dowolna

Budynki użytkowe na wynajem śląskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

591 ogłoszeń

16 560 zł720 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn o powierzchni 720m2 Konstrukcja murowana Wysokość 5-7 Rozładunek z poziomu 0 1 brama Posadzka niepylna Możliwość wynajmu powierzchni biurowo - socjalnej Media: prąd Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł28,80 m² 26,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża kontener morski Proponuję do wynajęcia wolnostojący kontener o powierzchni 28,8 m 2 położony w kompleksie handlowo-magazynowo-usługowym. Powierzchnia sześcienna.

Szczegóły ogłoszenia

7 169 zł274 m² 26,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyn oraz biura o całkowitej powierzchni 274m2 w Gliwicach. Lokal znajduję się na pierwszym piętrze. Dostępne media: -prąd -woda -kanalizacja Wynajem na minimum 3.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł650 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Oferujemy do wynajęcia duży obiekt handlowo- usługowy położony przy głównej drodze w miejscowości Kamyk. Budynek o pow 650 mkw składa się z głównej sali sprzedaży, magazynu. kilku.

Szczegóły ogłoszenia

4 760 zł340 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| hala magazynowo-produkcyjna W tychach Oferujemy do wynajmu obiekt magazynowo-produkcyjny położony w Tychach - w dzielnicy Mąkołowiec. Oferowana nieruchomość o powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

53 951 zł2 062 m² 26,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyny o łącznej powierzchni 2062m2 na parterze w Gliwicach Nieruchomość składa się z lokalu o powierzchni około 1537m2 oraz antresoli o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł1 600 m² 19,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala z suwnicą o pow. 1600 m2 Hala produkcyjna posiada: - wysokość w szczycie 12 m, - podnośną na 9,5m suwnicę 12,5t (możliwość zamontowania o większym udźwigu), - duże bramy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł170 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajęcia halę przemysłową pod działalność magazynową i usługową, znajdującą się w Mysłowicach. Cena wynajmu 5500,00 zł netto Opis budynku hali: budynek ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

67 392 zł2 381 m² 28,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuje do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o następujących powierzchniach 1. moduł D o powierzchni 2,156m2 + powierzchnie socjalno-biurowe 225m2 lub 2. moduł bc o powierzchni 2,471m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 335 zł489 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: wydzielona powierzchnia magazynowa 489m 2 : -2 bramy z poziomu 0, -doświetlenie światłem dziennym przez okna, -posadzka betonowa, -wysokość 4,5-6m, -plac składowy dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

11 920 zł596 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję halę magazynowo-warsztatową do wynajęcia w Mysłowicach, o powierzchni 596 m kw. Opis obiektu: obiekt składa się z 1 hali i pomieszczeń biurowych i socjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:880 m²

Międzyrzecze górne budynek usługowo-mieszkalny Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu budynku wolnostojącego położonego w Międzyrzeczu Górnym. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

9 526 zł433 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Na wynajem hala z częścią warsztatową, magazynową i biurową 433 m | Bielsko-Biała | działka 1 501 m Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

14 700 zł1 225 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, ścisłe centrum Proponuje do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 1225m 2 położoną na pierwszym pietrze nieopodal Centrum. Hala składa się hali głównej z magazynem.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł76 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem nieruchomości składa się z: biuro 12 m2, hala 64 m2, wiata 24m2 teren 400 m2 Biuro z płyty warstwowej (styropian) z częścią biurową i sanitariatem (toaleta i prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn o powierzchni 695 m2 Wysokość hali 10m Siatka słupów 12m x 12m Posadzka przemysłowa niepylna Nośność posadzki 5 t Rozładunek przez 1 dok, możliwość poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł735 m² 4,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:735 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego obiektu użytkowego z zabudową biurową, zlokalizowanego przy ul. Śląskiej w Kłobucku tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

68 400 zł2 280 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala konstrukcji murowanej = wysoka odporność ogniowa. Konstrukcja hali; stopy, ława i płyta żelbetowa prefabrykowana. ściany płyta warstwowa Własna trafostacja na obiekcie. Brama wjazdowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł783 m² 28,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża miasta teren Z utwardzonym placem manewrowym teren przemysłowy Proponuje do wynajęcia kompleks obiektów o łącznej powierzchni 783m 2 położony na działce 1800m 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 250m.kw., atrakcyjnie położona w okolicy ul. Bór. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do Centrum i trasy dk-1 Warszawa-Katowice. Na.

Szczegóły ogłoszenia

13 839 zł629,05 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża miasta teren przemysłowy Proponuje do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 629,05m 2 położoną na parterze obiektu produkcyjno-magazynowego. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 zł1 280 m² 5,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu hale na wynajem w dzielnicy Lisiniec. Usytuowaną w śród zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia całkowita hali wynosi 1280 m2, na którą składają się dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna Hala Magazynowo-Usługowa 300 m z przestrzenią biurową, pomieszczeniem socjalnym i toaletą w bryle. Wysoki Standard Bezpośrednio przy dw Oferujemy do wynajęcia nową, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

31 700 zł1 600 m² 19,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia : powierzchnia hali magazynowo produkcyjnej 1585m2 specyfikacja techniczna: -wymiary hali 18m x 88m -posadzka betonowa niepylna -wysokość 6m do 6,7m, -wjazd z poziomu "0" (brama.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek usługowy Do wynajęcia lokal użytkowy z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealny pod działalność usługową, biurową lub handlową. Lokal wymaga remontu, co daje przyszłemu Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:56 059 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Hale przemysłowe i magazynowe do wynajęcia Czechowice-Dziedzice teren dawnej Zapałkowni ul. Łukasiewicza 5 Opis nieruchomości Na wynajem oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: budynek hali magazynowo produkcyjnej o powierzchni 1000m2 , specyfikacja techniczna: - wymiary 10,82 x 96m - na powierzchni zabudowano biuro magazyniera około 30m2 -posadzka betonowa.