dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice, śródmieście, ok. 200 m od wjazdu na A4, przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu biurowca. Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 100m 2 - zamknięty aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubinowa

Gliwice,śląskie

449 997 zł70 m² 6 410,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,2 m , zlokalizowane przy ul. Rubinowej w Gliwicach. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

499 899 zł55 m² 9 094,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Mikołów,śląskie

189 000 zł28 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Twoje m2 po remoncie z opłatą 200zł/msc w Mikołowie - z Klimatyzacją 28m | Parter | Z Piwnica 15,7 m | Cena: 189 000 zł do negocjacji? Szukasz niewielkiego, ale funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieledwia

Nieledwia,śląskie

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w Nieledwii (gmina Milówka ) u podnóża góry Kotelnica. Znakomite miejsce do życia , blisko szkoła i przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Rybnik,śląskie

35,50 zł/m²62 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność biura Dostępny od zaraz* Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 61.98 m2., znajduje się na wysokim parterze w centrum miasta przy ul. Kościelnej 7 (w pasażu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mysłowice

Mysłowice,śląskie

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: przestronne 65 metrowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach - Brzęczkowicach. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

530 000 zł72 m² 7 358,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 72,03m2 zlokalizowane w Sosnowcu, przy ul. Wspólnej. W skład mieszkania wchodzi: pokój 1 pokój 2 pokój 3 pokój 4 oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

411 434 zł37 m² 11 066 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe, 46m2, II piętro Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46m2, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Sosnowiec,śląskie

309 000 zł46 m² 6 732,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Pileckiego, same centrum miasta jednak w otoczeniu zieleni i ciszy. Znajduje się ono na parterze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

381 900 zł46 m² 8 302,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m znajdujące się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żywiec

Żywiec,śląskie

2 400 zł82 m² 29,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

-Żywiec ul Piłsudskiego. Duże 4-pokojowe mieszkanie w centrum na wynajem- mieszkanie jest bezczynszowe! Przedstawiamy Państwu do wynajmu funkcjonalne i wyjątkowo przestronne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Częstochowa,śląskie

147 000 zł29 m² 5 068,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedazy atrakcyjny lokal użytkowy usytuowany na parterze wieżowca w centrum miasta. Lokal posiada doskonałą lokalizację w pobliżu intensywny ruch pieszy i samochodowy, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamyk,śląskie

275 000 zł200 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż przestronny dom zlokalizowany w Kamyku przy ul. Szkolnej (gmina Kłobuck). Lokalizacja gwarantuje swobodny i szybki dojazd do pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

780 000 zł91 m² 8 585,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej(środkowy szereg ekspozycja okien południowa)w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klubowa

Huta Stara B,śląskie

363 000 zł55 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż - Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Wysoki Parter - Niski czynsz. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni użytkowej 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bożka

Rybnik,śląskie

179 000 zł831 m² 215,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 831m2 - Rybnik-Kamień, ul. Arki Bożka bez pośredników! Powierzchnia: 831 m (wymiary ok. 31 x 27 m) Kształt: prostokąt Spokojna, zielona okolica - w pobliżu lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

556 397 zł55 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

417 531 zł59 m² 7 084 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podleśna

Żelisławice,śląskie

279 000 zł15 860 m² 17,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż | działka budowlano - rolna |!oferujemy na sprzedaż działkę Budowlano - Rolną o łącznej powierzchni 15860 m kw., z czego około 2250 m kw. (45 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krótka

Rogów,śląskie

120 000 zł1 630 m² 73,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się Z naszą najnowszą ofertą działki budowlanej położonej w spokojnej miejscowości Rogów, w gminie Gorzyce (powiat wodzisławski). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Katowice,śląskie

29 800 zł745 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy magazyn w Katowicach z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi o powierzchni łącznej ok. 745 m2. Hala posiada wysoki standard. W budynku magazynowym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

13 200 €3 300 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna w Sosnowcu o powierzchni ok. 3600 mkw. (hala + powierzchnia biurowo-socjalna). Dostępność: od zaraz Zalety nieruchomości: magazyn wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Makoszowska

Zabrze,śląskie

49 988 zł16 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Aleja Nieruchomości ma w swojej ofercie do sprzedaży garaż murowany, o powierzchni użytkowej 15,81 m2 z użytkowaniem wieczystym gruntu. Usytuowany na poziomie 0 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

633 981 zł71 m² 8 888 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Katowice,śląskie

329 000 zł45 m² 7 264,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem możliwość wyodrębnienia 3. pokoju idealne pod inwestycję Katowice, os. Paderewskiego 45,29 m + piwnica 2,43 m świetna lokalizacja Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

494 754 zł54 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plaka

Wojkowice,śląskie

330 000 zł61 m² 5 427,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Wojkowicach - przestronne, w doskonałej lokalizacji. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,8 m , znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Plaka w Wojkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

769 000 zł80 m² 9 573,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny/bez gazu/ lokal mieszkalny czteropokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach.Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bytom,śląskie

189 900 zł65 m² 2 941,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja! 64,56 m2 na poddaszu do własnej aranżacji bez prowizji dla agencji sprzedającej! Na sprzedaż mieszkanie, które znajduje się przy ulicy Józefczaka 37 w Bytomiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Makuszyńskiego

Częstochowa,śląskie

1 490 000 zł2 761 m² 539,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 761 m w Częstochowie, w dzielnicy Wierzchowisko, na skrzyżowaniu ul. Kornela Makuszyńskiego z ul. Brata Alberta. Teren przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Gliwice,śląskie

1 700 zł32 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, świeżo wyremontowana kawalerka - gotowa do zamieszkania od zaraz! Oferujemy przestronne mieszkanie typu studio, podzielone na część dzienną i sypialnianą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Częstochowa,śląskie

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Aleja Lawendowa Północ to kameralna inwestycja w prestiżowej dzielnicy Północ, powstaje z myślą o wszystkich, którzy szukają idealnego połączenia zalet domu i mieszkania. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jadwigi

Będzin,śląskie

329 130 zł48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w inwestycji na Osiedlu Zamkowym. Bezpośrednio od dewelopera. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Ekspozycja Południowa. Dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

496 584 zł54 m² 9 196 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Bytom,śląskie

185 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Bytom Miechowice zadzwoń do nas | oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,38 m położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żywiec

Żywiec,śląskie

1 900 zł66 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-Żywiec. Osiedle 700-lecia. Duże 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy na wynajem- z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajmu funkcjonalne i przestronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, umeblowane M3 w Centrum Tarnowskich Gór! Gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone! Nowoczesne Osiedle z dużym parkingiem oraz windą! Niskie koszty utrzymania! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

1 450 000 zł92 m² 15 760,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości poleca do zakupu dwupoziomowy apartament o powierzchni 92,19 m usytuowany na 6 piętrze w nowym apartamentowcu , dzielnica Parkitka ul. Poleska. Do mieszkania przypisane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Czeladź

Czeladź,śląskie

20 520 €5 400 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na podnajem od zaraz halę magazynową o metrażu ok. 5400 mkw. Do proponowanej powierzchni magazynowej przynależy pow. biurowo-socjalna o metrażu ok. 330 mkw. W proponowanym parku.