dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 665 ogłoszeń

135 000 zł33 863 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Stabilna inwestycja w grunt *** Całość stanowi jeden, jednolity obszar, o dość pokaźnej powierzchni. Daje dobre warunki do prowadzenia gospodarki leśnej lub powiększenia istniejącego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na las Walaszczyki, gmina Konopiska Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na własny, prywatny las i szumiący strumyk, zaledwie kilka minut od autostrady A1. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

149 800 zł1 171 m² 127,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Świerklanach Górnych w spokojnej i doskonale skomunikowanej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł8 645 m² 36,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niektóre nieruchomości od razu pokazują swój potencjał. Ta działka daje go praktycznie nieograniczenie. Na sprzedaż duża działka o powierzchni aż 8645 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 004 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w ścisłym centrum Studzienic. Działka prostokątna płaska, media w granicy. Zgodnie z wpisem w akcie notarialnym oraz mapą zasadniczą, część terenu.

Szczegóły ogłoszenia

240 240 zł3 003 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Inwestycyjna! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3003 m2 w Tworogu. Działka w kształcie prostokąta. Działka w planie zagospodarowania 20mn - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 100 m² 65,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Rzerzęczyce, gmina Kłomnice, przy ulicy Pogodnej. Powierzchnia: ok. 1100 m Wymiary: ok. 28.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł10 508 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - dzielnica Wyczerpy-Aniołów powierzchni 10508 m . Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 937 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Zagórze. Numer działki to 440. 2937 m 2 co daje szerokie możliwości wykorzystania. Główne atuty działki: malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł11 634 m² 206,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Operat sporządzony przez rzeczoznawcę wycenia tą nieruchomość w 2023r. Na 3 100 000 zł. Działka usługowa, uzbrojona, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działek w Bobrownikach ul. Słowackiego - 15 min od Katowic! Przedmiotem oferty są dwie działki: - 740 m2 - 739m2 Możliwość zakupu dwóch działek! Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 193 m² 268,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1193 m z pięknym widokiem - tylko 3 km od Skoczowa! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1193 m , położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł650 m² 89,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch widokowo położonych działek budowlanych o powierzchniach 817 i około 650 m2. Działki te usytuowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł3 469 m² 864,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% Teren inwestycyjny przy projektowanej ul. Nowopiekarskiej ( obecnie ul. Trakcyjna) w Bielsku-Białej. Oferuję teren inwestycyjny położony blisko centrum Bielska-Białej, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

193 500 zł1 490 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Spełnij swoje marzenia i wybuduj własny dom na dużej działce! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w okolicach pyskowic 30 minut od rynku W gliwicach. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł969 m² 252,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana Żory- rowień ul. Cysterska/wiklinowa (róg dwóch ulic). Powierzchnia: 969 m2 Wymiary: około 49m od frontu na 20m2 Droga posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 875 300 zł68 753 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 68753 m2, składająca się z dwóch działek o pow. 63993 m2 i 4760 m2. Podstawowym przeznaczeniem w planie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł8 195 m² 40,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłłącznie W naszym biurze kupujący zwolniony Z opłaty agencyjnej Na sprzedaż działka o regularnym, prostokątnym kształcie położona w Bielsku-Białej,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 013 m² 275,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa (z możliwością funkcji mieszkalnej) żory - kleszczów pierwsza linia zabudowy wszystkie media Powierzchnia działki: 0.1013 ha Oferujemy do sprzedaży dobrze usytuowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 193 m² 134,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 8 193 m2, położona w miejscowości Żelisławice, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 037 m² 231,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur Nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę nr 10/4 (obręb 55) o powierzchni 1037 m, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 565 m² 175,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Studio! Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną, położoną w cichym i spokojnym miejscu w Pszczynie (stara Wieś), zlokalizowaną nieopodal ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł2 400 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę budowlaną w Mazańcowicach koło Bielska-Białej. Działka prostokątna o powierzchni 24 ar. Składa się z 2 działek po 12 ar (24x50 metrów) koło siebie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł6 677 m² 40,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka inwestycyjna w Grabowej, gm. Mykanów Lokalizacja: grabowa, gm. Mykanów u zbiegu ul. Długosza i Spacerowej Numer ewidencyjny: 1711/2, obręb Grabowa.

Szczegóły ogłoszenia

52 900 zł632 m² 83,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 429 m² 44,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Truskolasy przy ul. Kopernika. Numer ewidencyjny: 1306/4, obręb 0020 Truskolasy Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 178 m² 84,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Mstowie w przy ul. Kopernika, o powierzchni 1178 m2. Działka: o pow. 1178 m2 wymiary: ok. szer. 17.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 777 m² 132,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działek gruntowych Brenna Rejon Żarnowiec, okolice ulic Żarnowiec i Góreckiej: przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka o powierzchni 2777m2 Udział w drodze dla każdej.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł3 589 m² 161,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość ma kształt regularny. Teren działki płaski, jednakże pomiędzy ulicą Majora Henryka Hubala Dobrzańskiego a powierzchnią działki występuje różnica poziomów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł988 m² 140,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Budowlane w Górze w bliskości szkoły i przedszkola. Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki miejscowości Góra gmina. Miedźna. Szkoła 100m , przedszkole 100m , sklep, boisko.

Szczegóły ogłoszenia

133 920 zł992 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż - 8 działek budowlanych | Zamarski, | od 58 000 zł | 7 km od Cieszyna Lokalizacja: zamarski, gmina Hażlach Odległość: ok. 7 km do centrum Cieszyna Liczba działek: 8 Cena: 135 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 234 m² 178,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Szymanowskiego, obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi 2888/6, 2888/4, 2889/9, 2889/10, 2890/2. o łącznej powierzchni 1234 m .

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 156 m² 134,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

19 377 450 zł43 061 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 43 061 m składający się z 4 działek na obszarze Gliwic. Teren inwestycyjny położony w pobliżu węzła łączącego drogę.

Szczegóły ogłoszenia

208 767 zł1 313 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1313 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Miejscowość Pruchna, ul. Spółdzielcza Gmina Strumień Powiat cieszyński Województwo śląskie Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 2650 m , położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł9 649 m² 466,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O łącznej pow. OK. 95 arów, zabudowany 3 kondygnacyjnym budynkiem administracyjno - biurowym O pow. OK. 750 mkw., POŁOŻONY W PRZEMYSŁOWEJ DZIELNICY MIASTA.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł6 178 m² 197,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana. Cena 1220.00 netto +VAT do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł14 348 m² 29,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować częściowo zagospodarowaną infrastrukturą rekreacyjną działkę rolno budowlaną, częściowo zalesioną lasem mieszanym ze strumieniem zasilającym jezioro usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 058 m² 120,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż - działki budowlane w Aleksandrii Drugiej, ul. Miodowa Biuro Nieruchomości expander oferuje na sprzedaż 3 działki o powierzchni 1058 m każda, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł2 127 m² 200,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana