dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 665 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

36 parceli - różne metraże 649 - 1209 m - Ty wybierasz! - Szerokość każdej to min. 20 m Unikalna oferta 36 działek budowlanych, z których możesz wybrać dokładnie tę, która.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji - 2 działki w pięknej, spokojnej okolicy (738 m2 każda), z widokiem na Jurę. Blisko las, wokół otwarta przestrzeń. szybki dojazd do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł6 275 m² 27,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób, które szukają dużego metrażu pod budowę domu - bez sąsiadów! Na sprzedaż płaska parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta 26x173, o pow. 6275 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł25 300 m² 71,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Brenna 2,53ha inwestycyjna pod budynki mieszkalno pensjonatowe i domki letniskowe. Brenna działka pod inwestycje 2,53 ha z prawem zabudowy pod budynki.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł403 m² 419,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Wiśle ul. Bursche Oferuję działkę o numerze 3218/162 i powierzchni 0,0403 ha, położoną w atrakcyjnej części Wisły nad Hotelem Gołębiewski.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł403 m² 419,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł403 m² 419,35 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana W dzielnicy dźbów W częstochowie. Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 9190 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł4 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepiękna działka inwestycyjna - Tarnowskie Góry Mamy do zaoferowania wyjątkową działkę budowlaną położoną na obrzeżach Tarnowskich Gór - w spokojnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

399 750 zł18 974 m² 21,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Syndyk masy upadłości Base 888 sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ogłasza V przetarg na sprzedaż: prawa użytkowania wieczystego gruntu rolnego położonego w Brynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł817 m² 293,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana- pniów Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 817 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Pniów. Oferta idealna dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł9 650 m² 150,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość niezabudowana o łącznej powierzchni 0,9650 ha, położona w Chełmie Śląskim (obręb Kopciowice) przy ulicy Rolniczej, niedaleko skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł968 m² 247,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lipowej przy ul. Promiennej.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł25 779 m² 306,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż kompleks nieruchomości przemysłowej o łącznej powierzchni 2,5779 ha, położony w Lublińcu przy ul. Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł6 608 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Obręb 197, numer działki 21/2 Powierzchnia 6608 m kw. Szerokość przy drodze to około 19 metrów. Do sprzedania piękna działka o wielkości 0,66.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 300 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka pod lasem idealna pod budowę domu, płaska z zadrzewieniem, ogrodzona, sucha, piękna okolica, cisza i spokój, blisko do jezior, do Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 290 m² 54,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Puńców, w wyjątkowo malowniczej okolicy, tuż przy granicy polsko czeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 184 m² 194,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeżeli lubicie cichą, zieloną okolicę, spacery, wycieczki rowerowe, las, kąpiel w rzece, czy wędkowanie - mamy dla Was ładną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 842 m² 61,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 116 m² 519,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio działkę budowlaną położoną w miejscowości Będzin - centrum, przy ul. Sączewskiego (woj. Śląskie). |Nieruchomość| - Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 203 m² 165,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie prywatne bez pośredników i prowizji Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry | Kozy, tuż obok Bielska-Białej | 12.03 ar | 199 000.

Szczegóły ogłoszenia

2 022 006 zł192 649 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działki w Jaworznie, tarnowskich Górach i Knurowie Syndyk masy upadłości gc Investment sa w upadłości likwidacyjnej w Katowicach ogłasza.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 522 m² 204,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dwie działki nr 1529/6 oraz 1529/7 o łącznej powierzchni 3522 m2. Działki położone są w Szczekocinach, w powiecie zawierciańskim. Działka ew. nr.

Szczegóły ogłoszenia

332 218 zł2 347 m² 141,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

1 500 000 zł2 300 m² 652,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia: ok. 2300 m2 (teren niewydzielony); forma własności: użytkowanie wieczyste; infrastruktura: dostępne są elementy infrastruktury miejskiej (do ustalenia); przeznaczenie: teren rozmieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł8 127 m² 60,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa położona w Gliwicach pomiędzy ul. Kujawską a ul. Św. Jacka w skład której wchodzi działka gruntu nr 6/2 obręb 0030 Ligota Zabrska o powierzchni 8.127 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł774 m² 116,15 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Łagiewniki Małe, gmina Pawonków, powiat lubliniecki. Parametry działki: działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do rombu numer.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 000 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 5000 m Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrakcyjnej.