dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 689 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wisła

Wisła,śląskie

250 000 zł802 m² 311,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka budowlana w Wiśle - idealna pod dom prywatny i wynajem | 802 m | 250 000 zł Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poraj

Poraj,śląskie

99 900 zł967 m² 103,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wilków

Mikołów,śląskie

465 000 zł1 060 m² 438,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną pod dom jednorodzinny o powierzchni 1060 m2 znajdującą się w Mikołowie - Śmiłowice. Działka usytuowana jest w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miedźno

Miedźno,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gierymskich

Sosnowiec,śląskie

125 900 zł779 m² 161,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w mieście w drugiej linii zabudowy! zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Pomoc w finansowaniu zakupu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Weteranów

Częstochowa,śląskie

550 000 zł2 317 m² 237,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 2317 w Częstochowie na dzielnicy Stradom szeroka możliwość podziału na 2 mniejsze możliwość negocjacji więcej informacji tel

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Słoneczna

Mysłów,śląskie

680 000 zł22 000 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wielu możliwości! Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż działkę budowlano- rolną o łącznej powierzchni 22 tys. m2 około 4tys.m2 od ulicy to działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gierałtowice

Gierałtowice,śląskie

249 000 zł655 m² 380,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w doskonałej lokalizacji Przyszowic, w okolicach ulic Rolnej oraz Stachury. Grunt o bardzo korzystnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Rogów,śląskie

149 900 zł3 268 m² 45,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana plus działka rolna 3268 m2 Na sprzedaż działka w zielonej gminie Rogów Powierzchnia : 1282 m2 działki z przeznaczeniem budowlanym 1986 m2 działki z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Staropole

Staropole,śląskie

89 900 zł774 m² 116,15 zł/m²

 

 

 

Częstochowa,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Gliwicka

Pyskowice,śląskie

1 320 000 zł4 936 m² 267,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny w Pyskowicach zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Gliwickiej, tj. Drodze Wojewódzkiej nr 901, pomiędzy Gliwicami a centrum Pyskowic. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gzelska

Rybnik,śląskie

1 150 500 zł3 835 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlane w Chwałęcicach przy ul.Gzelskiej. Zielone i spokojne miejsce zaraz za działkami ściana lasu. Przeznaczenie mn zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rubinowa

Miasteczko Śląskie,śląskie

265 000 zł1 660 m² 159,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1660 m2 zlokalizowaną w zacisznym i widokowym miejscu Miasteczka Śląskiego (ulica Rubinowa) wśród łąk oraz lasów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kozielska

Kleszczów,śląskie

697 000 zł2 050 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2050 m2 w Kleszczowie (ul. Kozielska) nieopodal Gliwic (10 km do ścisłego centrum Gliwic) Niewątpliwym atutem działki jest idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłobukowice

Kłobukowice,śląskie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mstów

Mstów,śląskie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

 

 

Rajcza,śląskie

105 000 zł4 056 m² 25,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikalny kompleks siedmiu działek rolnych z ogromnym potencjałem rozwojowym, położony w malowniczej miejscowości Rajcza. Ta wyjątkowa nieruchomość obejmuje łącznie 4056.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Laliki

Laliki,śląskie

95 000 zł2 100 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Laliki - Urokliwa, widokowa Miejscowość z Możliwością Zakupu Niezwykłych Działek! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki o powierzchni 2 100 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Rudno,śląskie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dojazd: droga publiczna, asfaltowa, część nieutwardzona Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą Otoczenie: spokojna okolica z zabudową jednorodzinną Dobry dojazd do Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Paproci

Tychy,śląskie

949 000 zł4 020 m² 236,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tychy Wygorzele, ul. Paproci niedaleko lasu I terenów zielonych aktualne warunki zabudowy uzbrojenie przy działce, dojazd asfaltem Prezentujemy ofertę sprzedaży dużej działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nowiny,śląskie

