dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 689 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną dla której wydano wzzit. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Podjasnogórskiej o powierzchni 723 mkw. Zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

199 625 zł1 597 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Siemonia, widokowa działka mieszkaniowo-usługowa połozona w spokojnym miejscu przy mało ruchliwej drodze gminnej. Działka o powierzchni 1597m2, szerokości od wjazdu 15m, w głąb 109,5m.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 092 m² 109,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji Szukasz działki blisko natury? Jednocześnie cenisz sobie wygodę i dobrą lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę budowlaną w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

201 705 zł791 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 6 791 m - Harcerska Osada, orzesze (ul. Odkrywców) Jedyne tak urocze miejsce w Orzeszu Kształt i parametry 22m x 36m - idealna pod klasyczny bungalow, dom z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł7 879 m² 15,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 7 879 m , położona w miejscowości Zabijak przy ul. Śląskiej, w spokojnym i naturalnym otoczeniu lasów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Studio Na sprzedaż grunt budowlany o powierzchni 1305 m, składający się z dwóch działek budowlanych o numerach 964/14 i 964/15, położony w widokowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł10 220 m² 127,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje atrakcyjny grunt usługowy zlokalizowany w gminie Poczesna w miejscowości Wrzosowa, tuż przy dk1. Podstawowe informacje: całkowita powierzchnia: ok. 1,022.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna! Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 1200 m2 położona w Połomii - gmina Tworóg. Działka w kształcie prostokąta. Media: prąd w drodze wewnętrznej, woda.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 440 m² 106,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2440 m2 , położoną w miejscowości pierzchno , w gminie Wręczyca Wielka. Wymiary działki : 24m x 102m; dojazd : drogą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 368 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w popularnej i cenionej części Bielsko-Biała - w malowniczej Wapienicy. Nieruchomości znajdują się zaledwie 2,5 km od centrum Wapienicy oraz 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł790 m² 303,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w ładnej i spokojnej lokalizacji w Jaworznie, dzielnica Ciężkowice. W miejscowym planie zagospodarowanie cały teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 106 m² 176,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W realton! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki zlokalizowanej w Bieruniu, dzielnica Ściernie. Działka zlokalizowana przy głównej ulicy Warszawskiej (dk44).

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tuż przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 1600 m2 przy ul. Wesołej w Kaletach - bezpośrednio przy lesie, w spokojnej, zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 233 m² 60,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: powierzchnia działki 1233m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

143 400 zł1 195 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1195m2, położona w miejscowości Wysoka gmina Łazy. Działka na lekkim wzniesieniu, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 788 000 zł9 406 m² 190,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brenna- działka budowlana o pow. 94 ar pięknie położona z widokiem na góry. Dojazd asfaltowy całoroczny. Media : prąd, gaz. Do części ceny będzie doliczony vat Więcej informacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł22 335 m² 67,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż kompleks 7 działek położonych w malowniczej miejscowości Brenna , w powiecie cieszyńskim. Działki mają zróżnicowany charakter i przeznaczenie, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł827 m² 163,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną numer 25/7 obręb 13 o powierzchni 827 m2 zlokalizowaną w Cieszynie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł12 813 m² 70,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W rewelacyjnej lokalizacji Nieruchomość - działka usługowa o powierzchni 1,2813 ha położona jest w województwie śląskim, powiecie wodzisławskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 600 m² 36,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana - Kłomnice, ul. Nowa - 1600 m z pełnym uzbrojeniem Szukasz miejsca na własny dom w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 1,45 ha, położonej przy ul. Piastowskiej w Częstochowie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 300 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1300m2 z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę sprzedaży działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w miejscowości Poczesna przy ul. Łąkowej (gmina Poczesna, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 980 m² 39,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działki o powierzchni 4980m położone w Kokawie, przy ul. Kopernika. Działka: nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł800 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 800m.kw położona w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice. Wymiary działki 24x33, na lekkim wzniesieniu, teren płaski, działka pusta. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 801 m² 187,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Duża działka budowlana z potencjałem Powiat żywiecki, żywiec -dojazd od ul. Śliwkowej. Położenie nieruchomości 49 40'40" N 19 9'26" E, 389.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane położone w Tarnowskich Górach w okolicy Zamku w Starych Tarnowicach przy ul Pyskowickiej. Działki są zlokalizowane w pobliżu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł2 840 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy i projektem domu (w cenie) - Poręba, dziechciarze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2840 m2, położona w miejscowości Poręba (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna z możliwością przekształcenia na budowlaną | blisko Jeziora Przeczyckiego | ogrodzona i uzbrojona Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł4 466 m² 10,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Rydułtowy w rejonie ul. Leona o powierzchni 4466 m w skład której wchodzi działka 441/1 zapisana w księdze wieczystej gl1w/00054061/9. Działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 600 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy do sprzedaży działkę nr 227 oznaczoną w planie zagospodarowania gminy Pilchowice jako f2r teren rolny i dróg publicznych klasy dojazdowa F7 kdd. Działka obecnie mocno zarośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 782 m² 106,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1782m2, znajdującą się w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Bzie Górne. Działka płaska, prostokątna, wymiary ok 38 m x 44.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 414 m² 116,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka w spokojnej, malowniczej okolicy, idealna pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia 1414 m , położona w urokliwej miejscowości Poręba, gmina Pszczyna. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł3 000 m² 783,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłączność! Nieruchomość składająca się z działek budowlanych o powierzchni 3000mkw, zlokalizowana w Szczyrku, w cichym rejonie: dunacie. Działka posiada dwa wjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 122 000 zł10 203 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestronnej działki w świetnej lokalizacji z gotowymi warunkami zabudowy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 10203 mkw., położoną.

Szczegóły ogłoszenia

460 818 zł4 166 m² 110,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 4166 m 2 mieszczących się na terenie sołectwa Bełk wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych i działek.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 000 m² 129,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka w lesie wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej i letniskowej. Cicha okolica. W pobliżu rzeka Liswarta. Teren ogrodzony. Uzbrojenie w drodze: sieć wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 040 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Wancerzów, na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: powierzchnia: ok. 1040 m Wymiary: ok. 29 m x 36.

Szczegóły ogłoszenia

80 500 zł805 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja! pierwsza sprzedana działka W specjalnej cenie 100 zł/m2 Mam w swojej ofercie sprzedażowej na wyłączność 9 działek , które w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1087 m , położoną w wyjątkowej, zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij