dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kormoranów

Gliwice,śląskie

1 500 zł41 m² 36,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | Gliwice, os. Sikornik Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze niskiego budynku na lubianym i zielonym osiedlu Sikornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Herby,śląskie

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym w Herbach. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

550 000 zł80 m² 6 854,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Śródmieście Katowic jest doskonałą lokalizacją dla tych, którzy chcą być w centrum wszystkiego. To tutaj bije serce miasta, pełne życia kulturalnego, edukacyjnego i biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Doliny Zimnika

Lipowa,śląskie

779 000 zł98 m² 7 948,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:901 m²

Na sprzedaż klimatyczny, zadbany dom jednorodzinny położony w malowniczej części Lipowej, przy ul. Doliny Zimnika, u stóp Skrzycznego w miejscu, gdzie słychać tylko szum drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

548 343 zł53 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja dla inwestora 2 kawalerki w jednym! Szukasz nieruchomości, która przynosi dochód od pierwszego dnia? To mieszkanie to wyjątkowy duet inwestycyjny możesz podzielić je na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

505 205 zł51 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

789 000 zł210 m² 3 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W zabudowie szeregowej żory kleszczówka Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 210m2, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

435 000 zł67 m² 6 527,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w domu dwurodzinnym w Chorzowie Batorym na granicy z Katowicami. Piętro domu z 1975r. - lokal parterowy o powierzchni 66,64m2 składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kalety,śląskie

5 299 000 zł195 m² 27 174,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o wysokim standardzie - gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa: 195,21 m / perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. Lokalizacja: kalety/drutarnia. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Będzin,śląskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania w Będzinie, w dzielnicy Warpie, przy ul. Pileckiego. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

750 628 zł47 m² 16 097,50 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dzisiaj mam do zaoferowania bardzo atrakcyjne mieszkanie tuż przy centrum miasta, zaledwie kilka minut pieszo do Rynku, galerii Katowickiej i Dworca pkp. Bliskość uczelni wyższych (ue.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojarskiego

Chorzów,śląskie

2 700 zł57 m² 47,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bojarskiego w Chorzowie, tuż przy Parku Śląskim. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

361 314 zł36 m² 10 175 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Hala Katowice

Katowice,śląskie

6 200 000 zł4 600 m² 1 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:11 136 m²

Do sprzedaży hala magazynowo produkcyjna z budynkiem biurowym Nieruchomość dochodowa Łączna powierzchnia ok. 4600m2 Działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 11 136m2 Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

1 650 000 zł110 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Prestiż, zieleń i funkcjonalność Twój azyl w sercu Katowic Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny zlokalizowany na ekskluzywnym i niezwykle cenionym Osiedlu Ptasim jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

669 000 zł64 m² 10 414,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 56,13 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku z 2024 roku przy ul. Słonecznej 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Borowików

Bielsko-Biała,śląskie

239 000 zł2 091 m² 114,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielsko Biała Komorowice Krakowskie ul. Borowików Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 20,91a o przeznaczeniu budowlanym. Przeważająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Katowice,śląskie

678 317 zł49 m² 13 880 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty W ofercie dostępne są również inne mieszkania o zróżnicowanym metrażu 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe skontaktuj się, aby poznać pełną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

245 000 zł49 m² 4 990,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 po remoncie niski blok Na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 49,09 m 2 w Jastrzębiu Zdroju na osiedlu Zofiówka. Nieruchomość na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

182 000 zł54 m² 3 380,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opis: prezentujemy Państwu mieszkanie typu M3 o powierzchni 53,84mkw położone na 2 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość zlokalizowana w Jastrzębiu Zdroju na osiedlu Przyjaźń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

471 505 zł37 m² 12 743,40 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Super oferta - 0% prowizji. Cena wyjściowa 522 859 zł Cena aktualna promocyjna 471 505 zł Na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Mikato - Katowice, ul. Piotra Skargi Cena: 471 505 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 , zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku, z pełną własnością w Rudzie Śląskiej, wirek przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

396 580 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Katowice,śląskie

314 000 zł34 m² 9 373,13 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- -= Cena do negocjacji =- na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,50 m , położone w ścisłym centrum Katowic , przy ul. Ordona, w sąsiedztwie katowickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

115 000 zł36 m² 3 167,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,31m2 położone w Świętochłowicach - dzielnicy Chropaczów. Kawalerka w kamienicy na 1 piętrze gustownie wykończona, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

425 000 zł60 m² 7 059,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Chorzów II, które spełni oczekiwania zarówno inwestorów, jak i rodzin szukających komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szymanowskiego

Częstochowa,śląskie

185 000 zł24 m² 7 581,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, przytulne, jednopokojowe mieszkanie w ścisłym centrum przy ul. Szymanowskiego, nieopodal parku im. Staszica oraz Klasztoru Jasnogórskiego. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękna kawalerka, dostępna od 1 grudnia. Bez prowizji! - co na starcie pozwala zaoszczędzić 1400 zł. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze bloku na osiedlu Dworek w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mstów

Mstów,śląskie

84 900 zł697 m² 121,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ćwiklice

Ćwiklice,śląskie

275 000 zł1 759 m² 156,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana w spokojnej okolicy - Ćwiklice, ul. Spokojna Oferuję Państwu działkę budowlaną nr 756/8 o powierzchni 1759 m , położoną w miejscowości Ćwiklice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kłomnicka

Zdrowa,śląskie

85 000 zł2 202 m² 38,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlano-rolną położoną w miejscowości Zdrowa przy ulicy Kłomnickiej. Działka o powierzchni 2202,50m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poezji

Gliwice,śląskie

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie do wynajęcia! Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie po świeżym, kapitalnym remoncie. Mieszkanie jest słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

765 000 zł75 m² 10 213,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż piękne nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m2 na terenie osiedla Ceglana Park w Katowicach, mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stara Droga

Kobielice,śląskie

795 000 zł118 m² 6 753,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:745 m²

Zadbany dom wolnostojący w Kobielicach (gm. Suszec) blisko Pszczyny! Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom wolnostojący położony w urokliwej miejscowości Kobielice (gmina Suszec) idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

209 999 zł28 m² 7 499,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia ok 28M: salonpokój z kuchniąłazienka W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: wymieniona instalacja elektrycznanowa łazienkanowa kuchniameble na wymiar Czynsz - 400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cmentarna

Chorzów,śląskie

990 zł26 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt 2 pokojowe przy ul. Cmentarnej 24 Nieruchomość: elektryczne ogrzewanie 2 piętro Powierzchnia 26 m2 Idealne dla 1-2 osób Lokalizacja: okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowicka

Bielsko-Biała,śląskie

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 pięrze W niskim wyremontowanym bloku otoczonym bujną zielenią. Lokal zlokalizowany jest W komorowicach krakowskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Katowice ul. Gnieźnieńska 6 | 2 pokoje | 42 m | parter | po generalnym remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m, po generalnym remoncie, położone w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Istebna

Istebna,śląskie

279 000 zł1 725 m² 161,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Twoja prywatna oaza spokoju w sercu gór! Wyobraź sobie poranki spędzone z kubkiem kawy na tarasie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tęczowa

Skoczów,śląskie

450 000 zł2 541 m² 177,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skoczów - działka pod inwestycję Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2541 m2 blisko centrum miasta przy ul. Tęczowej Działka wpisana w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł64 m² 7 770,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie z możliwościami | 64,22 m | Centrum Bielska-Białej | Balkon Są miejsca, które od pierwszego kroku zapraszają do stworzenia czegoś własnego. To mieszkanie to nie tylko.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij