dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pietrzykowice

Pietrzykowice,śląskie

199 000 zł1 002 m² 198,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja! Skorzystaj z okazji! Działka budowlana 1002 m | Pietrzykowice k. Żywca | Widok na Górę Żar Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1. Hala magazynowo-produkcyjna 300m 2 -dostęp z poziomu 0, -1 brama (wys. 3,6m, szer. 5,6m), -posadzka betonowa, -wysokość 4,2m, -doświetlenie światłem dziennym, -media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Katowice,śląskie

8 680 zł620 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: wydzielony moduł hali produkcyjno-magazynowej 620m2. Dane techniczne: -wymiary hali 44x14m -dostęp z poziomu "0" -wysokość do belki stropu 6m, -dostęp bramę o szer. 3,4m wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skoczów

Skoczów,śląskie

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skoczów| harbutowice| Bezczynszowe Apartamenty Premium Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w kameralnym budynku, w którym znajduje się tylko 6 mieszkań. Parter, 35 m2, duży ogród do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przystajń

Przystajń,śląskie

590 000 zł218 m² 2 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:964 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący w miejscowości Przystajń, blisko Olesna i Kłobucka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży zadbanego, przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

84 900 zł697 m² 121,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jana III Sobieskiego

Częstochowa,śląskie

254 000 zł38 m² 6 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie typu M2 o powierzchni 38m , usytuowane na II piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w dzielnicy Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bienia

Częstochowa,śląskie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***** rezerwacja ***** Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje, 65mkw, z potencjałem w dzielnicy Błeszno. 3-pokojowe mieszkanie na otoczonym zielenią osiedlu Błeszno przy ul. Bienia. Mieszkanie ma 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł667 m² 973,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 540 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dworek Witczakówka Jastrzębie-Zdrój 667 m 3 kondygnacje + poddasze 2540 m działki sąsiedztwo parku pełne media Zamieszkaj lub zainwestuj w miejscu z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Storczyków

Katowice,śląskie

1 069 000 zł170 m² 6 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oddany do użytkowania w 2024r dom z garażem w Katowicach - Podlesie ul. Storczyków w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji publicznej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

458 262 zł36 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Dzień dobry, oferta ważna do Niedzieli. Jeżeli szukasz prestiżowego miejsca o rożnych metrażach zapraszam do kontaktu. Apartamenty prosto od Deweloperów bez prowizji! O Lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

319 000 zł59 m² 5 443,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne o powierzchni 58,60 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w przy ul. Piłsudskiego w Zawierciu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Chorzów,śląskie

300 000 zł46 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Chorzowa przy ul. Wiosennej 14 - Idealna lokalizacja na Klimzowcu! Marzysz o własnym, nowoczesnym mieszkaniu, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 999 zł48 m² 6 249,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 48M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka z wc Czynsz - 700 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: C.H. Jagiellończycy Vendo Park Basen Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

563 824 zł54 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Turystyczna

Leszna Górna,śląskie

795 000 zł117 m² 6 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 979 m²

Leszna Górna - polecam do sprzedaży nietuzinkową nieruchomość w otoczeniu pięknej przyrody, gór, łąk i lasu. Leszna Górna to miejscowość blisko granicy z Czechami, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mikołajczyka

Sosnowiec,śląskie

11 014 000 zł26 548 m² 414,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:26 548 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy o łącznej pow. użytkowej 2,6548 ha, zlokalizowany w Sosnowcu przy ul. Mikołajczyka! Nieruchomość stanowi zabudowany kompleks, objęty dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

353 053 zł44 m² 7 975 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą biura jest atrakcyjnie położone mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz malutkiej wygospodarowanej sypialni w dzielnicy Północ przy samym M1 przy ul.Schilera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

539 000 zł65 m² 8 279,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Własnościowe 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 65,10 mkw., usytuowane na 2 piętrze kameralnego bloku z cegły, zlokalizowanego w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Barbary

Katowice,śląskie

349 000 zł48 m² 7 316,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W realton zapraszam inne biura do współpracy Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach Śródmieściu, przy ul. Barbary. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

313 599 zł44 m² 7 150 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Ruda Śląska,śląskie

309 900 zł61 m² 5 080,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje /możliwość wydzielenia 4 pokoju Idealne dla Rodziny Blisko szkoła, przedszkole Komórka lokatorska na piętrze Balkon Mieszkanie przy ulicy Obrońców Westerplatte 1 w Rudzie Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawodzie

Wyry,śląskie

1 790 000 zł200 m² 8 952,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** pompa ciepła, fotowoltaika ** dwustanowiskowy garaż ** mnóstwo zieleni wokół ** duża zielona działka z wybrukowanym podjazdem ** granitowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

408 708 zł41 m² 9 922,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

298 999 zł51 m² 5 817,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia ok 52M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka Komunikacja: - tramwaj - autobus Czynsz - ok 650 zł Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - las Aniołowski - C.H. M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

353 612 zł44 m² 7 975 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom [oferta prywatna, agencjom i pośrednikom dziękujemy, nie jesteśmy zainteresowani współpracą, prosimy nie dzwonić!] Dwupokojowe mieszkanie z duszą, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sowińskiego

Częstochowa,śląskie

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Locatus proponuje do wynajęcia kawalerkę na Tysiącleciu na ulicy Sowińskiego. Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w bloku czterokondygnacyjnym. Częściowo umeblowane ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Częstochowa,śląskie

229 000 zł55 m² 4 184,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy usytuowany na parterze w zadbanej kamienicy usługowo -mieszkalnej z wejściem bezpośrednio z ruchliwej ulicy. Kamienica położona przy ul Ogrodowej niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bytom

Bytom,śląskie

27 200 zł1 600 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowa o powierzchni 1500m2 z zapleczem socjalno biurowym 100m2 Konstrukcja murowana Wysokość hali ok. 8m Posadzka betonowa Rozładunek z rampy Media: przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawiercie

Zawiercie,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Brzozowa

Częstochowa,śląskie

75 000 zł10 m² 7 281,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Potrzebujesz małego lokalu handlowego na swój biznes, ale do tej pory nie pojawiało się nic w atrakcyjnym miejscu? Przedstawiam na sprzedaż niewielki lokal handlowy znajdujący się w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Rybnik,śląskie

249 000 zł1 917 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w dzielnicy Rybnika - Zebrzydowice Szukasz miejsca na budowę swojego domu w zacisznym i spokojnym miejscu? A zarazem cenisz sobie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

DO sprzedaży nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament O powierzchni 112 m2 + 70 m2 tarasów! Na sprzedaż unikalny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Katowice,śląskie

425 000 zł50 m² 8 510,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Świetna lokalizacja + komfortowy dojazd - ul. Rolna, katowice. Wyobraź sobie codzienność, w której nie tracisz czasu na stanie w korkach. Wychodzisz z mieszkania przy ul. Rolnej i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Częstochowa,śląskie

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sowińskiego w dzielnicy Tysiąclecie. Trzy ustawne pokoje z ekspozycją okien na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

440 978 zł56 m² 7 900 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka, ul. Bociania

Adamów,śląskie

100 000 zł4 900 m² 20,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży nieruchomość gruntową , niezabudowaną położoną w miejscowości Adamów przy ulicy Bocianiej .( Gmina Kłomnice ) Działka.