dowolna

Domy na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży domów

3 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 879 ogłoszeń

1 700 000 zł185 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Jeżeli szukasz wolnostojącego domu + dużego garażu na 2 samochody + dostęp do jeziora 100m - to już nie szukaj dalej! Ta nieruchomość spełnia te warunki i nie tylko! Przedstawiam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:716 m²

0% prowizji! Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w atrakcyjnej lokalizacji w powiecie rybnickim Czerwionka-Leszczyna. Do sprzedaży dom jednorodzinny, parterowy, niepodpiwniczony (z.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł290 m² 4 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Jaworznie, o powierzchni mieszkalnej 290 m2, działka 1140 m2, sprzedam, 1 190 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość z pomocą wgn Orzesze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w Glince w pobliżu skrętu na Butorówkę i Smereków oraz Geoparku Glinka. W jej skład wchodzą : duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł129 m² 5 806,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:923 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nowa inwestycja - cztery domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej. Budynki będą stały na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 000 zł70 m² 7 671,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednia sprzedaż mieszkań - kupujący nie płacą prowizji od zakupu oraz pcc. Mieszkania znajdują się w Kozach 10 minut od Bielska-Białej przy ulicy Zawiłej 6b oraz Wapiennej 36k. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł135 m² 11 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 130 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł390 m² 3 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Twój kawałek górskiego raju z widokiem na Złoty Groń Dom z duszą w Istebnej! Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię widok na ośnieżone stoki, a wieczory umila szum wiatru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł150,83 m² 7 160,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150,83 m , zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł240 m² 5 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

NA sprzedaż wyjątkowo komfortowy, urokliwy dom W malowniczym otoczeniu. Możliwość szybkiego zamieszkania W umeblowanym I W pełni wyposażonym domu. Cena 1.349.000 zł za dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł154,65 m² 4 519,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Pozostał już ostatni dom Nowoczesny bliźniak w sercu Żor. Zamieszkaj tam, gdzie wszystko masz pod ręką! Szukasz miejsca, które łączy styl, wygodę i świetną lokalizację? Ten nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom z widokiem na góry - 150 m , duża działka i potencjał na dwa mieszkania. Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na góry i dużą działką, którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł330 m² 3 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom trzy-lokalowy - do nabycia w całości lub jako osobne mieszkania z dodatkową działką Przedstawiamy do sprzedaży sporych rozmiarów dom położony w Pietrzykowicach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł184,65 m² 10 181,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Drogi Kliencie! Czy pamiętasz, ile razy marzyłeś o tym, że zostawiasz hałaśliwe centrum miasta i zmieniasz adres na taki w oddali od wielkomiejskiego zgiełku? A może masz wizję.

Szczegóły ogłoszenia

398 200 zł300 m² 1 327,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale aranżacyjnym, położony przy ul. Zamenhoffa w Myszkowie. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 568 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł185,21 m² 4 260,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok 185,21m2. w miejscowości Kłobuck przy ul. Głowackiego na działce o powierzchni 665m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:647 m²

Na sprzedaż wyjątkowy budynek w Katowicach Brynowie, spełnij swoje marzenie o idealnym miejscu w prestiżowej dzielnicy Katowic. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł100 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

Nowa niższa cena w wiosennej odsłonie:) atrakcyjna lokalizacja: - z pięknym widokiem na góry i las - w bocznej ulicy stanowiącej enklawę domów jednorodzinnych całorocznych.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł170 m² 3 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom z dużą działką w dobrej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom, położony na dużej działce, gotowy do zakupu od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Tylko u nas w ofercie! Szukasz działki pod wymarzony dom? Bliskość natury oraz dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Kamienica Z lokalami użytkowymi od frontu Oferujemy do sprzedaży kamienicę na dużej działce o pow. 3500mkw zlokalizowaną przy jednej z najważniejszych ulic w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł762 m² 2 362,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:521 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy w centrum Tarnowskich Gór. Budynek frontowy połączony z lewym skrzydłem z tylną oficyną. W budynku znajduje się 8 mieszkań (bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł518 m² 8 494,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 628 m²

Monumentalna rezydencja grancząca Z lasem Okazja Inwestycyjna | Rezydencja 518 m | 30% Poniżej Wyceny Prezentujemy unikalną ofertę rezydencji na sprzedaż. Monumentalna rezydencja o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł210,90 m² 5 642,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:948 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 187,8 m2 + garaż o powierzchni 23,1 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedam, komfortowy dom, gotowy do zamieszkania, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni całkowitej około 200 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł230 m² 8 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:778 m²

Oferta biura nieruchomości ustroń Na sprzedaż wyjątkowa, stylowa willa z funkcją pensjonatową w samym sercu Ustronia! Opis nieruchomości: przestronna i klimatyczna willa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł174,54 m² 3 380,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Poznaj ofertę nieruchomości w sercu Beskidu Żywieckiego - w malowniczej Milówce! Budynek wolnostojący, jednorodzinny z 2019 roku ( w budowie), murowana i starannie ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Tylko U nas! *** oferta na wyłączność *** dobra lokalizacja! Cicha okolica domów jednorodzinnych. DO remontu Chruszczobrób Dom posadowiony na działce o powierzchni 429 m2( we.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł300 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:874 m²

Dom z potencjałem dla rodziny lub inwestora | 214 m | działka 874 m | Rydułtowy, ul. Raciborska 474 Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 214 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:860 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący Z doskonałym dojazdem do trasy dk94 I S1! urządzona I zagospodarowana działka 860M! 3 garaże! budynek gospodarczy! dom W bardzo dobrym stanie.