dowolna

Domy na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży domów

3 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 875 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

815 000 zł120 m² 6 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Wyjątkowy, ekonomiczny dom po kapitalnym remoncie nowoczesny styl, klimat i zero nakładów! Na sprzedaż niepowtarzalny dom o powierzchni ok. 120 m , położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Dom do własnej aranżacji na dużej działce - las tuż obok! Na sprzedaż dom do własnej aranżacji położony w Rybniku przy ul. Buhla (zebrzydowice), w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł125,64 m² 4 767,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim Mszana, blisko A1 Jeśli szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do głównych tras ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł137,56 m² 4 354,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

Idealny dom dla dużej rodziny atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Rybnika! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z garażem, położony przy ul. Karłowicza, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Dom do własnej aranżacji w spokojnej części Rybnika Golejów, ul. Morwowa Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w Rybniku - dzielnicy Golejów, przy cichej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Przestronny dom 185 m - działka 1660 m - wszystkie media Piękny dom z dużą działką i funkcjonalnym układem. Idealna baza do własnej aranżacji możesz wprowadzić się od razu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł183 m² 5 737,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom piętrowy, wolnostojący o powierzchni użytkowej 183 m2 - położony w miejscowości Cisie, gmina Blachownia, 15 km od Częstochowy. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w gminie Mykanów, zaledwie 17 minut jazdy od Częstochowy, przy jednej z głównych ulic, z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Kokawa to spokojna, malownicza miejscowość położona w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim, na terenie gminy Mykanów. Okolica charakteryzuje się luźną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł322 m² 4 503,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w Żorach. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej, a zarazem doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł239,53 m² 2 901,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Nowa niższa cena! przestronny, w świetnej lokalizacji dom wolnostojący żory - zachód jedno lub dwurodzinny do ścisłego centrum żor ok. 2,5km - 20 min. pieszo do rybnika - ok. 12 km do gliwic -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w sercu malowniczych Rud! Idealny dla dwóch rodzin lub pod działalność gospodarczą Prezentujemy ofertę sprzedaży domu położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł112 m² 5 089,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wraz z garażem. Gotowa inwestycja - dostępna od ręki! Nowa inwestycja w świetnej lokalizacji , blisko do centrum Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł199 m² 3 261,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny i wyjątkowy dom wolnostojący na działce o pow. 2111 m2, położony w Rybniku-Niedobczycach. Dom w wyjątkowym klimacie, budowany z czerwonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł127 m² 10 228,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach na Osiedlu Sielanka Dom.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł210 m² 2 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ustroń - dom z klimatem o pow. całkowitej 210 m2,mieszkalnej 160 m2, działka 12 ar, zagospodarowana. Dodatkowym atutem jest budynek gospodarczy z garażem na 2 samochody o pow. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł240 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2015

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Dom wybudowany z najlepszych materiałów Wienerberger Porotherm dryfix ,styropian 18cm grafit, okna z roletami elektrycznymi 3 szybowe także dachowe, dachówka ceramiczna karpiówka , 300m2 bruku.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł164 m² 10 060,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Szukasz nieruchomości, która nie wymaga kompromisów? Prezentujemy wolnostojący dom o wysokim standardzie, zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i relaksie. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:984 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Borowianka, przy ul. Tartakowej. Nr ewid. 226/15, obręb Borowianka. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł200,51 m² 6 882,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Brennej | piękne widoki na Beskid Śląski Oferujemy na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom wolnostojący, położony w malowniczej Brennej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony Pisarzowicach. Nieruchomość idealna dla rodziny poszukującej komfortu, przestrzeni oraz pełnej infrastruktury technicznej, z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł340 m² 6 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Najbardziej słoneczne miejsce w Szczyrku - południowo wschodni stok. Kawałek od centrum i jeszcze trochę w górę. Rzut beretem od Beskid Sport.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł124 m² 6 911,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Zamieszkaj w Rybniku przy lesie w domu o pow 124 m z działką 213 m To miejsce, to prawdziwa oaza spokoju. Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć a jednocześnie szybko.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł248 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferta na wyłączność tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia Państwu na sprzedaż dom z potencjałem mieszkalnym i biznesowym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł160 m² 7 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 160 m | działka 1000 m | Kościelec, gm. Rędziny | 17 km od Częstochowy Szukasz przestronnego domu z ogrodem, w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowy dom | 110 m | 4 pokoje | działka narożna 700 m | Dźbów, częstochowa Przedstawiam nowy dom piętrowy, w którym masz wpływ na finalny standard wykończenia? Ta oferta daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 000 zł118,02 m² 3 287,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy Orzesza Zgoń. Powierzchnia całkowita 118,02 m2 Powierzchnia zabudowy 59,01 m2 Powierzchnia użytkowa 71,28 m2 Budynek położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł159 m² 5 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż ostatni wolny dom o powierzchni 159 m na kameralnym Zacisznym Osiedlu przy ul. Irysów w Czeladzi. To środkowy segment w nowoczesnej zabudowie (zestaw tylko 3 domów), który.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł212,01 m² 4 009,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:922 m²

Na sprzedaż dom w Będzinie - Grodziec, ul. Miłosza Na sprzedaż przestronny, czterokondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 212 m , położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, ponadczasowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 250m2 a użytkowej 150m2 m2 położony na działce o powierzchni 1021 m2pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Huta Stara A, gmina Poczesna Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Huta Stara, gmina Poczesna , która może pełnić funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Budynek w centrum Rybnika l! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł143,08 m² 6 919,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Super oferta! Segment z garażem wolnostojącym w Szałszy gotowy dom W stanie deweloperskim / oddany do użytkowania + pełne zagospodarowanie części wspólnych osiedla. Biuro sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 731 m²

Agata kubik Agent prowadzący   Przedstawiamy atrakcyjną ofertę nieruchomości w malowniczej miejscowości Koniaków na południowym stoku góry Ochodzita. ul. Pietraszyna za numerem 597.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł83,23 m² 7 437,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatni dom na osiedlu sielskim II Dbamy aby nasze osiedla powstawały w najlepszych lokalizacjach, blisko przyrody ale również wygodnych na co dzień. Inwestycja znajduje się na końcu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł162 m² 2 870,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

Na sprzedaż oferujemy połowę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 162 m2, położoną w urokliwej, zielonej i spokojnej dzielnicy Bytomia - Stolarzowicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł136 m² 4 926,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 136 m2, położony na przestronnej działce o powierzchni 999 m2, w zielonej i spokojnej dzielnicy Bytomia - Stolarzowicach.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł74 m² 3 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:74 m²

Oferujemy na sprzedaż środkowy segment o powierzchni 74 m2, położony w zabudowie szeregowej przy ul. Woźniaka w Bytomiu. Budynek przeznaczony jest do remontu, co stwarza możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 876 543 zł710 m² 4 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Pensjonat 710 m w buczkowicach - dochód od dnia pierwszego! Inwestycja w sercu Beskidów? 6 minut od Szczyrku, 1599 m działki, 15 pokoi (do 60 gości) - gotowy biznes z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Dom wolnostojący położony w malowniczej wiosce Bargłówka pośród lasów (20 km. od Gliwic) z dwoma tarasami, otoczony ogrodem, z osobnym garażem (dwa stanowiska 48 m2) oraz schowkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł190 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom wolnostojący 190 m z działką 783 m | Goczałkowice-Zdrój Dwa niezależne wejścia - idealna inwestycja lub dom wielopokoleniowy kluczowe atuty - dlaczego to wyjątkowa okazja: ta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij