dowolna

Domy na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży domów

3 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 895 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Psary

Psary,śląskie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży nowoczesny, inteligentny dom - spokojna okolica - będzin/psary. Dom wolnostojący na działce o pow. 700 m2, urządzonej , w całości ogrodzonej. Nowoczesna bryła budynku - 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Strzybnica

Tarnowskie Góry,śląskie

720 000 zł160 m² 4 482,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferta na wyłączność. Dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny. Budynek wykończony - wysoka jakość materiałów wykończeniowych. W kuchni meble w zabudowie. Instalacje pełne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

499 000 zł120 m² 4 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowych apartamentów z garażami i ogrodami znajdujących się w Tarnowskich Górach-Reptach Śląskich. Chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąb

Katowice,śląskie

1 190 000 zł245 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na pograniczu Koszutki i dzielnicy Dąb w Katowicach! Dom z ogromnym potencjałem rozbudowy oraz przebudowy! Nieruchomość składa się z : -działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferta tylko w naszym biurze! Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomości w zabudowie bliźniaczej, położoną w ekskluzywnej części dzielnicy Parkitka. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wyry

Wyry,śląskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Wyry - kopaniny klucze W biurze Wyry - wieś o korzystnym położeniu geograficznym w otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej jak również sąsiedztwie miast takich jak, mikołów, tychy, kobiór,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Strzybnica

Tarnowskie Góry,śląskie

750 000 zł123 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa oferta - nowoczesny dom parterowy z częściowo zagospodarowaną działką na Strzybnicy. Sprzedawany w stanie deweloperskim. Powierzchnia całkowita domu 124m2, powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Bojszów,śląskie

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Bojszów. Oferta bez prowizji od kupującego. Nieruchomość, położona jest kilkanaście kilometrów od centrum Gliwic. W centralnej części miejscowości , w pierwszej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

320 000 zł170 m² 1 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Prezentujemy dom w topowej lokalizacji droga wojewódzka 935 Rybnik - Racibórz. Dom znajduje się w Rybniku na granicy z Rydułtowami. Tylko 6,5 km od ścisłego Centrum Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kończyce Małe

Kończyce Małe,śląskie

95 000 zł90 m² 1 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wolnostąjący budynek mieszkalny z lat dwudziestych, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok 90 m , zlokalizowany w Kończycach Małych przy ul. Korczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrzosowa,śląskie

490 000 zł146 m² 3 353,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Jesteś w trakcie poszukiwań swojego wymarzonego domu? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj się z poniższą ofertą! lokalizacja I otoczenie Dom zlokalizowany jest zaledwie 8km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzyce

Gorzyce,śląskie

549 000 zł112 m² 4 906,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:748 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny, który jest w atrakcyjnej cenie i spokojnej okolicy? Marzysz o swoim miejscu, gdzie będziesz mógł wypocząć? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niegowoniczki

Niegowoniczki,śląskie

920 000 zł217 m² 4 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Niegowoniczkach położony przy głównej ulicy, na parceli o wielkości .ok. 13 a. Powierzchnia użytkowa parteru: 76,34 m kw., poddasza mieszkalnego: 64,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orła Białego

Mysłowice,śląskie

1 199 000 zł140 m² 8 573,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:524 m²

Nowoczesny Dom w cichej zielonej okolicy. Cena do negocjacji. Jeśli poszukujesz pięknego, gotowego do wprowadzenia domu w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Blachownia,śląskie

365 000 zł170 m² 2 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:844 m²

Aleja Nieruchomości oferuje na sprzedaż kamienicę(169m2) położoną na działce 844m2 w miejscowości Blachownia przy ul.Leśnej.W pobliżu zlokalizowane są placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Zabrze,śląskie

1 350 000 zł230 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jedyna taka oferta - tylko w naszym biurze! Przedstawiam na sprzedaż w pełni wykończony, umelblowany I wyposażony dom jednorodzinny w jednej z najlepszych lokalizacji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilcza

Wilcza,śląskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:938 m²

Nowa niższa cena Z 600 tys zł na 550 tys. ZŁ oferta ważna do końca roku 2023! 0 % prowizji dla kupującego! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

529 000 zł121 m² 4 388,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:623 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny, który jest w atrakcyjnej cenie? Chcesz mieć kawałek swojego trawnika, gdzie będziesz mógł wypocząć? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Sprzedam piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Garnek,śląskie

415 000 zł71 m² 5 845,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży uroczy, funkcjonalny, niewielki dom jednorodzinny, w miejscowości Garnek, gmina Kłomnice. Budynek jest po remoncie kapitalnym, który został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaborze,śląskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:844 m²

Domek w atrakcyjnej cenie 350.000 zł. gotowy do zamieszkania, na działce o powierzchni 844 m2, usytuowany w miejscowości Zaborze gmina Chybie. Budynek drewniany zbudowany w systemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Żerniki

Gliwice,śląskie

1 285 000 zł184 m² 6 979,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowy,komfortowy dom z 2021 r,położony na działce 980 m2,w niezwykle kameralnym,cichym i spokojnym miejscu Gliwic w dzielnicy Żerniki.Miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Woźniki

Woźniki,śląskie

395 000 zł75 m² 5 272,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:838 m²

Dom w cichej zielonej okolicy, z którego w szybki sposób dojedziesz do Częstochowy, lublińca, bytomia, tarnowskich Gór Dom godny polecenia dla ludzi ceniących spokój jaki daje bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Borowa Wieś

Mikołów,śląskie

690 000 zł123 m² 5 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dostępny segment zewnętrzny na dużej działce wsród nowej zabudowy jednorodzinnej. Bez opłat pośrednictwa dla Kupującego. Oferujemy do wyboru ostatni funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Makoszowy

Zabrze,śląskie

400 000 zł240 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:770 m²

Makoszowy. Kamienica z początku XX wieku, w której funkcjonują obecnie cztery mieszkania - możliwość przebudowy i zmiany ilości mieszkań. Pow. budynku ok. 240 m2. Pow. działki 770 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Czyżowice,śląskie

289 000 zł130 m² 2 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Szukasz przestronnego domu, w spokojnej okolicy, blisko miasta Wodzisław Śląski? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej j ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzezinka

Gliwice,śląskie

990 000 zł152 m² 6 513,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania: pierwsze domy na nowym osiedlu w Gliwicach w dzielnicy Brzezinka. Dobrze zaprojektowane i solidnie wykonane domy. Idealnie doświetlone poprzez duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Skrzetuskiego

Częstochowa,śląskie

745 000 zł148 m² 5 035,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym domu, który oszczędza energię! nowoczesne osiedle domów ekologicznych W zabudowie szeregowej I bliźniaczej Położone pośród zielonych terenów ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

720 000 zł160 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

1 450 000 zł780 m² 1 858,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Nieruchomość inwestycyjna *pensjonat*hotel*aparthotel*możliwość wydzielenia lokali Z osobnymi kw Główne atuty nieruchomości: piekny widok bliskość obiektów rekreacyjnych doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyrów

Przyrów,śląskie

319 000 zł159 m² 2 006,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

2 006,29zł/m2! Bardzo ciekawa oferta sprzedaży domu w Przyrowie dom piętrowy o powierzchni całkowitej 159m2 przeznaczony do remontu. Parter domu (79m2) nieużytkowany od kilku lat. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zawodzie

Częstochowa,śląskie

350 000 zł218 m² 1 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:971 m²

Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Dom w cenie dużego mieszkania do własnej aranżacji. Jeżeli chcesz mieć dom w Częstochowie z szybkim dojazdem do centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przerwy-Tetmajera

Rydułtowy,śląskie

250 000 zł210 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wynajęty dom - gwarantowany dochód Co powiesz na lokalizację z daleka od drogi? Najprawdopodobniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

380 000 zł194 m² 1 958,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Chcesz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki? Dom na ul. Marii Konopnickiej w Pszowie Ci to zapewni. Jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

790 000 zł143 m² 5 524,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bezpośrednia. Nie nawiązuję współpracy z biurami nieruchomości. Dom jednorodzinny w Górkach Wielkich mieszczący się na 10ar działce. Piękny zadbany ogród z tyłu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łodygowice

Łodygowice,śląskie

880 000 zł150 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się Z propozycją domu położonego W łodygowicach nieruchomość O wysokim standardzie. Gotowa do zamieszkania. Dom położony W cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł124 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny i Energooszczędny Dom w Łaziskach Górnych - Brada. Inwestycja W trakcie powstawania Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy i energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernichów

Czernichów,śląskie

425 000 zł101 m² 4 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Czernichów pow. żywiecki - sympatyczny dom jednorodzinny z 2007 r. o pow. użytk.101 mkw. położony na ogrodzonej działce o pow. 786 mkw. w zacisznym miejscu wśród gór. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 200 000 zł200 m² 5 990,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecam serdecznie nowy, siedmioletni dom wolnostojący W gliwicach posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany z porotermu, ocieplony styropianem, ze spadzistym dachem krytym dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sól

Sól,śląskie

350 000 zł204 m² 1 715,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 827 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w powiecie Żywieckim w miejscowości Sól Kiczora. Dom położony jest na pięknej działce o powierzchni 1827m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

569 000 zł136 m² 4 183,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowy dom! oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( skrajny- działka 360m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z: przestronnego salonu z jadalnią (z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Papierowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł115 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

2600zł/m2! Bardzo ciekawa alternatywa dla mieszkania! Szukasz mieszkania, w którym chcesz spędzić resztę życia? A co jeśli w tej samej cenie możesz mieć dom z własnym.