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia działkę budowlaną położoną przy ulicy Gajowej w miejscowości Nowiny (gmina Wręczyca Wielka). Nr działki: 98/18 obręb 0014 Nowiny. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Szerokie

Zamarski,śląskie

210 000 zł18 350 m² 11,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 18350 m2 opis I zalety działki: -Dojaz do nieruchomości drogą gruntową -na działce wiata o pow. 530m2 -na działce budynek hydrofomi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

734 000 zł11 289 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka położona w dzielnicy Wielki Bór, pomiędzy ulicami Tatrzańską i Koniecpolską, dostep do działki z dwóch stron, działka ma szerokość od strony wschodniej ok. 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Milówka

Milówka,śląskie

165 000 zł11 700 m² 14,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy unikalną okazję inwestycyjną w malowniczej i widokowej lokalizacji! Ta niezwykła oferta obejmuje kompleks działek o łącznej powierzchni ponad 1 hektar, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Katowice,śląskie

338 708 zł586 m² 578 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w Katowicach. Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną, a warunki zabudowy są już wydane. Kupując działkę budwolaną w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Cisiec

Cisiec,śląskie

91 000 zł4 536 m² 20,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gmina węgierska - górka - cisiec - działki rolne I leśne - widokowa okolica - dla blura - zapraszamy Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składające się z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Moniuszki

Żarki,śląskie

154 000 zł881 m² 174,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w centrum miejscowości Żarki , przy ulicy Moniuszki. Nieruchomość znajduje się w obszarze objętym zabudową mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jamno

Jamno,śląskie

35 000 zł9 874 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt Na sprzedaż 16 działek rolnych o łącznej powierzchni 9874m2, położonych w miejscowości Jamno gm. Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłobuck

Kłobuck,śląskie

52 900 zł632 m² 83,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Pyskowice

Pyskowice,śląskie

2 113 000 zł8 452 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż grunt inwestycyjny w Pyskowicach przy skrzyżowaniu dwóch dróg wojewódzkich. Nieruchomość gruntowa nie zabudowana, płaska, o powierzchni 8452 m2 , w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rędziny

Rędziny,śląskie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

 

 

Częstochowa,śląskie

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szare

Szare,śląskie

195 000 zł1 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym kawałku malowniczej ziemi w urokliwej gminie Milówka? Ta wyjątkowa oferta może spełnić Twoje marzenia! Położona w pięknej miejscowości Szare, ta widokowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żarki

Żarki,śląskie

89 900 zł774 m² 116,15 zł/m²

 

 

 

Kłomnice,śląskie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

 

 

Żory,śląskie

290 000 zł1 063 m² 272,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Żory-Rój | 1063 m i 1055 m | Pełne media | mpzp opis nieruchomości Na sprzedaż dwie nowowydzielone działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Przetnica

Ustroń,śląskie

205 000 zł1 206 m² 169,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga nowa obniżona cena! Oferuję na sprzedaż działkę budowlana z wydanymi warunkami zabudowy tzw. WZ. Działka znajduje się w Ustroniu w dzielnicy Lipowiec w przepięknym widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Katowice

Katowice,śląskie

1 052 100 zł2 338 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: katowice ,teren nieruchomości produkcyjnych, magazynowych itp. Bezkolizyjny dojazd do Drogi Krajowej 86 Warszawa - Bielsko-Biała. Do sprzedaży działka w użytkowaniu wieczystym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gzelska

Rybnik,śląskie

671 000 zł1 917 m² 350,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Chwałęcicach przy ul.Gzelskiej. Zielone i spokojne miejsce zaraz za działkami ściana lasu. Przeznaczenie mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dąbrowa Zielona

Dąbrowa Zielona,śląskie

6 900 zł1 000 m² 6,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nr 3305 o pow. 1000m2 położona w Dąbrowie Zielonej, gm. Dąbrowa Zielona pow. częstochowski (częstochowa - 40km) Identyfikator działki 240402_2.0005.3305. Działka połozona.