dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 673 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 673 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Myszków

Myszków,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łuków Śląski,śląskie

432 000 zł7 733 m² 55,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Atrakcyjne działki inwestycyjne Łuków Śląski, ul. Wolności Na sprzedaż trzy działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 7705 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jodłowa

Wisła,śląskie

400 000 zł948 m² 421,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu działki w Wiśle Jaworniku, o następujących parametrach: - część leśna o powierzchni 2 222 m2, ze strumieniem skrajnie od strony zachodniej, teren parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kalej

Kalej,śląskie

230 000 zł1 188 m² 193,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piekna działka budowlana objęta planem zagospodarowania z przenaczeniem na zabudowe mieszkaniowa jednorodzinnąi zagrodowa. Media woda i prąd w ulicy przy działce. Działka ma bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Rudziniec

Rudziniec,śląskie

12 000 000 zł200 000 m² 60 zł/m²

 

 

 

Borowa,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

260 000 zł1 328 m² 195,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż - działka budowlana 1328 m , Górki Wielkie, ul. Nowy Świat Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 1328 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węglowice

Węglowice,śląskie

129 635 zł2 357 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Węglowice - działka budowlana super cena! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2357 m2, położona w miejscowości Węglowice, w gminie Wręczyca Wielka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa zabudowana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

8 712 000 zł26 400 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zbieranie odpadów, przemysłowa, produkcja Powierzchnia działki : 26 639m2 Powierzchnia zabudowań : 3 025m2 użytkowej ( część do wyburzenia lub remontu generalnego, część hal do wykorzystania) plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pierzchno

Pierzchno,śląskie

125 000 zł1 572 m² 79,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Pierzchno, gmina Wręczyca Wielka. Nieruchomość o powierzchni 1572m2 z dostępem do drogi wewnętrznej. Działka w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

155 000 zł3 902 m² 39,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 3902 m2, położonej w Wodzisławiu Śląskim, w dzielnicy Jedłownik. Ponad 12 arów działki, stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

 

 

Rybnik,śląskie

150 000 zł957 m² 156,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 957 m2, położonej w niezwykle urokliwej okolicy - w sąsiedztwie mnóstwo lasów i terenów zielonych, a jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Staropole

Staropole,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

 

 

Częstochowa,śląskie

99 900 zł714 m² 139,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Tychy,śląskie

260 000 zł903 m² 287,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Cena promocyjna. Polecam. Wszystkie media w ul. Leszczynowej. Warunki uzgodnione z Tauronem! Możliwa, lub podobna zabudowa jak na zdjęciu. Mpzp- teren oznaczony jako mn:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

 

 

Zawiercie,śląskie

398 000 zł9 708 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Locatus prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej o łącznej powierzchni 0,97 ha położonej w spokojnej, zielonej dzielnicy Blanowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siewierz

Siewierz,śląskie

99 900 zł967 m² 103,31 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kaliska

Jaworzno,śląskie

1 500 000 zł8 558 m² 175,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Jaworznie, pod zabudowę lub do podziału. Położoną w bezpiecznej i spokojnej dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wolności

Łuków Śląski,śląskie

114 000 zł2 715 m² 41,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej części Łukowa Śląskiego o powierzchni całkowitej 2715 m2 Działka zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olsztyn

Olsztyn,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

 

 

Leśna,śląskie

185 000 zł909 m² 203,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka z przeznaczeniem budowlano- usługowym położona jest przy ul. Promiennej w Lipowej, niedaleko Żywca. Znakomita lokalizacja. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłobuck

Kłobuck,śląskie

59 900 zł552 m² 108,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłobuck

Kłobuck,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

 

 

Wisła Wielka,śląskie

115 000 zł792 m² 145,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 792 m , położona w miejscowości Wisła Wielka (powiat pszczyński), przy ulicy Hodowców. Działka jest płaska, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sosnowiec,śląskie

246 500 zł736 m² 334,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukacie działki pod budowę domu jednorodzinnego - to nasza oferta spełni Państwa oczekiwania! Oferujemy do sprzedaży łącznie: 16 działek budowalnych - uzbrojonych, których powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Czyżowicka

Rogów,śląskie

105 000 zł1 193 m² 88,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Oferuję wyjątkową działkę o powierzchni 1193 m , położoną w doskonałej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

298 480 zł1 148 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Granica Dobieszowic z Wymysłowem! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 1148 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

245 000 zł1 176 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Mazańcowice, ul. Hodowców - 1176 m Mam do zaoferowania piękną działkę budowlaną o powierzchni 1176 m , położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kawa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

126 900 zł709 m² 178,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 709 m , położoną w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Strzemieszyce Małe. Parametry działki: powierzchnia: 709 m Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

49 900 zł646 m² 77,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chorwacka

Racibórz,śląskie

325 000 zł1 589 m² 204,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w Ocicach przy ul. Chorwackiej* 2 linia zabudowy, wszystkie media w drodze. Szukasz miejsca na budowę swojego domu w pobliżu Raciborza?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Radlin,śląskie

162 675 zł1 205 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż - dwie działki budowlane (w trakcie podziału geodezyjnego) w Radlinie, ul. Spacerowa: działka :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Karchowice,śląskie

204 750 zł975 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Karchowicach, gmina Zbrosławice o powierzchni 975 m kw za 204750 zł. Kształt regularny prostokątny. Przeznaczenie budownictwo mieszkaniowe niskie. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

189 000 zł1 930 m² 97,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym. Działka o przeznaczeniu budowlanym - w miejscowym planie zagospodarowania oznaczona jako mn1. Działka w całości przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

11 984 000 zł37 450 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Logistyka, przemysł, park handlowy powierzchnia ok. 37 450m2 z możliwością powiększenia o kolejne 26 000m2 (2,6ha) Wyjazd na autostradę A1 - 300m Widoczność działki doskonała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Buczyna

Ochaby Małe,śląskie

115 000 zł829 m² 138,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 829 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy, z widokiem na góry. To miejsce, które od pierwszej chwili urzeka swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lisów

Mikołów,śląskie

699 000 zł1 652 m² 423,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** blisko lasu ** w sąsiedztwie tylko nowe wille ** media w drodze ** wymiary około 40x40! ** wjazd od wschodu - idealna pod willę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ćwiklice

Ćwiklice,śląskie

440 000 zł11 566 m² 38,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż - działka budowlano-rolna w Ćwiklicach, przy ul. Spokojnej Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 11 566 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Jagiellońska

Częstochowa,śląskie

640 000 zł1 105 m² 579,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1105 m , zlokalizowana przy skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej w dzielnicy Stradom - jednej z dynamiczniej rozwijających się części.