dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 748 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w super lokalizacji w dzielnicy Północ. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stawowa

Myszków,śląskie

164 900 zł23 m² 7 077,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupujących! Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem - Myszków, ul. Stawowa 2 Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 23,3 m , położoną w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wolności

Bielsko-Biała,śląskie

8 900 000 zł1 500 m² 5 933 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:385 m²

Wyjątkowa inwestycja w sercu Bielska-Białej. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną przepiękną zabytkową kamienicą. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

734 419 zł75 m² 9 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasna i nowocześnie urządzona kawalerka w ścisłym centrum Katowic. Lokalizacja: ul. Słowackiego 12 Katowice - ścisłe centrum, tuż obok Galerii Katowickiej. Idealnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do zamieszkania, w ładnej okolicy, blisko terenów rekreacyjnych to zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Bytom Stroszek , osiedle Na Wzgórzu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza

Częstochowa,śląskie

425 292 zł51 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie(dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

356 000 zł47 m² 7 621,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na Sprzedaż: designerskie Mieszkanie w Chorzowie Batorym - Gotowe do Zamieszkania! Marzysz o zamieszkaniu w nowoczesnym i stylowym wnętrzu, które nie wymaga żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lisa

Katowice,śląskie

800 zł21 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Lisa 2 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2 3 Piętro Ogrzewanie gazowe Lokalizacja: budynek znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 069 000 zł186 m² 5 756,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom wolnostojący, stan idealny! Śródmieście | Dąbrowa Górnicza ul.Hutnika ZADZWOŃ: Współpracując z HomeOn nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Mazowieckiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lgota Mała

Lgota Mała,śląskie

36 500 zł525 m² 69,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana W pięknej I spokojnej okolicy - Zaledwie 25 minut od Częstochowy oraz 15 minut od Radomska. Lokalizacja I otoczenie Działka posiada niezwykle atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziętka

Piekary Śląskie,śląskie

225 000 zł54 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Jerzego Ziętka. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

78 301 zł3 351 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia obiekt składający się z: a/ hali produkcyjnej składająca się z trzech naw powierzchnia 2295,72 m2, na wyposażeniu 3 suwnice każda po 5t -suwnice sterowane z "wędki".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

695 672 zł78 m² 8 864,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Jedyny taki i zarazem najlepszy układ 4 pokoi na inwestycji_ostatni ogródek wyprzedaż apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Górki,śląskie

215 000 zł1 620 m² 132,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Górki Śląskie,śląskie

440 000 zł400 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 368 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

259 000 zł62 m² 4 177,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 62,18 m 2 - Sosnowiec, klimontów - bezczynszowy, parterowy, dostępny od zaraz. Oferujemy na sprzedaż samodzielny, bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni 62,18 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilamowice

Wilamowice,śląskie

1 280 000 zł140 m² 9 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z garażem i dwomastanowiskamido parkowania pod wiatą położony w pięknym, zielonym miejscu blisko lasu z widokiem na góry. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Myśliwska

Ustroń,śląskie

1 796 070 zł2 603 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym domu z widokiem na góry w spokojnej okolicy, ta działka budowlana w Ustroniu to idealna okazja. Położona w malowniczym, zacisznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

33,75 zł/m²40 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, śródmieście, lokal usługowo-biurowy na wynajem. Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m2, usytuowany w samym centrum miasta na parterze, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

15 600 zł1 200 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia wolne powierzchnie magazynowe do ok. 2.000 m2 znajdujące się w Będzinie z opcją obsługi magazynowej, wysokość max 6m. Teren obiektu jest oświetlony, chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zapolskiej

Piekary Śląskie,śląskie

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowa okazja! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 80 m na pierwszym piętrze w dwurodzinnym domu z ogrodem i dużym garażem. Dom znajduje się w Piekarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chudów

Chudów,śląskie

399 000 zł54 m² 7 413,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

DO zamieszkania! idealne dla rodziny lub pod inwestycję tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu bardzo ładne i ustawne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

411 775 zł45 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Zabrze,śląskie

1 200 zł30 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję wynajem mieszkania w Zabrzu w dzielnicy Helenka w bardzo dobrej cenie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jeden z aneksem kuchennym oraz łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strumieńska

Jasienica,śląskie

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom jednorodzinny 205 m w Jasienicy k. Bielska-Białej - oaza spokoju z prywatnym zejściem do potoku Lokalizacja: jasienica, gmina Jasienica, pow. bielski, woj. śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Częstochowa,śląskie

355 000 zł67 m² 5 282,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 67,2m2, położone w Częstochowie przy ul. Okólnej 105. Mieszkanie o powierzchni 67,20m2 i przynależna do niego piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czyżowicka

Wodzisław Śląski,śląskie

128 000 zł761 m² 168,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta dla osób, które szukają swojego wymarzonego miejsca na dom! Na sprzedaż 7 parceli (każda w całości budowlana!) usytuowanych w malowniczej okolicy, przy ul. Czyżowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przestrzenna

Częstochowa,śląskie

199 900 zł1 886 m² 105,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1886 m | Blisko łowiska | Kawodrza Szukasz miejsca pod inwestycję lub budowę wymarzonego domu? Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1886 m , położoną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza

Częstochowa,śląskie

280 016 zł33 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Częstochowa,śląskie

899 000 zł4 804 m² 187,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki usługowej o powierzchni 4804 m , położonej bezpośrednio przy al. Wojska Polskiego (dk1) w Częstochowie, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

500 000 zł1 600 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Gliwicach rewelacyjna lokalizacja! Oferujemy działki budowlane o łącznej powierzchni 1600 m kw (nr 268/26 i 268/27), położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

677 310 zł67 m² 10 150 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Truskolasy,śląskie

690 000 zł158 m² 4 367,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Interesujący dom Z dużą działką. Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący w miejscowości Truskolasy. Budynek ma ok. 200 m2 powierzchni użytkowej i składa się z: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

443 831 zł41 m² 10 775,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) Wyprzedaż Mieszkań na sarnik stoku najlepszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

666 057 zł68 m² 9 850 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

378 500 zł63 m² 5 998,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne rodzinne mieszkanie z balkonem! Miechowice | Bytom ul. Felińskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

526 530 zł60 m² 8 826,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Szafirove - zamieszkaj pośród natury i blisko miasta Gliwice, ul. Szafirowa - dzielnica Stare Gliwice Osiedle w harmonii z naturą Osiedle Szafirove powstaje na malowniczym, pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwakowska

Tychy,śląskie

355 000 zł45 m² 7 905 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,91 m2. Jest to oferta prywatna. Dzięki temu oszczędzasz na prowizji pośrednika conajmniej 10-12 tys zł! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

735 644 zł78 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Katowice, ul. Słoneczna, dzielnica Wełnowiec-Koszutka Nowoczesność w zielonym otoczeniu Osiedle Na Koszutce powstaje w wyjątkowej lokalizacji - przy ulicy Słonecznej i Korfantego, wśród.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij