dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 680 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszczyńska

Pawłowice,śląskie

60 000 zł756 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o powierzchni 756 m 2 o przeznaczeniu budowlanym, usytuowana w Pawłowicach przy ulicy Pszczyńskiej. Nieruchomość położona bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nad Łąkami

Gliwice,śląskie

420 000 zł1 095 m² 383,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu pięknie położoną działkę o powierzchni 1095m2 pod dom jednorodzinny. Działka znajduję się w w Gliwickiej dzielnicy Czechowice. Jednocześnie lokalizacja ta zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ostróżki

Tychy,śląskie

638 550 zł1 161 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tychy Wartogłowiec, ul. Ostróżki / Dzwonkowa atrakcyjne położenie nieruchomości dla dewelopera, dla inwestora indywidualnego Do sprzedaży wyjątkowo położona działka o powierzchni 1161m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł1 918 m² 114,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowa W jastrzębiu-zdroju Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę usługową o pow. 1918 m2 w Jastrzębiu-Zdroju- w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ostróżki

Tychy,śląskie

492 000 zł800 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tychy Wartogłowiec, ul. Ostróżki / Dzwonkowa atrakcyjne położenie nieruchomości dla dewelopera, dla inwestora indywidualnego Cena działki zawiera vat 23%, cena netto to 500 zł/m 2 plus vat, kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bytom

Bytom,śląskie

170 000 zł640 m² 265,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod zabudowę, pow. 640 m 2 , Bytom, miechowice Do sprzedaży działka o powierzchni 640 m 2 wraz z udziałami w działkach drogowych, zlokalizowana w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ostróżki

Tychy,śląskie

887 700 zł1 614 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tychy Wartogłowiec, ul. Ostróżki / Dzwonkowa atrakcyjne położenie nieruchomości dla dewelopera, dla inwestora indywidualnego aktualny plan zagospodarowania - przeznaczenie mn (zabudowa wolnostojąca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podgórna

Mikołów,śląskie

710 000 zł3 341 m² 212,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność W naszym biurze. Polecam serdecznie dużą, widokową działkę O powierzchni 3341 metrów. Działka znajduje się przy ulicy Podgórnej w Mikołowie-Mokrem. Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pacierzów

Pacierzów,śląskie

17 000 zł4 041 m² 4,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 4041 m2 położoną w Karczewicach , gmina Kłomnice , powiat częstochowski. Obecnie działka ma przeznaczenie rolne i zalesienia. Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie,śląskie

185 000 zł868 m² 868 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną wraz z indywidualnym projektem domu w Żyglinie. Na to wszystko wydane jest już pozwolenie na budowę więc można szybko rozpocząć budowę. Oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jasienica

Jasienica,śląskie

420 000 zł1 013 m² 414,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana z usługami w Jasienicy o pow 1013 m2, przy drodze Bielsko Biała - Cieszyn. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 700 000 zł4 300 m² 395,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka na ul. Ogrodowej o powierzchni 4390m2, wymiary 84m x 52m. Wszystkie media znajdują się w granicy działki. Plan zagospodarowania terenu - budownictwo wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Szkarotki

Połomia,śląskie

150 000 zł3 100 m² 48,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Jeżeli szukasz zacisznego miejsca oddalonego od zgiełku życia codziennego w pobliżu lasów i pięknych stawów to miejsce jest dla Ciebie. Połomia to wieś położona w Gminie Tworóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bestwina

Bestwina,śląskie

119 000 zł928 m² 128,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą nieruchomości gruntowej położonej w Bestwinie. Działka płaska o wymiarach 22x38m (front), usytuowana w trzeciej linii zabudowy od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kusięta

Kusięta,śląskie

220 000 zł21 309 m² 10,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 21309 m2 , szerokości 19,50 m położoną w Kusiętach na Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Działka zgodnie z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kopaniny

Kopaniny,śląskie

70 000 zł1 100 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki budowlane położone w Kopaninach. Działki o bardzo dobrych wymiarach, blisko prąd, woda i gaz. Bardzo dobry dojazd do Zawiercia. Spokojna okolica. Polecamy Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Turza Śląska

Turza Śląska,śląskie

60 000 zł1 198 m² 50,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Turzy Śląskiej, przy ul. Polnej Działka o powierzchni 1198 m2 i wymiarach 37,5 m x 32 m, położona jest bezpośrednio przy gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kaniów,śląskie

197 184 zł2 496 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni ok 2496 m2 w Kaniowie. Działka znajduje się przy bocznej drodze od głównej ulicy, dzięki czemu jest cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Asnyka

Częstochowa,śląskie

150 000 zł1 352 m² 110,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 1352mkw i szerokości 32m położoną przy ul. Asnyka. Nieruchomość o przeznaczeniu w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

299 000 zł1 743 m² 171,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam pięknie położoną działkę o wymiarach około 21m x 81m. Działka znajduje się w spokojnej, cichej okolicy. W odległości kilku metrów znajdują się wszystkie media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rędzińska

Częstochowa,śląskie

1 100 000 zł15 567 m² 70,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę przy ulicy Rędzińskiej o łącznej powierzchni 15567 m2 , z czego 836 m2 to droga wewnętrzna, zaś pozostała część to działka budowlana. Szerokość działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł1 300 m² 306,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Interesująca oferta. Piękna, duża, malowniczo położona działka w Bielsku-Straconce przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wydane warunki zabudowy i pozwolenie na budowę domu bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rychwałdek

Rychwałdek,śląskie

69 000 zł2 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rychwałdek k. Żywca - działka budowlano-rolna o pow. 2300 mkw., szer. ok. 18-19 m. Cisza, spokój, blisko szkoła. Dostępny prąd, wod-kan gminna jest w planach. Dojazd drogą asfaltową + ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, Marianki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

500 000 zł1 274 m² 392,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka, w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Marianki Pogoria IV, bez pośredników. Działka zlokalizowana jest bardzo blisko zbiornika wodnego. Dojazd do działki wydzieloną, prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Makoszowska

Zabrze,śląskie

50 462 000 zł484 655 m² 104,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks nieruchomości srk sw.A. i jsw koks S.A. Nieruchomości położone są w Zabrzu w rejonie ul. Makoszowskiej. Najbliższe otoczenie stanowią tereny przemysłowe, poprzemysłowe, linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

239 000 zł720 m² 331,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w dzielnicy Wyczerpy przy ruchliwej dk 91 w kierunku Radomsko na działce o powierzchni 720mkw. Budynek o powierzchni 83,5mkw wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Szramka

Katowice,śląskie

490 000 zł732 m² 669,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! oferta na wyłączność! ** działka z pozwoleniem na budowę ( + projekt domu z płaskim dachem!) ** wszystkie media prąd (skrzynka na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Kuźnica

Częstochowa,śląskie

450 000 zł15 566 m² 28,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę w Kuźnicy o powierzchni 15566 m2. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i oznaczona jest symbolami 3.MN/U3. Zgodnie z planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzeniszów

Rzeniszów,śląskie

89 000 zł2 600 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2600 m2 w Rzeniszowie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy Państwu ładną działkę o powierzchni 2600 m2 w Rzeniszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kaniów

Kaniów,śląskie

220 000 zł3 562 m² 61,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Kaniowie o powierzchni 3562 m 2! Działka według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego ma symbol 3.MN - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Oraczy

Wodzisław Śląski,śląskie

125 000 zł912 m² 137,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana ul.Oraczy, przy głównej drodze, kanalizacja, prąd. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura Metropolis Sp.z o.o. Powstańców Śląskich 21 44-200 Rybnik Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

475 000 zł1 977 m² 240,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w dzielnicy Stare Bielsko. Teren płaski, nieogrodzony o powierzchni 1977m2 i wym. 54x38m. Dojazd drogą utwardzoną. Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

167 000 zł6 578 m² 25,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią tereny przemysłowe oraz tereny niezabudowane, po rekultywacji, częściowo zadrzewione. W dalszej odległości znajdują się tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Bielsko-Biała,śląskie

59 000 zł349 m² 169,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży urokliwej działki rekreacyjnej w Bielsku-Białej, położonej na malowniczym Ogródku Działkowym "maluch". Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

395 000 zł2 822 m² 139,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaz działka W mazańcowicach Nieruchomość o pow. 2822m2 i wym. 41 x 61,5m, od frontu 35,5m. W kształcie prostokąta, lekko pochyła, nieogrodzona. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Piłsudskiego

Łodygowice,śląskie

449 000 zł2 312 m² 194,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powiat żywiecki, łodygowice Oferta na wyłączność! Działka budowlana dla inwestora w cichej i widokowej okolicy! Proponuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pińczyce

Pińczyce,śląskie

125 000 zł5 185 m² 24,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o budowie domu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Katowic, myszkowa i Częstochowy. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Białoniowa

Jeleśnia,śląskie

110 000 zł633 m² 173,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Białoniowej w Jeleśni o łącznej powierzchni 6.33 ar. Z działki o kształcie prostokąta (ok. 21 x 30 m) rozciąga się piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sierakowice

Sierakowice,śląskie

165 000 zł870 m² 189,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecam serdecznie atrakcyjną działkę budowlaną W sierakowicach O powierzchni około 870 metrów. Działka W kształcie kwadratu 28 X 31 metrów. Płaska. Dostępne pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

297 000 zł675 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Starych Tarnowicach na Osiedlu Sielanka. Działka o powierzchni 675m2 o wymiarach około 25x27 do działki doprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Porąbka

Porąbka,śląskie

212 800 zł1 900 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka budowlana. Nieruchomość składa się dwóch działek przegrodzonych drogą gminną. Teren płaski nieogrodzony o powierzchni 1900m2. Media: woda, prąd, gaz na działce. Dojazd.