dowolna

Ogłoszenia nieruchomości śląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 755 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 755 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Bielsko-Biała,śląskie

391 000 zł46 m² 8 481,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania położonego na spokojnym osiedlu Kopernika. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku, który jest otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Konin,śląskie

99 000 zł838 m² 118,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 838 m , położoną w miejscowości Konin III, gmina Rędziny, powiat częstochowski, województwo śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narciarska

Szczyrk,śląskie

1 237 489 zł52 m² 23 643,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty fort hill - twój drugi dom W szczyrku! Tęsknisz za chwilą wytchnienia na łonie natury? Pragniesz połączyć pracę z przyjemnością? Masz dość rutyny i potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Reymonta

Kamyk,śląskie

218 000 zł2 700 m² 80,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w wgn! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 2700 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Kamyk, gmina Kłobuck, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zubrzyckiego

Świętochłowice,śląskie

169 000 zł29 m² 5 787,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Świętochłowice | piaśniki | kawalerka Z oddzielną kuchnią | niski blok Do sprzedaży oferujemy kawalerkę o powierzchni użytkowej.29m2, położoną w Świętochłowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rudyszwałd

Rudyszwałd,śląskie

219 000 zł163 m² 1 344,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt usługowy o powierzchni ponad 162 metrów kwadratowych ( powierzchnia nie uwzględnia piwnic, które są pod całym obiektem) Działka 0,1682 ha- w mpzp- tereny zabudowy usługowej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Skalna

Mikołów,śląskie

520 000 zł94 m² 5 558,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

= tylko U nas, zapraszamy do umawiania się na prezentację = Oferta sprzedaży wyjątkowego 5 pokojowego mieszkania położonego w Mikołowie, dzielnicy Reta, przy ul. Skalnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niebo na 3 piętrze? Tak to możliwe w nowej inwestycji Atal Sky+ ;) Na wynajem bardzo dobrze doświetlone, świeżo po remoncie mieszkanie dwupokojowe z tarasem. Lokalizacja: atal Sky+ świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Starcza,śląskie

689 000 zł120 m² 5 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? ema Nieruchomości ma dom, który spełni Twoje marzenia! Zlokalizowany na osiedlu przy ul. Polnej w miejscowości Starcza, oferuje połączenie nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zimowa

Częstochowa,śląskie

462 080 zł58 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/2) znajdujący się na parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 57,76m2 + taras o powierzchni 13,13 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Węglowa

Ruda Śląska,śląskie

279 000 zł72 m² 3 884,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jasne, przestronne, położone na parterze, 3 lub 4 pokojowe o powierzchni 71,82 m , zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Węglowej. Do mieszkania przynależy blaszany garaż tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Tarnowskie Góry,śląskie

465 000 zł72 m² 6 424,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami - Tarnowskie Góry, stare Tarnowice, ul. Szwedzka 7a Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Dębowa Góra,śląskie

1 199 000 zł170 m² 7 052,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom główny - gotowy do zamieszkania (ok. 170 m ) W skład nieruchomości wchodzi: przestronny salon z wyjściem na ogród, kuchnia z oknem i miejscem na jadalnię, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

457 600 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Panorama business park ema-nieruchomości Oferuje na sprzedaż: nowy lokal biurowo-handlowo-usługowy znajdujący się w Prestiżowym Centrum Biznesowym w Częstochowie przy ul. Okulickiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Prusa

Blachownia,śląskie

109 000 zł511 m² 213,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz dom dokładnie taki, jak chcesz - bez kompromisów? Przy ul. Prusa w Blachowni czeka na Ciebie 6 działek budowlanych, które otwierają drogę do realizacji Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy

Częstochowa,śląskie

15 000 000 zł3 500 m² 4 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:60

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalna nieruchomość inwestycyjna W prestiżowej lokalizacji - dzielnica podjasnogórska ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż duży budynek o powierzchni użytkowej ok 2500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

29,63 zł/m²14 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nieduży lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, przy Placu Biegańskiego Lokal bardzo przytulny i ładnie naświetlony z dużym oknem. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kominka

Rybnik,śląskie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M5 Rybnik Kardynała Kominka Oferujemy duże, ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70 m , położone na 8. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł51 m² 3 912,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Z balkonem parter pomorska wolne od zaraz! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 4 (50,86 m2) znajdującego się na ul. Pomorskiej na parterze niskiego bloku. Wyjątkowy układ, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Narciarska

Szczyrk,śląskie

1 295 174 zł71 m² 18 142,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty fort hill - twój drugi dom W szczyrku! Zapraszamy do apartamentu pokazowego! Tęsknisz za chwilą wytchnienia na łonie natury? Pragniesz połączyć pracę z przyjemnością? Masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Częstochowa,śląskie

2 850 zł48 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości prezentuje atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji - Częstochowa, śródmieście, przy ul. Jasnogórskiej 3/5. Lokal o powierzchni 47,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza

Częstochowa,śląskie

456 960 zł54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krótka

Częstochowa,śląskie

23,42 zł/m²79 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ema Nieruchomości oferuje na wynajem lokal użytkowy znajdujący się w centrum Częstochowy przy ul. Krótkiej 27a. Lokal o powierzchni 79 m2 znajduje się na III-piętrze w biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Łukaszewicza

Szarlejka,śląskie

248 907 zł8 583 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 8583 m2, położonej przy ul. Łukaszewicza w Szarlejce. Lokalizacja w sąsiedztwie autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

426 768 zł42 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

1 240 380 zł138 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 800 000 zł246 m² 7 302,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 5478 m2 w Pniowcu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żyzna

Częstochowa,śląskie

1 700 000 zł698 m² 2 435,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 671 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością z dużym potencjałem znajdującą się w Częstochowie, przy ulicy Żyznej. Budynek położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

288 999 zł50 m² 5 779,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz - 740 zł Dobra lokalizacja: - blisko Jasna Góra - wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Będzin,śląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa, jeszcze niższa cena - nie przegap tej wyjątkowej okazji! Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu komfortowego mieszkania w Będzinie, w dzielnicy Warpie, przy ul. Pileckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kmicica

Częstochowa,śląskie

679 000 zł85 m² 7 988,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Dom na sprzedaż Częstochowa, ul. Kmicica - nowy dom wolnostojący, stan deweloperski, 85 m , działka 485 m ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Modrzewiowa

Blachownia,śląskie

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Blachownia, ul. Modrzewiowa - Hala z ogromnym potencjałem inwestycyjnym ema Nieruchomości prezentuje ofertę, która może stać się solidnym fundamentem Twojego biznesu. Na sprzedaż hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Częstochowa,śląskie

229 000 zł1 403 m² 163,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż Lokalizacja: częstochowa, ul. Połaniecka, województwo Śląskie, dzielnica Wyczerpy Aniołów , obręb Rząsawy Powierzchnia działki: około 1403 m2 Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

551 531 zł65 m² 8 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy na trzy strony świata, salon z oknami na południe z dużym balkonem 9m2 na chwile prywatnego relaksu. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

758 195 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i przyjemny klimat, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. To 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

1 163 610 zł111 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 110,82 m , z dużym tarasem (34,91 m ) zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelecka

Katowice,śląskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest lokal mieszkalny znajdujący się przy ul. Strzeleckiej 8a o powierzchni użytkowej 37m2, który obejmuje dwa pokoje, w tym pokój z aneksem kuchennym i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jaskrów,śląskie

419 000 zł4 850 m² 86,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna duża działka budowlana pod lasem tylko 10 minut od centrum Częstochowy! ema Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży dużą działkę zlokalizowaną w miejscowości Jaskrów przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Katowice,śląskie

678 317 zł49 m² 13 880 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,87 m , zlokalizowane na 5. piętrze prestiżowej inwestycji na w Katowicach. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

990 zł18 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m przy ul. Dąbrowskiego 8 w Częstochowie, z zamykanym podwórkiem, w pobliżu Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.