dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Leboszowice

Leboszowice,śląskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Cztery urokliwe działki budowlane w Leboszowicach, każda o powierzchni około 1000 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

340 000 zł33 m² 10 167,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Super oferta! do zamieszkania lub na inwestycję Świetna lokalizacja w pobliżu centrum. Komfortowy apartament o powierzchni 33,44 m2 położony na czwartym piętrze w pofabrycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bojarskiego

Chorzów,śląskie

2 500 zł44 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 44,17m2, 2 pokojowe w Chorzowie na ul. Bojarskiego Prywatne miejsce parkingowym na zamkniętym osiedlu. Nowoczesne mieszkanie na 5 piętrze nowo powstałego 5 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

380 060 zł48 m² 7 885,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: ostatnie mieszkania 2pok. na osiedlu w tym układzie z ggródkiem. Koniec budowy: grudzień 2025 Industrialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia | 400 m | Mazańcowice 57 Dostępny od marca/kwietnia 2026 Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 400 m , idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Tysiącleciu! To : - 46m2 przestrzeni - parter - 2 ustawne pokoje - duża i funkcjonalna kuchnia - fajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 26 Stycznia

Knurów,śląskie

617 831 zł64 m² 9 622,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

We speak english. Szukasz wyjątkowego mieszkania? Cenisz nieszablonowe rozwiązania i wysoką jakość? Osiedle Dywizjonu 303 to nowoczesny projekt stworzony dla tych, którzy chcą mieszkać spokojnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 26 Stycznia

Knurów,śląskie

729 621 zł82 m² 8 931,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 26 Stycznia

Knurów,śląskie

696 010 zł73 m² 9 554,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Składkowskiego

Czeladź,śląskie

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Czeladzi - ul. Składkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

175 000 zł60 m² 2 926,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M3 na I piętrze w Czerwionce! Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, które mieści się na 1 piętrze niskiej kamienicy, nieopodal centrum Czerwionki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

361 548 zł35 m² 10 288,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł zapytaj O cashback I zyskaj : 14.261 ZŁ OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DO KOŃCA LISTOPADA! Lokalizacja: Bielsko-Biała, 3 Lipki niebo dla fanów widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 100 zł32 m² 34,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia typu M3, które znajduje się na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Furgoła w Czerwionce. Lokal mieszkalny stanowią; dwa przechodnie pokoje, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Piekary Śląskie,śląskie

214 000 zł41 m² 5 219,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 41,2 m , 2 piętro, ul. Okulickiego, piekary Śląskie Szukasz komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 26 Stycznia

Knurów,śląskie

470 104 zł51 m² 9 146 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

315 000 zł52 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w cichej i zielonej części Gliwic - Łabędach .Mieszkanie mieści się na wysokim parterze piętrowego, ładnego ocieplonego budynku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Zabrze,śląskie

990 zł35 m² 28,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Czarnieckiego 23b. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Parter. Miejskie ogrzewanie. Zamykane podwórko. Idealne dla 2-3 osób. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, osiedle Przyjaźń Do wynajęcia słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Odrodzenia

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

185 000 zł3 734 m² 49,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3734 m 2 , która mieści się na terenie gminy Czerwionka- leszczyny w dzielnicy Dębieńsko przy ul. Odrodzenia. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

3 500 zł125 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Dom do wynajęcia W leszczynach dla rodziny lub pod działalność! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu do wynajęcia posadowionego na parceli o powierzchni 1060 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzesze

Orzesze,śląskie

450 000 zł4 055 m² 110,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 4055 m 2 mieszczących się w Orzeszu , obręb Jaśkowice przy ul. Wolności w pierszej lini zabudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Raciborskiego

Żory,śląskie

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:236 m²

Dom W żorach - raciborskiego 3, dzielnica kleszczówka Oferta na wyłączność! Powierzchnia całkowita: 180 m Powierzchnia użytkowa: 123,1 m Powierzchnia działki: 236 m rodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

432 809 zł51 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Zabrze,śląskie

239 000 zł48 m² 4 969,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w Realton Nieruchomości! 0% prowizji dla biura! Atuty nieruchomości: dogodna lokalizacja/ łatwy i szybki dojazd do miast Aglomeracji Śląskiej- 2 minuty do dtś, do 10 minut wjazd na A4 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

30 zł/m²78 m² 2 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: lokal biurowy O powierzchni 78m 2 Lokal składa się z 3 pomieszczeń biurowych , aneksu kuchennego oraz toalety z prysznicem -lokal doświetlony przez duże okna, -standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudziczka

Rudziczka,śląskie

1 990 000 zł294 m² 6 759,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Piękny, nowoczesny dom W idealnym miejscu! Prezentuję Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż, wybudowany w 2021r, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 189,85 m2, usadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

265 000 zł2 060 m² 128,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2060 m2 , zlokalizowanej w Czechowicach-Dziedzicach w południowej części miasta. Wielkim atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

400 000 zł53 m² 7 491 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy - osiedle Tysiąclecia w Katowicach Zapraszam do opisu oraz kontaktu! Ustawne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Jamki,śląskie

41 700 zł4 170 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę leśną, położoną wśród innych działek leśnych działka o pow. 4170m2, nieuzbrojona Cena 15zł/ m2 zapraszam do zapoznania się z ofertą Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

172 000 zł20 m² 8 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 19,5 m , zlokalizowaną na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku. Idealna jako mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

538 000 zł60 m² 8 894,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwa prezentacja online i szybka weryfikacja inwestycji w Katowicach i okolicach, które będą odpowiadały Twoim preferencjom! Bez presji. Oszczędzasz czas i kupisz taniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Ruda Śląska,śląskie

375 000 zł52 m² 7 183,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ruda śląska - kochłowice | 2-pokojowe | 52,20 m 2 | 2 piętro | niski blok | ogrzewanie miejskie Marzysz o miejscu, do którego wchodzisz i od razu czujesz to jest to? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Częstochowa,śląskie

34,48 zł/m²29 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy usytuowany na parterze wieżowca w centrum miasta. Lokal posiada doskonałą lokalizację w pobliżu intensywny ruch pieszy i samochodowy, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katedralna

Częstochowa,śląskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Centrum Częstochowy na nowo wybudowanym osiedlu Neonowym. Powierzchnię mieszkania (ok. 30 m ) stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

565 495 zł53 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To jedyna inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim bliżej już się nie da. W tej części Katowic nie ma i nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

556 397 zł55 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 989 zł55 m² 9 132,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

740 175 zł53 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota - ostatnie mieszkania przy Park Śląskim Brak prowizji i podatku pcc. Apartament Apartament znajduje się na 1. piętrze budynku i obejmuje: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

356 548 zł35 m² 10 146,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Częstochowa,śląskie

225 000 zł46 m² 4 945,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży dwustronne mieszkanie położone w dzielnicy Błeszno w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 45,5m2, usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

569 000 zł52 m² 11 027,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy- parkitka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij