dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 689 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kamińsko

Kamińsko,śląskie

55 000 zł937 m² 58,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowość Kamińsko, gm. Przystajń, powiat kłobucki. Parametry działki: kształt: działka o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Babienica

Babienica,śląskie

350 000 zł58 362 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę rolną w miejscowości Babienica Mzyki, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: działki o nieregularnym kształcie, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamińsko

Kamińsko,śląskie

75 000 zł8 283 m² 9,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlano - leśno - rolną w miejscowości Kamińsko, gmina Przystajń, powiat kłobucki. Parametry działki: działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piaskowa

Koszęcin,śląskie

115 000 zł585 m² 196,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Koszęcin, gm. Koszęcin, powiat lubliniecki, województwo śląskie. Parametry działki: kształt prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młynek

Lubsza,śląskie

89 900 zł874 m² 102,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Lubsza, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: nieregularny kształt zbliżony do rombu, wymiary: 30,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Babienica

Babienica,śląskie

549 000 zł61 433 m² 8,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlano-rolną w miejscowości Babienica Mzyki, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: działki o nieregularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lompy

Woźniki,śląskie

135 900 zł1 379 m² 98,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Woźniki, gminie Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: nieregularny kształt zbliżony do rombu, numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Kierzki,śląskie

229 000 zł33 135 m² 6,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlano-rolną w miejscowości Kierzki, gmina Herby, powiat lubliniecki parametry działki powierzchnia: 33 135m2 numery działek: 901, 902,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słowików

Koszęcin,śląskie

80 000 zł528 m² 151,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Słowików (boczna od ulicy Dworcowej) w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piaskowa

Koszęcin,śląskie

99 000 zł584 m² 169,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Koszęcinie, gm. Koszęcin, powiat lubliniecki, na samym końcu miejscowości przed samym wjazdem do Lasu. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słowików

Koszęcin,śląskie

159 000 zł1 099 m² 144,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Słowików (boczna od Dworcowej) w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Osiedlowa

Sieraków Śląski,śląskie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Sierakowie Śląskim, gmina Ciasna, powiat lubliniecki. Działki w trakcie podziału, ich wymiar i powierzchnia może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Bytom

Bytom,śląskie

3 900 000 zł12 067 m² 323,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy teren komercyjny na trasie Bytom - Tarnowskie Góry dk 11, nieruchomość doskonale położona, składająca się z dwóch brył, które posiadają niezależne wjazdy. Teren charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

50 000 000 zł290 000 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni 29ha , położony przy drodze krajowej nr 91, działka o regularnym kształcie, dojazd zapewniony z 2 stron (decyzja na zjazd z drogi ), teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

339 000 zł966 m² 350,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy piękną ustawną działkę budowlaną blisko centrum, działka całkowicie uzbrojona. wymiary :31m x 31m Media: - prąd, gaz, woda, kanalizacja miejska Nowy transformator oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wojska Polskiego

Ożarowice,śląskie

250 000 zł1 358 m² 184,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa w Ożarowicach. Do sprzedania działka o powierzchni 1358 m2 w Ożarowicach. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja bezpośrednio przed działką w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Krakowska

Częstochowa,śląskie

49 000 zł300 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej o powierzchni 300m2 znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "park Piastów" w Częstochowie, przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrzosowa

Złoty Potok,śląskie

143 110 zł1 301 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Złoty Potok, gm. Janów, działka budowlana na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w gminie Janów w ładnej miejscowości Złoty Potok przy ul. Wrzosowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Toporowice

Toporowice,śląskie

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną 900m2 Działka uzbrojona (sieć wodociągowa , prąd. Działka o charakterze działki górskiej. Wymiary - 23x39x24x39 Wydane warunki zabudowy : wskaźnik zabudowy do15%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świniowice

Świniowice,śląskie

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W spokojnej okolicy świniowice - gmina tworóg! Do sprzedania działka o powierzchni około 1000 m2. Działka znajduje się w miejscowości Świniowice. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pod Dębem

Bielsko-Biała,śląskie

640 000 zł3 141 m² 203,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| dwie działki budowlane Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną nr 600/9 o wymiarach około: 23,5 x 70,5 metrów i łącznej powierzchni około 1650 mkw oraz przylegającą do w/w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Mikołów

Mikołów,śląskie

4 400 000 zł20 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren przemysłowy o powierzchni ok. 20000m2 Teren we własności i użytkowaniu wieczystym Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Teren pod produkcję ,składy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lasowicka

Nowe Chechło,śląskie

232 200 zł860 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

! na sprzedaż działka budowlana położone w Nowym Chechle przy ulicy Lasowickiej. Działka jest zlokalizowana w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, przeznaczenie działki zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wysoka

Puńców,śląskie

380 000 zł3 000 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek widokowych W puńcowie koło cieszyna Na sprzedaż trzy widokowe działki o łącznej powierzchni 3000 m . Każda z nich ma około 1000 m . Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wisła

Wisła,śląskie

370 000 zł1 350 m² 274,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w drugim pasie zabudowy z przestrzenią i widokiem na góry. Teren znajduje się na delikatnym wzniesieniu i graniczy z obszarem rolnym i leśnym. Prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Gorzyczki

Gorzyczki,śląskie

620 000 zł4 137 m² 149,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Szukasz miejsca gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Boczna

Chruszczobród,śląskie

259 900 zł2 701 m² 96,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wygodna, uporządkowana działka pod zabudowę | Chruszczobród ul. Boczna zadzwoń: współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 500 000 zł11 000 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży dużą działkę o powierzchni 1,1ha w bardzo dobrej lokalizacji - dzielnica lisiniec. Działka o szerokości 38m, co pozwala na wydzielenie mniejszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zakopiańska

Ślemień,śląskie

145 000 zł856 m² 169,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam do sprzedania działka budowlaną na której znajduje się domek angielski. Działka jest uzbrojona w prąd (w trakcie). Działka ma dojazd do drogi. Domek posiada dwie sypialnie salon kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jaskrów

Mikołów,śląskie

446 550 zł1 145 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1145 m2 na planie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 37m x 31,5 m w Mikołowie (gronie) położona przy drodze gminnej 16kdd ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Częstochowa,śląskie

199 000 zł1 067 m² 186,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 1067 m2 znajdującą się w Częstochowie dzielnica Mirów. Numer ewidencyjny działki: 10/10 Wymiary działki: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gilów

Zabrzeg,śląskie

130 000 zł1 184 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedazy dwie, z jednej strony ogrodzone i ze soba polaczone dzialki. 1184m i 1082m oraz do nich przynalezna droga o pow. 458m Wszystlie w odrebnych ksiegach wieczystych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

70 000 zł300 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej o powierzchni 300m2 znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "gwarek" w Częstochowie, przy ul. Mirowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jankowice

Jankowice,śląskie

99 000 zł775 m² 127,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Szukasz działki pod wymarzony dom? Bliskość natury oraz dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Żywiec,śląskie

1 510 000 zł4 983 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę przemysłową zlokalizowaną w zindustrializowanej części miasta Żywiec. Szybki dojazd do centrum bądź na drogi wylotowe - S1. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kościuszki

Myszków,śląskie

1 000 000 zł3 000 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działka inwestycyjna przy orlenie, około 3000 m2, myszków, kościuszki. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną usytuowaną przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ustronna

Żory,śląskie

255 000 zł905 m² 281,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach ok. 28m x 32m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Żorach przy ul. Ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłomnice

Kłomnice,śląskie

59 900 zł552 m² 108,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stolarzowicka

Bytom,śląskie

194 400 zł720 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!Na sprzedaż działka budowlana położona w Bytomiu w dzielnicy Stolarzowice przy ulicy Stolarzowickiej. Działka jest zlokalizowana w pobliżu domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Janika

Zabrze,śląskie

2 200 000 zł8 150 m² 269,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zabrze-Zaborze Grunt o charakterze produkcyjno-usługowymz budynkami magazynowymi, o powierzchni ok 8150m2. Teren jest ogrodzony posiada niezależną bramę wjazdową. Na ofertowym terenie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Zawiercie,śląskie

2 414 000 zł24 381 m² 99,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren na przedsięwzięcia wg. Mpzp: "zawsze znacząco oddziaływujące na środowisko" Zawiercie ul. Obrońców Poczty Gdańskiej Działki o numerach:   Tutaj lokalizacja.