dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 769 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 769 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyplera

Katowice,śląskie

328 000 zł61 m² 5 385,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m , - Katowice, załęże, ul. Wyplera Atuty nieruchomości: powierzchnia użytkowa : 60,9m + piwnica 4m Układ pomieszczeń : 2 ustawne nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

462 758 zł59 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

669 000 zł73 m² 9 164,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy, nowoczesny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - centrum! gotowy A P artament do zamieszkania! - taras, ogródek, bezczynszowy! klient nie płaci 2% pcc! Do sprzedania nowy apartament pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossowskiego

Częstochowa,śląskie

242 000 zł47 m² 5 177,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, przestronne M3 w Dzielnicy Raków. Mieszkanie znajduje się w niskim trzypiętrowym bloku w spokojnej, pełnej zieleni okolicy. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Ruda Śląska,śląskie

380 000 zł61 m² 6 233,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciepłe słoneczne i rozkładowe mieszkanie położne na 3 piętrze w niskim bloku. Okolica bardzo cicha i spokojna z dużą ilością zieleni, przed blokiem duży parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strażacka

Łodygowice,śląskie

850 000 zł119 m² 7 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny - Dom w Malinówkach 21 (e) oze ul. Strażacka, łodygowice - okolice Bielska-Białej i Szczyrku. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gogolińska

Zabrze,śląskie

1 030 zł18 m² 57,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Gogolińskiej- przyjazne dla zwierząt. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2 1 piętro Elektryczne ogrzewanie Pełne wyposażenie i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Tomasza

Katowice,śląskie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -25% za najem W jednym miesiącu, jeśli podpiszesz umowę do 6 grudnia! Do wynajęcia jasne, przestronne studio przyjazne dla zwierząt przy ulicy Tomasza Nieruchomość: powierzchnia 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

395 717 zł38 m² 10 530 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Działkowców

Mikołów,śląskie

25,45 zł/m²200 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwa budynki połączone ze sobą, posadowione na działce o powierzchni 930 m2. Parterowy budynek o wymiarach 13 x 10 m, dawna piekarnia. Wybudowany w 1980 roku. Gruntownie przebudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaworzno,śląskie

299 000 zł45 m² 6 681,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupujących! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 44,75 m , położonego na pierwszym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Katowice,śląskie

753 500 zł75 m² 10 046,70 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Super okazja - 0% prowizji | Apartament z dużym tarasem 40 m2 w centrum Katowic | Promocja -130 000 zł Cena wyjściowa: 880 906 zł Cena promocyjna: 753 500 zł Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warowna

Pszczyna,śląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia od zaraz ładną dwupokojową kawalerkę na drugim piętrze od strony południowej w samym centrum miasta, 50m od rynku w nowej kamienicy. Kawalerka jest umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Konopnickiej

Dąbrowa Górnicza,śląskie

5 900 zł153 m² 38,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia otrzymujesz pełną obsługę. Informacje I dane techniczne (kw) Pow. domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

520 290 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nakielska

Orzech,śląskie

245 000 zł700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Spokojnej Okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! - Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 700 m2 - położona w Orzechu - gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Bytom,śląskie

229 000 zł42 m² 5 407,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,35 m2, usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku po termomodernizacji, zlokalizowanym przy ul. Obozowej 3 w Bytomiu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Częstochowa,śląskie

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tychy,śląskie

398 000 zł44 m² 9 149,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Tychach przy ul. Żwakowskiej (na Osiedlu H) o powierzchni użytkowej 43,50 m2.!Mieszkanie świeżo po remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kokoszki

Gliwice,śląskie

435 000 zł51 m² 8 502,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Mieszkanie marzeń na osiedlu Sikornik Gliwice bez prowizji od Kupującego To miejsce, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia. Idealne dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ossolińskich

Gliwice,śląskie

850 000 zł78 m² 10 950,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 4-pokojowy | 77,62 m | Gliwice Łabędy Na sprzedaż przestronny, słoneczny apartament o powierzchni 77,62 m , zlokalizowany na 3. piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Pocztowej w Siemianowicach Śląskich - dzielnica Michałkowice, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

36 000 zł1 440 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala produkcyjna o powierzchni 1440m 2 Specyfikacja techniczna: -wysokość 6m, -posadzka betonowa, -2 bramy z poziomu 0, - 1 brama rampa stała - 5 suwnic o udźwigu 5t - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłobukowice

Kłobukowice,śląskie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:524 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, bardzo stylowy i luksusowy dom w wysokim standardzie z bogatym wyposażeniem, oferujący bezpieczeństwo i wygodę w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

109,52 zł/m²21 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem tarnowskie góry - śródmieście! fizjoclinik wynajmie komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki standard lokalu, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żarki

Żarki,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Starcza,śląskie

97 750 zł850 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 20 minut od Częstochowy Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchni od 850 do 1150 m2 z lokalizacją w miejscowości starcza przy ul. Szkolnej ( zaledwie 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, słoneczny apartament na nowym osiedlu - tarnowskie góry Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 40 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lgota Gawronna

Lgota Gawronna,śląskie

550 000 zł103 m² 5 334,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Lgota Gawronna w gminie Lelów. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 103,10 m oraz użytkowej 147,70 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochowa,śląskie

1 200 zł44 m² 27,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, na ul Obrońców Westerplatte. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

448 204 zł47 m² 9 613,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieram prowizji! podatek pcc = 0 zł Lokalizacja : Bielsko-Biała 3 lipki Prestiżowa lokalizacja na wzgórzu. To miejsce zachwyca nie tylko doskonałym połączeniem z centrum miasta (zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Mickiewicza

Czeladź,śląskie

50,39 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal usługowy 29,77 m - Czeladź Piaski, ul. Mickiewicza Idealny pod gabinet, biuro lub usługi specjalistyczne! Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 29,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Sosnowiec,śląskie

28,85 zł/m²520 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem obiekt o pow. 520m2 z możliwością dostosowania przestrzeni pod potrzeby Twojej firmy! Ten wielofunkcyjny budynek jest idealnym miejscem do prowadzenia działalności świadczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łuków Śląski

Łuków Śląski,śląskie

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Uwaga, rezerwacja oferty do 15-12-2025 Twój wymarzony dom z dużą działką! Marzysz o przestronnym domu z pięknym ogrodem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Bolesława Chrobrego 2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z 4 windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Sosnowiec,śląskie

260 000 zł50 m² 5 227,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w centralnej części Sosnowca. Bliskość infrastruktury usługowej (hotel, restauracje, paczkomat) podnosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

2 350 000 zł464 m² 5 060,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy - Gliwice, ul. Pszczyńska. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 464 m , zlokalizowany w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej -.