dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

338 500 zł1 213 m² 278,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bielsko - lipnik - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. Działka O pow. 1213,30mkw z widokiem na panoramę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Chorzów

Chorzów,śląskie

4 000 zł58 968 m² 0,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka komercyjna pod produkcję i magazyny - bardzo korzystne warunki zagospodarowania. Powierzchnia: ok. 5,8968 ha Cena: prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Promienna

Malinowice,śląskie

349 000 zł1 723 m² 202,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz idealnej działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana w Malinowicach przy ulicy Promiennej. Powierzchnia: 1723 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jaworze

Jaworze,śląskie

1 350 000 zł3 404 m² 396,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna nieruchomość - urokliwe, widokowe, spokojne miejsce jaworze - atrakcyjna, miejscowość uzdrowiskowa granicząca z Bielsko-Białą - bardzo dobra lokalizacja. Atrakcyjna parcela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Bestwina

Bestwina,śląskie

235 500 zł3 414 m² 68,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bestwina - spokojna, zielona miejscowość niedaleko Bielska, rozproszona zabudowa domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, las, zagajniki. - dobra lokalizacja. Nowa niższa cena - 69zł/mkw!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Buczkowice

Buczkowice,śląskie

480 000 zł3 272 m² 146,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna widokowa parcela budowlana W pobliżu szczyrku. Buczkowice - atrakcyjna miejscowość na trasie bielsko-szczyrk, urokliwe miejsce, w okolicy domy jednorodzinne, las, bardzo ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rymera

Radlin,śląskie

190 000 zł1 005 m² 189,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam. Sprzedam dzialke budowlaną 1005ha gotowa pod budowe domu. Ogrodzona brama wjazdowa na pilot. Na dzialce garaz 6x4 drewniany ocieplony otynkowany z prądem. Instalacja wodna gotowa licznik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lędziny

Lędziny,śląskie

269 000 zł2 692 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę budowlaną pod budowę domu jednorodzinnego Działką położona w 3 lini zabudowy od drogi publicznej Dojazd poprzez drogę wewnętrzną- współudział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Krzyżowa

Krzyżowa,śląskie

99 000 zł17 704 m² 5,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Krzyżowa pow. żywiecki - do sprzedania działki rolne o pow. 17704 mkw (w tym jedna o pow. 1525 mkw znajduje się w terenach usług sportu i rekreacji zimowej - wyciągi i trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Imielin

Imielin,śląskie

749 000 zł2 923 m² 256,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta sprzedaży działki W imielinie Działka budowlana o powierzchni 2923 m2 położona w bliskiej odległości od centrum Imielina Działka położona przy drodze gminnej , asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Knurów

Knurów,śląskie

920 000 zł7 300 m² 126,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna usytuowana przy drodze publicznej. Możliwość zabudowy mieszkaniowej, lokalizacji usług nieuciążliwych, miejsc postojowych, urządzenia wypoczynkowo-rekreacyjnego. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Grabowa

Grabowa,śląskie

458 150 zł18 326 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dwie działki znajdujące się obok siebie o łącznej powierzchni 1,8326 ha za cenę 25zł za m2 Działki o numerach 60/6 oraz 18/5 obręb 0008 Grabowa, gmina Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bytom

Bytom,śląskie

952 020 zł4 644 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działka o powierzchni 4644m 2 lokalizacja: bytom, -teren przemysłowy, -przy głównej trasie dk 94, bezkolizyjny dojazd do głównych dróg. -obecnie brak Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Janowicka

Janowice,śląskie

229 000 zł2 167 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2167 m2 z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Nieruchomość usytuowana jest na terenie Janowic gm. Bestwina przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Koniora

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

520 000 zł2 200 m² 236,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam widokową działkę w Międzybrodziu Bialskim Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Żernica

Żernica,śląskie

1 435 000 zł8 923 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wisto - biuro godne zaufania prezentuje działkę rolno-budowlaną w Żernicy Lokalizacja: żernica Powierzchnia działki: 8923m Przeznaczenie: rolno-budowlana z możliwością zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

336 000 zł1 204 m² 278,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Uwaga: nowa niższa cena bielsko - lipnik - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. Działka O pow. 1204,41mkw z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

2 360 000 zł9 808 m² 240,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mazańcowice - spokojna, miejscowość granicząca z Bielskiem - dobra lokalizacja, dobry dojazd do drogi szybkiego ruchu Cieszyn - Katowice. Działka O pow.9808mkw. Cześć gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wojska Polskiego

Sosnowiec,śląskie

95 000 zł266 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z 6 działek, zlokalizowaną w Sosnowcu, niwka przy ul. Wojska Polskiego. Cała nieruchomość objęta jest 2 księgami wieczystymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 560 000 zł6 255 m² 249,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko - lipnik - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. Działka O pow. 6255,28mkw z widokiem na panoramę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żory

Żory,śląskie

215 000 zł983 m² 218,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną w Żorach w dzielnicy Rój o powierzchni 983m2. Dojazd drogą asfaltową miejską następnie drogą utwardzoną. Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szerocka

Świerklany,śląskie

120 000 zł880 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowość W ofercie ostatnia działka budowlana w Świerklanach, z możliwością ceny do negocjacji 145 zl za m2 do negocjacji Wszystkie informacje udziele pod wskazanym nr telefonu;) Nie boj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ziemięcicka

Gliwice,śląskie

438 400 zł1 096 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka działka w najpiękniejszej dzielnicy Gliwic - Czechowicach! Na sprzedaż przepiękna działka budowlana, na której wybudujesz swój wymarzony dom. Nowoczesny projekt domu dostaniesz od nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Bestwina

Bestwina,śląskie

104 600 zł1 516 m² 69 zł/m²

 

 

 

Mysłowice,śląskie

200 000 zł770 m² 259,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w Mysłowicach przy ul Kosztowskiej. Działka o powierzchni 770m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lędziny

Lędziny,śląskie

160 000 zł946 m² 169,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa - wyjątkowa oferta na sprzedaż! Trzy działki budowlane w Lędzinach - Goławcu Działka nr 1 - 946m2- 160 000 - położona w pierwszej lini zabudowy, w kształcie zbliżonym do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

146 300 zł897 m² 163,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka w pełni budowlana, przy lesie w drugiej lini zabudowy. Z dojazdem 1/4 udziału w własności drogi. Grunt o numerze 699, w Dąbrowie Górniczej, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Radzionków,śląskie

590 000 zł1 495 m² 394,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 1495 m2 znajdującą się w Radzionkowie - Rojca. Działka usytuowana jest w zacisznym i spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Skrzyszów,śląskie

199 900 zł1 583 m² 126,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Nasza propozycja to duża działka położona w Skrzyszowie na ul. Krótkiej, o imponującej szerokości 69m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadrzeczna

Blachownia,śląskie

120 000 zł980 m² 122,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 242/1, położonej na przedmieściach Miasta Blachownia, w malowniczej dzielnicy Gać przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipowa

Lipowa,śląskie

104 000 zł693 m² 150,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w Lipowej w kameralnym miejscu. Powierzchnia niecałe 7ar w całości budowlana. Dojazd drogą gminną, utwardzoną. Woda, kanalizacja i prąd na terenie działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Konstytucji

Dąbrowa Górnicza,śląskie

225 000 zł714 m² 315,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o domu w miejscu atrakcyjnym rekreacyjnie, a jednocześnie z szybkim dojazdem do trasy ? Proponujemy Wam do sprzedaży działkę budowlaną, uzbrojoną, w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sławków

Sławków,śląskie

171 500 zł1 750 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Sławkowie, obręb Zagródki. Oferta tylko w naszym biurze! oferowane dwie działki o powierzchni 1750 m2 - możliwość wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Potępa,śląskie

65 000 zł389 m² 167,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, kameralna działka o powierzchni 389 m2, położona przy ulicy Leśnej w miejscowości Potępa, gmina Krupski Młyn. Kształt działki odpowiada prostokątowi, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Ostrowy nad Okszą

Ostrowy nad Okszą,śląskie

36 000 zł670 m² 53,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje malowniczo położoną działkę rekreacyjną o powierzchni 670 m2 w miejscowości Ostrowy nad Okszą. Działka o szerokości 40 m od drogi polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gorzelnia

Gorzelnia,śląskie

171 520 zł1 072 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka, połozona ok 3 km od granicy miasta Częstochowy. Powierzchnia 1072 mkw , szerokość 24 m Lokalizacja : Gorzelnia , gmina Blachownia Teren płaski bez zadrzewień. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bieruń

Bieruń,śląskie

1 800 000 zł11 335 m² 158,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren pod produkcje i magazyny W bieruniu Oferujemy na sprzedaż teren o powierzchni 11 335 m2 położony w Bieruniu w niewielkiej odległości od kwk Piast Teren objęty mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rubinowa

Imielin,śląskie

295 000 zł1 120 m² 263,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta sprzedaży działki budowlanej w Imielinie w rejonie ul. Rubinowej. Ładnie położona działka o powierzchni 1120m2 położona w pierwszej lini zabudowy bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Lędziny,śląskie

206 250 zł1 375 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, o powierzchniach od 13 do 14 arów lokalizacja: lędziny ul. Lipowa Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Goździków

Lipowa,śląskie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1000 m2 położoną w Lipowej. Działka w kształcie prostokąta. Szerokość frontu 22 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Plebańska

Koziegłowy,śląskie

80 812 zł908 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest 6 wydzielonych działek budowlanych wraz z wytyczoną drogą dojazdową .Działki o powierzchni ok 900 mkw każda. Całość to 5870 mkw. Do nabycia w całości lub.