym centrum Bytomia przy ul. Sikorskiego 4. -Nieruchomość- powierzchnia 27 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł50,33 m² 4 371,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na zabytkowym osiedlu robotniczym Kolonia Staszica będącym jednym z najbardziej urokliwych osiedli na Śląsku, porównywalnym z katowickim Nikiszowcem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 494 m² 595,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie, w dzielnicy Raków, o powierzchni 1494 m2. Działka : nieregularny kształt, o pow. 1494 m2.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²80 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w centrum Częstochowy, w okolicy Al. Jana Pawła II. Bardzo dobra lokalizacja pod dowolną działalność. Może służyć jako lokal biurowy, usługowy, a nawet pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żory Kleszczów apartamenty bezczynszowe | wysoki standard | ogródek Na sprzedaż kameralna inwestycja nowoczesnych apartamentów bezczynszowych, zlokalizowana w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł67 m² 4 463 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

** wynajęte mieszkanie 67 mkw, roi 7% chorzów batory* Mieszkanie jest już wynajęte i od lat przynosi pewny przychód na poziomie 7% w skali roku. Istnieje możliwość zwiększenia czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie składajace się z 3 pokoi położone w świetnej lokalizacji przy ul. Skrzeka i Wójcika w dzielnicy Bytków, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł48 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| apartament premium w najlepszej lokalizacji! Nie wymaga nakładów finansowych! Widok na góry! Wygodne drugie pietro!duży balkon! Nowoczesna kuchnia i łazienka! Niski czyns. można by jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł96,44 m² 7 766,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament premium w Tarnowskich Górach przy ul. Miarki Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium, zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal ścisłym centrum Gliwic - ul. Dubois. Duża witryna na całą szerokość lokalu, ściany gładzie, ogrzewanie - klimatyzacja, możliwość umieszczenia kasetonu reklamowego na elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł900 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów, mieszkań I lokali. Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży 2-kondygnacyjny obiekt magazynowy o pow. ok.900 m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 156 m² 137,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki Jaworzno, ul. Partyki Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1156 m , położoną w Jaworznie przy ul. Partyki, zlokalizowaną pomiędzy zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd- płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł35,78 m² 5 586,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w Pszowie przy ulicy Juranda, powierzchnia użytkowa 35,7 m2. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł261 m² 6 475,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:925 m²

Ekskluzywna willa z domkiem dla gości, ustroń Beskidy W jednej z prestiżowych i spokojnych części Ustronia, w otoczeniu zieleni, lasu oraz rzeki Wisły, znajduje się wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o pow. 56,26m2 znajdujące się w najbardziej pożądanej lokalizacji Żor - przy ul. Wojska Polskiego! W kilka minut jesteś na Autostradzie A1 lub trasie dk1.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł1 796 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Spokojna okolica w pobliżu miasta. Bielsko Biała Hałcnów do sprzedaży dwie działki 15arów i 18 arów. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu centrum miasta, a jednocześnie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł49,63 m² 3 929,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Zabrzu Biskupice ul. Bytomska. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 49,63 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na czwartym piętrze przy ul.Pomorskiej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia z oknem, łazienka osobno z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

27,14 zł/m²350 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu nieruchomości komercyjnej Budynek warsztatowy z magazynem - Mirów, częstochowa Do wynajęcia funkcjonalny budynek warsztatowy z zapleczem magazynowym zlokalizowany w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł122,51 m² 7 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rogoźnik, połowa bliźniaka w stanie do wykończenia. Budynek został wykończony w 2024r do stanu pełnego deweloperskiego wraz z ogrzewaniem centralnym i piecem 2-funkcyjnym Bosch.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł23 724 m² 88,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Pruchnej idealna pod biznes, przy głównej drodze. Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną w Pruchnej, przy ulicy Głównej, zaledwie 1,9 km od drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 029 m²

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż trzy bardzo dobrze prosperujące lokale użytkowe, warsztat samochodowy i 34 garaże (w chwili obecnej wynajmowane). Obiekty zlokalizowane w Sosnowcu - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł47,82 m² 4 914,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Zabrza przy ul. Kowalskiej (osiedle Barbary Śródmieście). Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Czerwonego Krzyża, dzielnica, pogoń. Układ funkcjonalny : - salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe w Sosnowcu na Ostrogórskiej. Przestronne wnętrze z wygodną sofą i przytulnym wystrojem. Idealne miejsce do odpoczynku po pracy lub nauki. 1600 plus 600.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, wapienica Czynsz najmu 42zł/m 2 netto kwota ta zawiera wszystkie opaty łącznie z mediami. Klimatyzacja Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 48m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł104 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowe M-5 Żory Rój, ogródek, nowe budownictwo. - M-5 - powierzchnia: 104 m2 - ogródek 152 m2 - 2 miejsca postojowe - 2 łazienki - ogrzewanie: gazowe kotłem dwufunkcyjnym, podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 050 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam prywatnie działkę budowlaną z widokiem na góry. Powierzchnia 1050 m Spokojna, zielona okolica, 5 km od centrum Skoczowa, z pięknym widokiem na góry, zabudowa luźna.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł1 224 m² 5 309,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:2 146 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość o charakterze usługowym, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie kolei gondolowej na Szyndzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł3 200 m² 240,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka 32 ary z Pozwoleniem na Budowę Brenna Leśnica Marzysz o domu w Beskidach bez czekania na formalności Więc ta oferta jest dla Ciebie Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kamienica, bielsko-biała Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną w spokojnej okolicy na granicy Kamienicy i Wapienicy Proponu ję Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł62,46 m² 11 847,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w malowniczej miejscowości Bystra. Lokal o łącznej powierzchni 62,87 m znajduje się na drugim piętrze i oferuje przemyślany,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²54 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na biuro w centrum, blisko Rynku. Powierzchnia open space z dostępem do umywalki. W budynku portiernia, monitoring, winda. Wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja. Cena 55.