dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wojsławice

Wojsławice,śląskie

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do sprzedania dom jednorodzinny w miejscowości Wojsławice. Dom o wymiarach 10x11m, pow. ok 110m2. Dojazd drogą asfaltową. Dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 883 m²

Rezerwacja! wolnostojący dom W jastrzębiu-zdroju dzielnica zdrój Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojacy w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój o powierzchni użytkowej 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ożarowice,śląskie

600 000 zł158 m² 3 797,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 889 m²

Na sprzedaż - nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Powierzchnia domu: 158 m Powierzchnia działki: 1889 m Dodatkowe budynki: stodoła - 192 m Budynek gospodarczy - 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Żory,śląskie

2 000 zł36 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! do wynajęcia komfortowe mieszkanie W apartamentowcu oferta na wyłączność biura odstępne - 2000zł ( w tym internet światłowodowy) + opłaty do wspólnoty ok. 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Kidów,śląskie

849 000 zł223 m² 3 814,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 080 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio. ** solary ** panele fotowoltaiczne ** ponad 14000 m2 działki Atrakcyjna nieruchomość położona w Jurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipnicka

Bielsko-Biała,śląskie

470 000 zł51 m² 9 262,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie (budynek z 2011 roku)o powierzchni 50,74 m2, mieszczące się na ulicy Lipnickiej w Bielsku- białej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dożynkowa

Zabrze,śląskie

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 155 m2 (wraz z pomieszczeniami przynależnymi), położony na dużej, zielonej działce o powierzchni 975 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Koziegłowy,śląskie

50 000 000 zł290 000 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni 29ha , położony przy drodze krajowej nr 91, działka o regularnym kształcie, dojazd zapewniony z 2 stron (decyzja na zjazd z drogi ), teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Cisie,śląskie

99 000 zł1 010 m² 98,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży 6 nowo wydzielonych działek z aktualnymi warunkami zabudowy, położonych w miejscowości Cisie gm Blachownia. W ofercie działki o powierzchnia od 864 do 1010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

13 500 zł1 000 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyny, hale, centrum dystrybucyjne w Będzinie o powierzchniach od 200 m2 do 10.000 m2 z opcją pełnej obsługi magazynowej , blisko drogi ekspresowej S1, DK 94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Katowice,śląskie

555 541 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Częstochowa,śląskie

780 000 zł132 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Częstochowa,śląskie

169 000 zł27 m² 6 167,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest kawalerka położona w samym centrum tysiąclecia , w bloku niskim na czwartym piętrze przeznaczona do własnej aranżacji. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu , ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

299 000 zł46 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w Centrum. Mieszkanie położone jest na 3. piętrze w niskim bloku. Posiada dwa duże pokoje, osobną kuchnię oraz łazienkę. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Na Okrzeszyńcu

Rybnik,śląskie

599 000 zł78 m² 7 649,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie 78 m z tarasem i ogródkiem Kaskada Kompleks IX, okrzeszyniec Wyjątkowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem idealne dla rodziny, pary lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

229 000 zł85 m² 2 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 85 m , położony na działce 419 m . Nieruchomość posiada zatwierdzony projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wesoła

Wierzchowisko,śląskie

860 760 zł2 391 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta 0%! Na sprzedaż atrakcyjny teren budowlany o powierzchni 2391 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wierzchowisko, gmina Mykanów, przy ul. Wesołej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

377 232 zł42 m² 8 954 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na parterze nowoczesnej inwestycji. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, bliskość zieleni oraz wysoki standard nowego budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł42 m² 4 447,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 42,50m2 usytuowane na 3 piętrze przy ulicy Śląskiej. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon i przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Bielsko-Biała,śląskie

266 800 zł667 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 667 m2 położoną w Wapienicy przy ul. Światopełka w Bielsku-Białej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Zabrze,śląskie

375 000 zł47 m² 8 004,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w centrum Zabrza, przy ul. Józefa Mehoffera 6. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Katowice,śląskie

333 000 zł44 m² 7 568,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m 2 zlokalizowane w Katowicach, zawodzie ul Niedurnego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Rydułtowy,śląskie

195 000 zł45 m² 4 314,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealna oferta dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(45,2 m2) przy ulicy Raciborskiej z dala od głównej jezdni! Lokal jest przeznaczony do odnowienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kozłów

Kozłów,śląskie

400 000 zł1 684 m² 237,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1685 m2 zlokalizowana w Kozłowie nieopodal Gliwic (ul. Polna) Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta. Ukształtowanie terenu płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż duże M3 położone na drugim piętrze w niskim bloku, w dzielnicy Północ. Powierzchnia to 52m2, na którą się składa przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fitelberga

Bytom,śląskie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie Blok po termomodernizacji,klatka wyremontowana"domofon. Kulturalne i ciche sąsiedztwo Remont obejmował -wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łojki,śląskie

127 000 zł725 m² 175,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz pomysł na dom, ale brakuje Ci odpowiedniego miejsca, żeby go postawić? Przy ul. Piastów w Łojkach czekają na Ciebie działki budowlane, które dają przestrzeń na realizację Twojego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puńców

Puńców,śląskie

520 000 zł130 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! atrakcyjna oferta W świetnej cenie I lokalizacji! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w Puńcowie, 4 km od centrum Cieszyna. Budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

245 000 zł42 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 5 piętrze w bloku 10- piętrowym z osobną kuchnią, balkonem i schowkiem na piętrze. Budynek ocieplony, wyremontowany z domofonem. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Będzin

Będzin,śląskie

24 700 zł1 900 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia wolne powierzchnie magazynowe do ok. 2.000 m2 znajdujące się w Będzinie z opcją obsługi magazynowej, wysokość max 6m. Teren obiektu jest oświetlony, chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Turkusowa

Częstochowa,śląskie

1 790 000 zł435 m² 4 114,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Nieruchomość zabudowana gotową halą produkcyjno-usługowo-magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pilica

Pilica,śląskie

849 000 zł223 m² 3 814,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 080 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio. Atrakcyjna nieruchomość położona w Jurze krakowsko-częstochowskiej przy parku krajobrazowym "orlich Gniazd". Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 950 zł46 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m2 w nowo wyremontowanej kamienicy w Tarnowskich Górach, usytuowany na pierwszym piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

478 464 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty zadzwoń i umów się na prezentację Marzysz o nowoczesnym, jasnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy? Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

422 539 zł44 m² 9 636 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w Siemianowicach Śląskich - komfort, lokalizacja, możliwość aranżacji mieszkania według własnych potrzeb! Opis mieszkania: powierzchnia mieszkania to 47,10 m . Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chybie,śląskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący podpiwniczony z 1980 roku o powierzchni 120m2 , położony w Chybiu powiat cieszyński. Budynek przeznaczony do własnej aranżacji. Na działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł660 m² 225,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - działka rekreacyjna na sprzedaż! Działka o powierzchni 660m 2. Wymiary: szerokość - ok. 13m, długość - ok. 50m Na działce dostępne media - prąd oraz woda. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 350 zł37 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach, składające się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ratanice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

394 500 zł789 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone działki budowlane w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ratanice. Szerokość działek od frontu 22 metry Powierzchnia działek.