dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 665 ogłoszeń

185 000 zł1 095 m² 168,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 40,90x26,80 metra,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży bardzo urokliwej nieruchomości położone w pięknej i malowniczej części chełmu śląskiego. Gorąco zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 570 m² 178,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 2570 m , położona przy ul. Chrzanowskiej w Jaworznie. Działka została podzielona na dwie równe części po ok. 1285 m każda,.

Szczegóły ogłoszenia

834 950 zł2 466 m² 338,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną 2466 m | spokojna okolica + szybki dojazd Lokalizacja: rybnik Zamysłów Pięknie usytuowany teren, bez samosiejek. Część działki od tyłu zabudowana starymi.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł998 m² 199,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w atrakcyjnej lokalizacji - Rybnik Kamień - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży, działkę budowlaną o powierzchni 998 m2 w malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł4 760 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4760 m , położona w malowniczej części Szczyrku osiedlu Podmagura, znanym z pięknych panoram, spokojnego otoczenia oraz bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 960 m , położona w spokojnej i zielonej części Bujakowa (mikołów), przy ul. Starych Młynów. Nieruchomość ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 009 m² 165,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedyna taka oferta działka budowlana orzesze woszczyce solid nieruchomości oferuje okazje. Tylko W solid, wyłącznie W naszym biurze. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł2 999 m² 329,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w znakomitym położeniu. Działka położona przy ul. Pszczyńskiej przy drodze Żory- pszczyna. Działka mn/u przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł6 901 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Działka o powierzchni 0,6901 ha przy ul. Letniej. Zgodnie z uchwałą nr uchwała nr XXV/255/16 rady.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 350 m² 358,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3350m2 z pełną dokumentacją budowlaną pod budowę 6 domów jednorodzinnych, wolnostojących, każdy o powierzchni około 130m2. Zlokalizowana w najlepszej części.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 588 m² 185,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o pięciu numerze ewidencyjnym wraz z udziałem w działkach drogowej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł3 163 m² 145,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 3163 m2 w Myszkowicach z której widać okoliczny pełen zieleni i lasów, malowniczy krajobraz. Wymiary działki 44m x 72m.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 173 m² 82,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2173 m | Jaskrów k. Częstochowy | 0% prowizji ema Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - działkę budowlaną o powierzchni ok. 2173 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł17 200 m² 26,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w Konopiskach o powierzchni 17200m2 w okolicy ul Opolskiej Około 20 minut od Częstochowy, w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł6 259 m² 183,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Barbary/zjednoczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 208 m² 355,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka położona w zielonym miejscu Tarnowskich Gór - Repty. W planie zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość o pow. 1208 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł12 520 m² 31,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! tylko U nas, oferta na wyłączność! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlano-rekreacyjną położoną w malowniczej miejscowości Niegowoniczki, na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 000 m² 129,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna, budowlana działka w Kozach o powierzchni 2000m2. Wymiary 33x62 metry. Nr działki 5463/3. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mu35 jako działka budowlana. Media: -.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł800 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 800 m2, położonej w Dobieszowicach (gmina Bobrowniki) przy ul. Szkolnej. Dostępne również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W wodzisławiu - obręb turzyczka Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 , zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Kasperczyka.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 140 m² 162,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę zagrodową 1140 m2,Myszków ul Błotna. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usytuowana w bardzo cichej i spokojnej okolicy Myszkowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

15 100 000 zł151 259 m² 99,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Sosnowcu, oznaczoną geodezyjnie jako działki nr 792/83.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł766 m² 182,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/40 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 460 m² 239,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Żywiec. Wyjątkowa działka budowlana nad Jeziorem Żywieckim w rozsądnej cenie. - z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu działkę o powierzchni 1460 m 2 , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Słowików (boczna od ulicy Dworcowej) w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Naszym biurze Na sprzedaż działka inwestycyjna położoną w Łaziskach Średnich, przy ulicy Zwałowej. Przedmiotowa nieruchomość ma powierzchnię 3120 m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra oferta! działki W urokliwej części dąbrowy górniczej. Cisza I spokój A zarazem niedaleko do wyjazdu na drogę S1. Polecamy do sprzedaży działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

180 900 zł1 206 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowe działki w Goleszowie - spokój, natura i świetna lokalizacja Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 6 malowniczo położonych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 760 m² 261,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tresna - Jezioro Żywieckie - widokowa działka budowlana Działka pod zabudowę mieszkaniową indywidualną lub zespół budynków z wyjątkowym widokiem. Widok z działki na Jezioro Żywieckie,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 113 m² 171 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na okolicę, położona w miejscowości Poręba powiat zawierciański. Działka znajduje się na terenie gdzie jest uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 683 m² 100,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur Nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną numer 171/96 (obręb Kiczyce) o powierzchni 1683 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 552 m² 64,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1552 metrów kwadratowych, położona w malowniczej okolicy Strumienia. Ta spokojna lokalizacja jest idealna dla tych, którzy pragną uciec od.

Szczegóły ogłoszenia

214 200 zł1 258 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane na Osiedlu pod Dębami w Brynku ( gmina Tworóg, powiat tarnogórski). Działki o następujących powierzchniach: działka nr 1 - 1258 m2 , szerokość 30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 730 m² 194,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna przy wiślance pawłowice Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2800 m , położona w gminie Pawłowice (powiat pszczyński), bezpośrednio przy popularnej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

3 745 000 zł13 572 m² 275,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Sosnowcu oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 4942/14.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł146 852 m² 81,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną. Kompleks działek położonych w malowniczej miejscowości Istebna, stanowiący idealną podstawę do budowy nowoczesnego ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 153 m² 208,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka uzbrojona o powierzchni 1 153 m (wymiary: ~38 m x 30 m, kształt zbliżony do prostokąta), płaska, idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł3 190 m² 532,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość nr 1740/37 o powierzchni 3190 m2 zapisana w księdze wieczystej nr ka1p/00034863/1, zabudowana budynkiem łaźni górniczej. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł6 200 m² 564,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z pnb w Ustroniu. Działka w północnej części noclegowej Ustronia z widokiem na góry. Działka z wydanym pozwoleniem na budowę 16 domów.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 029 m² 144,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Neo Nieruchomości przedstawia działkę budowlaną w miejscowości Łochynia, gmina Mykanów. Działka o powierzchni 1029 mkw, szerokość 20m, długość 40 metrów. W drodze głównej: woda,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij