dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 678 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łabędzia

Przeczyce,śląskie

94 900 zł800 m² 118,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przeczyce ul. Łabędzia / Łąkowa Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Przeczyce, wśród nowej zabudowy domów jednorodzinnych. Jeśli zależy Ci na sprawnym dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Boguszowice

Rybnik,śląskie

120 000 zł1 107 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania kwadratowa działka budowlana o powierzchni ok. 1107 m2 zlokalizowana w miejscowości Boguszowice. Położenie: - teren lekko pochyły, pusty - wymiary - ok. 32 x 33 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bażantowa

Bytom,śląskie

379 000 zł1 075 m² 352,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1075m2 ( składa się z dwóch działek 505m2 oraz 570 m2 ) w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Fazaniec! Działka jest bardzo dobrze skomunikowana 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zapolskiej

Ruda Śląska,śląskie

480 000 zł1 542 m² 311,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Do sprzedaży działka budowlana zlokalizowaną Rudzie Śląskiej, halemba/kłodnica, ul. Zapolskiej. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rolnicza

Żywiec,śląskie

119 000 zł1 435 m² 82,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Żywiec ul. Rolnicza Działka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko rzeki Leśnianki Oferujemy Państwu możliwość zakupu działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Tychy

Tychy,śląskie

69 900 zł250 m² 279,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną rod w Tychach na oś. Z. w dobrej lokalizacji w okolicy Jezioro Paprocańskie i Piramida. Działka zadbana, murowana altana z wymienionym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Pogrzebień

Pogrzebień,śląskie

115 000 zł1 662 m² 69,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym , idealna pod budowę domu, założenie działalności lub jako inwestycja. Możliwość dokupienia działki rolnej w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Brzezinka

Gliwice,śląskie

516 000 zł1 262 m² 408,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w podmiejskiej lokalizacji 5 km od centrum Gliwic. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Jagiellońska

Gliwice,śląskie

4 500 000 zł1 812 m² 2 483,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż posiadamy nieruchomość inwestycyjną składającą się z dwóch działek w ścisłym centrum Gliwic, położoną przy ul. Jagiellońskiej 28. Gliwice stały się jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Metalowców

Mikołów,śląskie

245 000 zł796 m² 307,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio (oferta na wyłączność) ** wszystkie media, łącznie z miejskim ciepłem! ** szerokość 20 m ** boczna uliczka ** ogrodzona ** dojazd asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

795 000 zł2 830 m² 280,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania atrakcyją działkę budowlaną o powierzchni 2830m2 przeznaczoną do zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leszczynowa

Katowice,śląskie

1 090 000 zł2 536 m² 429,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest piękna duża działka w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica atrakcyjna miejscowość bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Bojków

Gliwice,śląskie

250 000 zł4 541 m² 55,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę inwestycyjną! Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o oznaczeniu:teren zabudowy usługowej transportu o powierzchni 4541m 2 usytuowanej wśród pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ligota Łabędzka

Ligota Łabędzka,śląskie

230 000 zł788 m² 291,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Z znakomitej lokalizacji! Nieruchomość mieści się w Ligocie Łabędzkiej zaledwie 8 km od centrum Gliwic. Jest idealną alternatywą dla osób, które planują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stara Droga

Mikołów,śląskie

139 000 zł720 m² 193,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Łaziskach Górnych, w dzielnicy Łaziska Dolne, przy ulicy Stara Droga tuż przy granicy z Mikołowem. Najważniejsze parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Graniczna

Gliwice,śląskie

2 700 000 zł9 500 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9500m2, w Bojkowie Wschodnim na ul. Granicznej. Nieruchomość położona jest na granicy Gliwic i Przyszowic, tuż przy węźle komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Przyszowice,śląskie

949 440 zł4 416 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jesteś inwestorem? Szukasz lokalizacji dla zabudowy mieszkalnej lub usługowej? Ta działka jest dla Ciebie idealna! 4400m2 położonych na granicy Gliwic i Przyszowic, w pobliżu węzła Sośnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Metalowców

Gliwice,śląskie

350 000 zł2 175 m² 160,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomość składająca się z dwóch działek położona na terenach przylegających do Huty Łabędy oraz Walcowni Metali Nieżelaznych. Plan zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bażantowa

Bytom,śląskie

179 000 zł505 m² 354,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 505 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Fazaniec! Działka jest bardzo dobrze skomunikowana 10 minut do centrum Bytomia i Rudy Śląskiej Orzegowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Alberta

Częstochowa,śląskie

390 000 zł1 250 m² 312 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka budowlana Ul. Brata Alberta prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, dzielnica Północ, ul. Brata Alberta O działce Działka o powierzchni 1250m2 - dająca nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brzuśnik

Brzuśnik,śląskie

235 788 zł1 200 m² 196,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie widokowe działki budowlane w Bystrej (woj. śląskie, pow. żywiecki, gm. Radziechowy-Wieprz). Każda o powierzchni 1200 m2, w kształcie prostokątnym o wymiarach ~26 x 45 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Pilica

Pilica,śląskie

15 000 zł572 m² 26,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rekreacyjne rod położone w Pilicy, miejscowości do powiatu zawierciańskiego, wchodzącej jednocześnie w skład Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zarzecze

Katowice,śląskie

10 950 000 zł37 897 m² 288,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cena netto! Na sprzedaż działka w Katowicach-Zarzeczu - Powierzchnia łączna ok. 38 000 m2 - Dokonany jest podział geodezyjny własnościowy na 83 odrębne działki w tym działkę drogową. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kanałowa

Katowice,śląskie

305 000 zł1 220 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Opis Prezentowana działka budowlana zlokalizowana jest w dzielnicy Zarzecze w miejscowości Katowice w rejonie ul. Kanałowej. Działka posiada łączną powierzchnie ok. 1220m2. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Góra Włodowska,śląskie

129 000 zł1 825 m² 70,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o domu w cichej i spokojnej okolicy? Ta oferta działki jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę budowlaną w spokojnej lokalizacji, o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kocurowska

Żywiec,śląskie

129 000 zł1 362 m² 94,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- żywiec.Kocurów. Działka budowlana w cichej, widokowej okolicy.- Z przyjemnością prezentujemy Państwu pięknie położoną działkę budowlaną znajdującą się w Żywcu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Dąb

Katowice,śląskie

1 699 000 zł735 m² 2 311,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z projektem budynku wielorodzinnego! Działka położona w dzielnicy Katowic Dąb, na pograniczu z dzielnicą Koszutka! 200m do Silesia City Center! Blisko do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Osiedlowa

Wierzchowisko,śląskie

295 000 zł1 170 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Wierzchowisko przy ulicy Osiedlowej. Charakterystyka działki Powierzchnia 1170 m2 szerokości 22 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hutki

Hutki,śląskie

165 000 zł1 011 m² 163,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż atrakcyjna, urokliwa działka budowlana o powierzchni 1011m2 położona w miejscowości Hutki gm. Konopiska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żorska

Orzesze,śląskie

1 190 000 zł3 886 m² 306,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja! Nieruchomość komercyjna / usługowo-mieszkalna na sprzedaż. Położona jest w Orzeszu, w dzielnicy Zazdrość. Składa się z trzech budynków: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Rudnik,śląskie

380 000 zł1 520 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 0,1520 ha przy ulicy Klonowej w Rudniku (woj. śląskie). Działka o powierzchni 1520 m2 posiada kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Pogrzebień

Pogrzebień,śląskie

69 999 zł9 280 m² 7,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz mieć swój własny leśny zakątek? Lubisz obcować z naturą i jesteś miłośnikiem przyrody? Sprawdź te ofertę. Dla ułatwienia dojedziesz tam własną droga. O działce: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polarna

Tarnowskie Góry,śląskie

400 000 zł1 244 m² 321,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej okolicy. Luźna zabudowa jednorodzinna w sąsiedztwie lasu.Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jasienica

Jasienica,śląskie

269 000 zł1 115 m² 241,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** rezerwacja*** Na sprzedaż działka budowlana w jasienicy/biery przy ul. Granicznej o powierzchni 1115m2 (nr. działki 241/5). Działka jest widokowa, nasłoneczniona w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Górniki

Bytom,śląskie

896 160 zł7 468 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - bytom - na granicy górniki/stolarzowice Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 7468 m2. Działka płaska w kształcie prostokąta, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Okrajnik

Okrajnik,śląskie

49 000 zł773 m² 63,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

-Okrajnik. Działka budowlana na sprzedaż u podnóża Łysiny.- Prezentujemy Państwu działkę budowlaną znajdującą się w widokowej okolicy w miejscowości Okrajnik w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybnik

Rybnik,śląskie

15 000 zł1 454 m² 10,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość zlokalizowana w Rybniku w rejonie ulicy Śląskiej. W bezpośrednim otoczeniu tereny zielone zadrzewione i zakrzewione. W dalszym otoczeniu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kończyce Małe

Kończyce Małe,śląskie

115 000 zł1 059 m² 108,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Kończycach Małych. Powierzchnia 1057 mkw. Wymiary: prostokąt około 20m x 50m. Działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Słowiańska

Rybnik,śląskie

10 000 zł1 408 m² 7,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość położona w Rybniku w rejonie ul. Orkana / Słowiańskiej. Nieruchomość o kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren porośnięty zielenią. Przez działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wierzchowisko

Wierzchowisko,śląskie

199 000 zł3 170 m² 62,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 3170 m2, położona w dzielnicy Wierzchowisko, w bliskim sąsiedztwie dzielnicy Północ. Działka rolno- budowlana z możliwością zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rychwałd

Rychwałd,śląskie

995 000 zł10 148 m² 98,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rychwałd - widokowa I atrakycjna lokalizacja - teren Z potencjałem - budowlana działka O powierzchni ponad 1 ha - możliwość dzierżawy na okres maksymalnie 2 lat Z opcją.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij