dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 688 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Godów

Godów,śląskie

79 000 zł1 150 m² 68,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka - godów Do sprzednia działka budowlana o powierzchni 1150 m2. Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy, płaska, w kształcie prostokąta. Media: prąd, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rokitno Szlacheckie

Rokitno Szlacheckie,śląskie

180 000 zł1 780 m² 101,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę w Rokitnie Szlacheckim, w odległości ok 5 km do Dąbrowy Górniczej (do centrum Dąbrowy Górniczej ok 20 km), 7 km od Zawiercia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mickiewicza

Gorzyce,śląskie

395 000 zł4 170 m² 94,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska działka w Gorzycach (pow. wodzisławski). Zielona okolica, wszystkie media w drodze (gaz, prąd, woda, telco / brak kanalizacji). Teren bardzo urokliwy, cichy i spokojny. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Tychy

Tychy,śląskie

65 000 zł549 m² 118,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ogródek działkowy W tychach! Idealna propozycja dla ludzi szukających ciszy i spokoju oraz lubiących spędzać czas na łonie natury, bowiem działka otoczona jest z trzech stron lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lisów

Mikołów,śląskie

699 000 zł1 652 m² 423,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** blisko lasu ** w sąsiedztwie tylko nowe wille ** media w drodze ** wymiary około 40x40! ** wjazd od wschodu - idealna pod willę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żarki,śląskie

212 225 zł3 265 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 32,65 ar, która mieści się w miejscowości Żarki przy ul. Jagodowej. Ważne informacje O nieruchomości: działki: - teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wichrowa

Milówka,śląskie

180 700 zł1 390 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 działek budowlanych położonych w Milówce przy ulicy Wichrowej. Są to działki budowlane o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Fertnera

Częstochowa,śląskie

279 000 zł690 m² 404,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Neo Nieruchomości przedstawia działkę budowlaną w dzielnicy Wyczerpy Dolne. Działka położona jest przy ulicy Fertnera. Wymiary około 23x30m. W drodze gaz, prąd, woda. Działka z przodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Katowice

Katowice,śląskie

36 000 000 zł511 638 m² 70,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują działki gruntu nr 207/13, 215/13, 256/13, 257/13, 259/13, 260/13, 261/13, 262/13, 263/13, 264/13, 265/13, 266/13, 267/13, 268/13, 1170/47, 1171/47, 1178/47, 1179/47, 1180/47,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Żarki,śląskie

70 350 zł938 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki rekreacyjne w miejscowości Żarki przy ul. Jagodowej. Parcela opisana jest numerami: 2452/11 - powierzchnia 1082 m2 (cena ofertowa za działkę 81 150 zł), 2452/12 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skrajniwa

Skrajniwa,śląskie

184 000 zł4 600 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko lasu! Proponujemy do sprzedaży działkę w Skrajniwie, gmina Lelów, o powierzchni 4600m. Działka ma dostęp do drogi publicznej z dwóch stron. Wymiary działki: 23m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka inwestycyjna 1497m2 o wymiarach 22 x 68m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy S1 Działka w czwartej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Jedlina

Jedlina,śląskie

1 500 000 zł7 988 m² 187,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka położona jest w malowniczej miejscowości powiatu bieruńsko-lędzińskiego, w dogodnym miejscu z łatwym dostępem do głównych tras komunikacyjnych. Idealna przestrzeń pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży malowniczą działkę w Bielsku Białej w dzielnicy Stare Bielsko. Działka o wielkości 1000 m . o przeznaczeniu budowlanym. Działka o orientacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Szyszki

Szyszki,śląskie

90 000 zł516 m² 174,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: * media : woda, prąd * zabudowa domków letniskowych * działka płaska, na sprzedaż działka rekreacyjna znajdujące się we wsi Szyszki w gminie Szczekociny, powiat zawierciański. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żarki

Żarki,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ustroń

Ustroń,śląskie

219 000 zł870 m² 251,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona na bardzo ładnym, delikatnym wzniesieniu. Teren opada na widokową stronę. Miejsce słoneczne, bardzo ciche. Duże tereny leśne są w zasięgu krótkiego spaceru. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tatarkiewicza

Częstochowa,śląskie

687 400 zł3 928 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy do sprzedaży w Częstochowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Powstańców Warszawskich

Tarnowskie Góry,śląskie

266 000 zł700 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 700 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 23x30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Pewel Ślemieńska,śląskie

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna na sprzedaż w Pewli Ślemieńskiej spokojna okolica blisko Żywca agencji nieruchomości! Na sprzedaż działka o numerze 5103, położona w Pewli Ślemieńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Sosnowiec,śląskie

149 000 zł901 m² 143,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wygodna działka budowlana! Porąbka | Sosnowiec ul. Wiejska zadzwoń:   Współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gilowice

Gilowice,śląskie

60 000 zł1 587 m² 37,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Gilowice, powiat żywiecki. Działka rolna o powierzchni 1587m2. Działka o nieregularnym kształcie i orientacyjnych wymiarach 22x65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rogoźnik,śląskie

450 000 zł1 742 m² 258,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Wyjątkowa działka budowlana lub działka inwestycyjna. Powierzchnia działki 1742 m2, o wymiarach 32 metry szerokości na 54 metry głębokości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Łąka

Łąka,śląskie

499 000 zł8 748 m² 57,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż d ziałka zlokalizowana w malowniczej części miejscowości Łąka (gm. Pszczyna) w bardzo atrakcyjnej cenie 57 zł/mkw. Lokalizacja: łąka, gmina Pszczyna Powierzchnia: 8748 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 390 000 zł2 800 m² 496,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Auto - Myjnia, niższa cena! Oferta na wyłączność biura. Do sprzedanie atrakcyjna działka o powierzchni około 2800 m2 z ogromnym potencjałem rozwoju. Działka znajduje się w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brenna

Brenna,śląskie

470 000 zł956 m² 491,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka znajduje się praktycznie w centrum górskiej, kameralnej miejscowości. Częściowo jest otoczona drzewami. Można do niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Musioła

Bytom,śląskie

219 000 zł933 m² 234,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana - 933 m Zapraszamy do odkrycia tej unikalnej działki budowlanej, która oferuje doskonałe połączenie ciszy, spokoju i naturalnego piękna. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Makuszyńskiego

Częstochowa,śląskie

47 000 zł190 m² 247,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje na sprzedaż działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 190 m2 w Częstochowie, przy ulicy Makuszyńskiego. Działka posiada media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Siewierz

Siewierz,śląskie

1 700 000 zł9 017 m² 188,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 9017 m - budynek usługowy, siewierz, przy dk91, blisko lotniska Opis ogłoszenia Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9017 m , zlokalizowana w Siewierzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przeczyce

Przeczyce,śląskie

160 500 zł917 m² 175,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki! Proponujemy do sprzedaży działki w Przeczycach, o różnych powierzchniach, w kształcie prostokąta. Szerokość ok. 28m na 33m. Dojazd do działek wytyczoną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Cynków,śląskie

138 000 zł1 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Cynków przy ul. Granicznej. Parcela opisana jest numerami: 319/13, 319/14, 319/15 - powierzchnia 800 m2 (cena ofertowa za działkę 92 000 zł),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Tychy

Tychy,śląskie

299 000 zł344 m² 869,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stare tychy! atrakcyjne położenie nieruchomości Do sprzedaży nietuzinkowa działka o powierzchni 344 mkw, położona w dzielnicy Stare Tychy , wśród nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dojazdowa

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł627 m² 397,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka z aktualnymi warunkami zabudowy Zapraszamy do zapoznania się z nową ofwerą działki zlokalizowanej na cichym, zielonym osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

259 000 zł1 000 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super okazja cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki położonego w okolicy Szczybnicy z możliwością budowy własnego domu, 20 minut od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mysłowice

Mysłowice,śląskie

176 630 zł1 039 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1039 m , położoną w Mysłowicach, dzielnica Brzezinka, przy ul. Leśnej. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Chlebowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

890 000 zł5 791 m² 153,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren przemysłowy z budynkami biurowo-magazynowo-produkcyjnymi. Oferta z wyłącznością biura! Na sprzedaż teren o łącznej powierzchnia działek 5791 m2, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Widokowa

Korbielów,śląskie

135 000 zł712 m² 189,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 712 m w Korbielowie przy ul. Widokowej Czy marzysz o ucieczce od codziennego zgiełku i znalezieniu swojego własnego kawałka raju? Ta działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brzuśnik

Brzuśnik,śląskie

205 000 zł1 943 m² 105,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w miejscowości Brzuśnik o powierzchni 1943 mkw. Dojazd do działki drogą asfaltową cichą. Obok drogi prowadzi kanalizacja i prąd. Działka płaska, wzdłuż działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poraj

Poraj,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Rolnicza

Częstochowa,śląskie

45 000 zł400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej o powierzchni 400m2 znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "tysiąclecie" w Częstochowie, w rejonie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wieszowa

Wieszowa,śląskie

291 600 zł972 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 972 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja. Dojazd drogą gminną,.