dowolna

Domy na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży domów

3 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 879 ogłoszeń

480 000 zł206 m² 2 330,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej dla 2 rodzin - Kalety Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Kaletach, o powierzchni całkowitej 179 m oraz 130,4 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł360 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom bliźniak w bardzo dobrej lokalizacji w Częstochowie, dzielnica Lisiniec. Duża działka, wymiary to ok. 180 m x 26 m, powierzchnia: 4600 mkw. Możliwy wjazd z dwóch stron. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł226,42 m² 2 870,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przestronny dom dla Rodziny w spokojnej części Będzina Dom wolnostojący z ogrodem i garażem | Będzin Małobądz | Duży potencjał | do remontu Idealna propozycja dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł260 m² 12 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 260 m2 z garażem, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:672 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Złatnej - otoczona górami, idealna dla rodziny oraz inwestycję. Proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:488 m²

Tylko U nas! Wyjątkowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Świętochłowice, ul. Jaśminowa 6 Komfort, prywatność, świetna komunikacja - idealny dla rodziny lub pod działalność!.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Częstochowa, lisiniec, ul. Tarnowska - dom z działką - sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi : - dom piętrowy z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł127 m² 5 787,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:815 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   okazja! Nowoczesny dom na sprzedaż Stara Wieś k. Bielska tylko 10 min do centrum Bielska Białej. Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł600 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Unikatowa oferta w wyjątkowej lokalizacji - Brenna, powiat cieszyński, województwo śląskie. * kliknij w ikonę Video, aby zobaczyć film z drona. Oferujemy na sprzedaż, bardzo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 000 zł203,16 m² 3 681,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Siemianowicach Ślaskich przy ul. Walerego Łukasińskiego 45 (michałkowice). Dostępne do zakupu są aktualnie 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł117 m² 12 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Posiadamy w ofercie nowy, luksusowo wyposażony dom, projektowany i wyposażony z myślą o bardzo wymagającym Kliencie. Dom zlokalizowany jest w malowniczej Cisownicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł163 m² 7 914,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:910 m²

Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer (jeżeli spacer nie jest tu widoczny to zapraszamy na naszą stronę) Wyjątkowy Dom.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł261 m² 2 984,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 210m2 + garaż 21 m2. Znajdujący się w miejscowości Poczesna na nowo powstałym zamkniętym osiedlu Modrzewiowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - zielona Kostuchna Cena: 1 250 000 zł (+ 50 000 pln za wyposażenie)| Powierzchnia użytkowa: 150 m | Powierzchnia działki: 400 m | Typ.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Prestiżowa lokalizacja - Bażantowo, katowice Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony , położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Katowice - Bażantowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł165,63 m² 6 097,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:904 m²

Ostatni taki Dom w spokojnym miejscu prowadzi: aleja Nieruchomości lokalizacja: olsztyn O domu: mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł119 m² 7 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

0% prowizji. Zakup od Inwestora! Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 2a ma 119m2 i składa się z: na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł200 m² 1 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:922 m²

Duży dom = duże możliwości ***oferta na wyłączność*** Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni około 220 m 2 , usytuowany na 922-metrowej działce w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

!top oferta w naszym biurze! klimatyczny dworek o pow. ok 169m2 położony w jasienicy na kameralnej działce o pow. 400m 2 z wieloma możliwościami adaptacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł85 m² 3 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:870 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 85 m, usytuowany na dużej działce o powierzchni około 870 m, na której znajduje się również dwupoziomowy budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł125,09 m² 4 396,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

To propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do miast aglomeracji. Nieruchomość łączy funkcjonalny układ, nowoczesny projekt i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł118,66 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

! bez prowizji! Dom w zabudowie szeregowej stan deweloperski, 118,66 m Tarnowskie Góry, bobrowniki Lokalizacja: tarnowskie Góry / Bobrowniki Inwestycja: zabudowa szeregowa nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł123 m² 5 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 462 m²

Na sprzedaż oferujemy nowo budowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 123 m, położony w miejscowości Łaziska, w gminie Godów (powiat wodzisławski) z ekspresowym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,28 m² 7 909,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłe mieszkanie - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł126 m² 5 674,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny Bliźniak na sprzedaż stan deweloperski | 126 m | działka ok. 400 m 0% prowizji od kupującego Na sprzedaż nowoczesny blizniak w stanie deweloperskim o powierzchni 126.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Okazja! Nowa nisza cena! Dom w okolicy jezior Pogoria! Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym Dąbrowa Górnicza Ujejsce ul.Kryniczna blisko trasy S1 i w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł210 m² 3 285,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:231 m²

Dom w zabudowie szeregowej-środkowy segment- po częściowym remoncie (stan do zamieszkania), rybnik, dzielnica Boguszowice, działka o powierzchni ok.231 m2, podpiwniczenie, garaż + 4 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł215 m² 7 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! dom wolnostojący W spokojnej okolicy nowego chechła Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 177,60 m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł136 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 837 m z rozpoczętą budową domu wolnostojącego o planowanej powierzchni użytkowej 136 m . Co zawiera cena?działka budowlana Ławy fundamentowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony przy ul. Lipowej w Rybniku, na kameralnym osiedlu składającym się z 11 domów w zabudowie szeregowej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:648 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w Częstochowie, w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Wodzickiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Funkcjonalny budynek w malowniczej lokalizacji! Zdjęcia przedstawiają budynek wybudowany wg tego samego projektu - już sprzedany - zlokalizowany po sąsiedzku. Oferujemy do sprzedaży budynek który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł123 m² 7 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedaży dom (123,02 m2 powierzchni użytkowej, działka 629 m2), który spełnia warunki wymagających i jednocześnie rozsądnych nabywców. W zasadzie wystarczy go umeblować. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł129 m² 10 844,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy gotowy dom z bali - całoroczny, zlokalizowany w sercu Beskidów! Gotowy do odbioru! Oferujemy gotowy do odbioru wyjątkowy, całoroczny dom w malowniczej Istebnej, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - nakło śląskie Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 140 m , zlokalizowany w Nakle Śląskim, na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł165 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Na sprzedaż: dom w Kleszczowej, gmina Pilica, powiat zawierciański Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dom położony w miejscowości Kleszczowa, w gminie Pilica, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł480 m² 2 081,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym. Funkcjonalny, duży dom w zabudowie szeregowej z wyodrębnionymi pięcioma lokalami. Szukasz nieruchomości pod inwestycję. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł187 m² 4 192,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 737 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na działce ok 3737 m 784 000 zł Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej, kameralnej części Częstochowy przy ul. Komornickiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Jeżeli szukasz niedużego domu do generalnego remontu - ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom wolnostojący o powierzchni 70 m2 zlokalizowany w Dębieńsku na działce.