dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 678 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Pszowie - dzielnicy Krzyżkowice, w spokojnej, podmiejskiej lokalizacji idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** blisko lasu, otoczenie pól ** w miejscowym planie działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową ** 5 minut do Mikołowa Działki o pow. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

81 864 zł13 644 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę rolną w miejscowości Dankowice, w gminie Krzepice, w powiecie Kłobuckim. Działka o powierzchni 13.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 300 m² 114,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1300m2 z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 574 m² 155,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Blachownia, ul. Kawowa Działka nr ewid. 396/17, obręb 0006 -.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł3 345 m² 44,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Czarny Las, woźniki, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: działki o nieregularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł1 204 m² 378,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1204 M przestrzeni na twój dom W wilkowicach ogrodzona działka Z mediami W otoczeniu nowych domów Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1204 m , stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 368 m² 114,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę w Cieszynie bezpośrednio przy ul. Katowickiej. Działka nr 87/7 obręb 65 o powierzchni 2368 m2. Działka nie jest objęta mpzp, wymaga uzyskania decyzji.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł644 m² 200,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis sprzedaży działki - Numer 3773, ul. Rybarska, rybarzowice Na sprzedaż działka o powierzchni 644 m , położona w urokliwej miejscowości Rybarzowice, przy ul. Rybarskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł700 m² 127,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Częstochowie przy ul Połanieckiej. Działka położona w bardzo urokliwej i spokojnej okolicy , wśród zabudowy domów jednorodzinnych , bliskość szkoły powoduje jej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 050 m² 252,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kącie w spokojnej i przyjemnej okolicy? Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Znajduje się ona.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł978 m² 301,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka usytuowana na osiedlu nowych domów jednorodzinnych położonym w kameralnym miejscu bez nadmiernego ruchu ulicznego. Drogą.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł882 m² 130,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka *** brynek***piękna okolica oferta tylko W naszym biurze. Do sprzedania działka nr 929/18 o pow. 882m2 - Brynek ul. Zakładowa, w sąsiedztwie Osiedla Pod Dębami - pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 645 m² 85,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Jaworznik 1645m2. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Jaworzniku przy ulicy Szkolnej. Prezentowany grunt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 18 działek położonych przy ulicy Konwaliowej w Częstochowie. Działki te mają powierzchnię około 800 metrów kwadratowych i wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł12 258 m² 40,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną położoną w Rędzinach w rejonie ulicy Srebrnej oznaczoną geodezyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł1 742 m² 326,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: pawilon biurowy z dużą działką - doskonała lokalizacja, tylko 12 minut od autostrady A1 Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna z murowanym pawilonem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł4 496 m² 103,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną przy ul.Kościuszki w Myszkowie o powierzchni 4496 m2. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 4496 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położna w Gminie Poraj - Żarki Letnisko Działka zalesiona, o powierzchni 1009 m2. Wymiary jej to: 17m (szerokość) x 60m (długość). Działka budowlana, miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 811 m² 469,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1811 m2 Parkitka, ul. Bialska Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1811 m2 szerokość działki: ok. 17 m kształt: prostokąt teren płaski, obecnie nieużytek, zakrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł3 500 m² 59,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Jeleśnia.Duża działka budowlana w zakątku spokoju na sprzedaż.- Jeśli szukasz dużej działki budowlanej a twoim priorytetem jest cisza,spokój, dyskrecja i obcowanie z naturą to.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 000 zł17 490 m² 140,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Szopienickiej i Gospodarczej o łącznej powierzchni 17490 m w skład których wchodzą działki gruntu 1198/86, 1199/86, 1200/86, 1201/86.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 546 m² 197,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Bohaterów Monte Cassino o łącznej powierzchni 3546 m , w skład których wchodzą działki nr 50/4, 1, 52/2, zapisane w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poręba Krawce, okolica ulicy Leszczynowej, działka pod zabudowę mieszkaniowa na sprzedaż. Powierzchnia działki 842m2. Wymiary 30x28. Działka jest narożna. Media: woda i prąd przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł11 906 m² 419,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Duża działka inwestycyjna 11 906 m Bielsko-Biała, ul. Francuska top lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł2 442 m² 366,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2.442 m2 Wydane Warunki zabudowy na 4 budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Lisiniec Wręczycka 167 Częstochowa Do sprzedaży działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 793 800 zł9 919 m² 180,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wspaniała działka budowlana o powierzchni 91 arów położona jest w unikatowym miejscu w Międzybrodziu Bialskim w rejonie Nowego Świata. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

576 030 zł5 486 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży teren usługowy o pow. 54,86 a usytuowany na terenach produkcyjno-usługowych, blisko ciągów komunikacyjnych i dróg szybkiego ruchu. Opis dodatkowy: teren.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł3 743 m² 184,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emilia pasikowska-janyga Agent prowadzący   Działka budowlana inwestycyjna | 3743 m | pozwolenie na budowę | świetna lokalizacja Międzyrzecze, ul. Żubrów / Gromadzka (gm. Bojszowy).

Szczegóły ogłoszenia

3 064 000 zł5 443 m² 562,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna - działki usługowe z pozwoleniami na budowę Tychy, zwierzyniec Na sprzedaż dwie działki usługowe położone w Tychach, w dzielnicy Zwierzyniec, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł8 246 m² 206,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - duża działka handlowo-usługowa, - bezpośrednio przy dk-11, - duży ruch samochodowy, - możliwości reklamowe, - dojazd do działki z dwóch stron, - media z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 450 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 1450 m2 znajdującą się w Pierzchnie, w Gminie Wręczyca Wielka, w powiecie kłobuckim. Lokalizacja: pierzchno,.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 000 zł3 460 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w bardzo dobrej lokalizacji! Teren znajduje się w bardzo dobrej, cichej lokalizacji, niedaleko nieczynnej kopalni węgla. Przed powierzchnią dostęp do chodnika oraz drogi.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

? działki budowlane w malowniczej okolicy - Napoleon, gmina Lipie ? Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 110 m² 254,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa, płaska o powierzchni 5110 m, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod usługi. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 911 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kwalifikacji gruntów oznaczona - Bz- tereny rekreacyjno-wypoczynkowe. Działka graniczy z drogą na stok Równica oraz kompleks hoteli i apartamentów w dzielnicy Ustroń.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł750 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa Żory - blisko centrum 750 m2 - 165.000 PLN Mam do zaoferowania działkę mieszkaniowo-usługową o pow. 750 m2 w Żorach przy ulicy Siewnej, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Beskidzki spokój, miejska wygoda - Pewel Mała k. Żywca lokalizacja - wieś Z miastem pod ręką Szukasz miejsca, gdzie góry spotykają się z miastem? Chcesz mieć dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

920 100 zł3 030 m² 303,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! cena do negocjacji Przedstawiamy ciekawą propozycję sprzedaży rozpoczętej budowy dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej na dużej działce w Rędzinach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 500 m² 156 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowej nieruchomości położonej 6 km od Mikołowa w miejscowości Gostyń. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij